Forum
živjo. napisala bom neresnično zgodbo.

je kul

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. september 2011
1. živjo ime mi je july.
to sem jaz:

30. september 2011
sem zelo bogata in razvajena. ljudje imajo slabo mišlenje o meni. pa kaj če sem bogata in lepa. to je dobro.no ja imam 1 bff in res bff. ime ji je jennifer.

jennifer

samo da nje ni tukaj z mano ampak je na potovanju v kongu. no naj vam pokažem se mojo hišo in sobo,jedilnico.

hiša

soba

no hodim na gimnazijo za navadne ljudi. v šolo sem prišla z črno limuzino.

moja limuzina

notranjost
no ja vsi so buljili vame a jaz sem šla mimo ko da jih ni. tako je bilo nekaj dni. vse kar sem rekla to sem dobila. nek dan je prišel en fant. hmm luškan ampak ne preveč bogat in z nasmeškom na obrazu.

vsi so tekli k njemu le jaz sem stala na mestu in zavijala z očmi. ravno takrat mi je zazvonil telefon. bila je moja bff(jo že poznate)
najin pogovor:
J: HEY KAKO SI?
JAZ: HEY DOBRO PA TI?
J: KUL RES JE ZAKON.IN KAKO V TVOJI NOVI ŠOLI.
JAZ: PRAVKAR JE PRIŠEL NEK KRETEN. VSO POZORNOST JE PREVZEL.
pšššššššofeoefoekfojfoie. prekinilo je. povezava v kongu ni tako močna sem si mislila in odšla do razreda.potem se mi je zgodilo nekaj groznega..... next
30. september 2011
u60192
u60192
nextttt
30. september 2011
no ja hvala...
spotaknila sem se čez fanta,padla po tleh tako da so se mi videle spodnjice!!!! OMG nekaj dni so me vsi zajebavali ampak potem jih je minilo.uh. bila sem doma. ura je bila 21.00.
stuširala sem se in odšla spat. zbudila sem se on 5.00 in se naličila ter oblekla takole:

make up

dres up.
končno sem bila spet v središču pozornosti. spet so bili na moji šoli novi fantje. in tokrat emo.ne veste ampak palim na emote. saj bi rada bila ampak mi mama in oče ne dovolita. torej. šla sem mimo ko so me začeli ogovarjati.... next
30. september 2011
u60192
u60192
nextttt
30. september 2011
pogovor je stekel takole:
F-FANT
J-JAZ

F:HEY BEIBA:
J:HEY
F:LAHKO DOBM TVOJO FONSKO?
J:ITAK

tako sem mu dala telefonsko.v šoli so ure hitro minevale. drinnnnnnn. oh končno domov. vsedla sem se v limzino in pomahala fantu,ki sem mu dala tel.. prišla sem domov,šla v sobo in se vlegla na posteljo.
takrat pa:

bil je on. klical me je in me vprašal ali lahko pridem na plažo.odgovorila sem da lahko in šla v šoping po novo oblekco.

moj tel.

moja oblekca
next
30. september 2011
3 nexte vsaj
30. september 2011
no bom nadeljevala ker mi je všeč

ko sem prišla na plažo me je čakal tam.aja še slikco njega:

ja to je on. predstavil se mi je. ime mu je simon. vav. sprehajala sva se ko sem ga vprašala: kaj ti je tako všeč na meni?
odgovoril mi je:nevem samo zelo me privlačiš.aja zanima me če prideš danes na zabavo?
z veseljem sem mu odgovorila in odšla domov da se naličim in uredim.
01. oktober 2011
odpeljala sem se z limuzino in prišla do hiše ki je bila fantastična!!ko sem vstopila me je zaščemelo v trebuhu saj so bili vsi emo jaz pa navadna punca v razkošnih oblekah.do mene je prišel simon in me odpeljal v zgornje nadstropje. posadil me je na stol in rekel: tu počakaj.čakala sem in čakala in končno je prišla gospa in mi rekla: postrigla vas bom na emo. nisem verjela svojim ušesom. prepustila sem se. to je bila moja nova frizura:

frizura

obleka
odšla em na zabavo kjer je simon plesal z drugo. a ko me je videl je prišel do mene me prijel za roko in odpeljal na plesišče
next
01. oktober 2011
next
02. september 2015
NEEEEEXT
16. september 2015
Next
17. april 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg