Forum
1. Dan : Živjo moje ime je Joline Style in živim z mojim očetom Chrisom , mamo Rachel in starejšim bratom Samom. Stara sem 17 let moj brat pa je 3. leta starejši od mene.
Že dolgo sem zaljubljena v mojega sošolca Petra. Ima modro - zelene oči in je blondinec tudi mišičast in visok je pa še nogomet trenira . Joline spet sanjariš : se zadere moja bff Stella. Kar nalepem pride do naju Peter : Hey punci bi prišli na moj party zvečer ?
Jst sem se kar stopila (hvala bogu da imam Stello ki je vzkliknila : Ja !!! Ok se vidmo zvečer. Oh končno sm rekla ko sm zabrisala torbo ob steno . Mami me je peljala k Stelli ,da se urediva . Imeli sva mini oblekci ona zeleno jst pa rdečo. Ko sva prišli sva se uzrli : hudo !!! Nato pa mi Stella reče : Prosim nikar se ne ozri . Pa je nisem poslušala . Peter se je poljubiljal z Santano. Stekla sm v zgornje nadstropje in jokala , nakar so se odprla vrata .....

* nadaljujem po petih nextih
28. avgust 2015
Next
29. avgust 2015
Še štiri nexti
29. avgust 2015
sam tok to sm 1. uro skp spravljala .
02. september 2015
u192373
u192373
Lahko prosim pišeš slovnično in uporabljaš narekovaje?
Ne gre, zato, da ti delaš kr hočeš ampak zato, da je zgodbica bolj čitljiva in se bralec ne zmede.
In iz tega tvojega nexta bi se dalo napisat veliko več.
Samo, da boš vedela, pisateljiškega talenta res nimaš, ampak najbrž si tukaj samo, zato, ker veš, da so ljudje dovolj neumni, da bodo bral nekvalitetne zgodbice.
02. september 2015
Shadow v bistvu mas prav. Zgodbo si mora bralec predstavljat, v tvoji se pa komaj kaj razbere...
02. september 2015
u192373
u192373
Why am I the only one who dares to share her genius opinion with the world? -.-
02. september 2015
u192373
u192373
Obviously.
03. september 2015
to na sliki je moja mami
03. september 2015

03. september 2015
moj ati
03. september 2015
moj brat
03. september 2015
................ Pome je prišel moj brat Sam.Rekel je : Pridi greva domov.Stekla sva po stopnicah navzdol se vsedla v avto in se pripela. Kmalu sva prišla domov ,nasrečo staršev še ni bilo doma. Spovnila sem se ,da sva Stello pustila na zabavi poklicala sem jo. S=Stella in J= jst.
J : Hey
S : hey
J : Kje si ?
S : doma
J : Kako to ?
S : Mami me je pripeljala .
J : Aja , ok
S : Si uredu ?
J: Ja , morm it čav
S: Ok, čav
Uredila sem se za spanje in v joku zaspala.
................... Jutro............
Zbodila sem se pogledala koliko je ura in ugotovila , da je sobota. Odločila sem se ,da grem v kuhinjo tam je bila že moja družina.Dobro jutro , so mi voščili pozdravila sem nazaj ter pojedla zajterk. Nato sem se uredila nakar zazvoni moj telefon. Bil je moj prijatelj Nejc .
N : Oj
J : Oj
N : Si vredu ?
J : (Stella mu je vrjetno povedala za dogodek na zabavi )
J : Niti ne , ti ?
N : Ok sm , pozabi na Petra ni te vreden ......
J : Ja saj vem
N : Oprosti mami me kliče morem it čav
J : Čav
Odločila sem se , da grem tečt , preubula sem se in vzela MP3 in slušalke. Nekaj časa sem tekla in se zaletela v Petra.
..........
Nadaljujem po 2x nextih
05. september 2015
next
12. september 2015
ALO TI SHADOW ONE NEMOR TINKARI JASNO?
12. september 2015
Dej stella umer se mau
12. september 2015
nau noben teb težiu
12. september 2015
Ja ok
12. september 2015
js bom pisala forum... a si lohk notr?
12. september 2015
Ja
12. september 2015
u199774
u199774
next
12. september 2015
ko sm lepa na sliki
12. september 2015
haha lol
12. september 2015
Peter bi se že skoraj zadrl ko je dvignil pogled ....
p-Peter j - jst
p - o ti si
j- ja . * prijel me je za roko in mi pomagal vstati
p- si v redu
j- ja pa ti
p - ja
..... hodila sva . vprašala sem ga po Santani in odgovoril je .....
p- ah ona me ni nehala poljubljati a preden sem jo lahko odrinil stran si šla.
p- te pospremim domov
j- ok ..lahko
Ko sva prišla do moje hiše me je POLJUBIL .
Preden je odšel je rekel ... te pokličem srček. Šla sem povedat bratu in bil je navdušen in šrečen zame. Staršem seveda nisem nič povedala. uredila sem se in šla spat . Ko sem se zbudila sem imela na telefonu dva neodgovorjena klica.....

*nadaljujem po 2. nextih
* SE OPRAVIČUJEM ZARADI SLOVNIČNIH NAPAK
12. september 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg