Forum
u5972
u5972
Odločila sem se da bom še jst pisala zgodbico. Začetek je tak:
(moje ime je Eva)Nekega dne sem se zbudila. Bilo je jasno sobotno jutro. Pogledala se na uro ki je kazala 08.59. Šla sem v kopalnico in se umila počesala ter oblekla tole

obula pa tole

Šla se dol kjer je mama že srkala kavo.
m-mama j-jaz
j-jutro mama
Zazvonil je moj telefon. Bila je boja najboljša prijateljica Ema
j-jaz e-ema
j-ja?
e-žiujo! Ei eno super novico mam zate
j-povej
e- veš tisti luka ki mi je ušeč?
j-ja...
e-učiraj mi je pisal na fejsbuk! Do enih ponoči sva se pogovarjala in potem me je uprašal če bi šla kdaj ven.
j- super! in potem?
e- rekla sem da lahko danes in je reku da me bo pršu iskat ob 20.00
j- super! sem vesela zate!! ei kaj boš pa oblekla?
e- zto te pa kličem, bi šla z mano po trgovinah popoldne?
j- itak! te pokličem pol.
e- ok čau
j- čau

boš bral/a naprej?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. julij 2012
u5972
u5972
NEXT????????
13. julij 2012
u66865
u66865
next
14. julij 2012
next!
14. julij 2012
next
14. julij 2012
u5972
u5972
nextam še danes
14. julij 2012
u5972
u5972
ok en next
==================================================================================
No odpravile sva se po nakupih. Najprej sva šli v trgovino z oblačili ki je izgledala tako:

ni nama bila najbolj všeč pa sva šli drugam. Hodile smo po dolgih hodnikih in našle novo trgovino imenovano Clotes for young (izmišljeno). najprej mi je v oči padlo to

Emi pa to

rekla sem da to ni za zmenek ampak na koncu sva našli to

vse sva vzeli in odšli v trgovino z obutvijo.
jaz sem si izbrala tele

Ema pa

Potem sva šli še po nakit ter make up ter lake.
14. julij 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/the-best-love-story-ever/37829/
nextajte
pa oprosti ker oglašujem
15. julij 2012
u97855
u97855
next
15. julij 2012
u5972
u5972
nextam jutri a dobim še kakšen next?
15. julij 2012
u5972
u5972
usaj še en next
16. julij 2012
u100275
u100275
next
16. julij 2012
u5972
u5972
ok nextam
****************************************************************************************************************
Ko sva nakupili vse kar sva potrebovali sva šli v McDonalds. Obe sva naročili to

Ko sva že jedli je k sosednji mizi prišla skupina lušnih fantov. Med njimi mi je bil najbolj ušeč ta

Mislila sem si uff je lušen. Potem pa sem kar tako brez da bi se zavedala Emi izjavila da sem zaljubljena in to ne potiho. Potem me je vprašala kdo je srečnež in jaz sem pokazala nanj. Potem sem začel sanjati o njem. Ema mi je cel čas razlagala neki o tem kako bo preživela zmenek z Lukom. Jaz je nisem slišala in potem me je pogledala in ful na glas rekla: ZEMLJA KLIČE EVO!!!!!!!! vsi so pogledali k naši mizi tudi on...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------NEXT????????
16. julij 2012
u100275
u100275
next.!
16. julij 2012
u5972
u5972
ful malo sem napisala tko da bom še en next
================================================================================
Ko sva pojedli naju je prišel iskat moj očka

najprej smo odpeljali domov Emo. Ko sva prišla domov sem vse vrečke zložila v svojo sobo na posteljo. Potem sem se prijavila na facebook in imela sem prošnjo za prijateljstvo: Aleks Vidmar.
Pogledala sem njegove slike da bi se prepričala kdo je sploh on. Videla sem da je to tisti lušen fant iz McDonalda. Takoj sem sprejela prošnjo za prijateljstvo. Ravno takrat je v mojo sobo vstopila mama. Ojoj videla je vse vrečke razmetane po sobi.
m-mama j-jaz
m-Eva!!!!!
j- ja mama sej vem da morem pospravit!
m- takoj če nebo soba v 15-ih minutah pospravljena boš en teden brez televzije in računalnika
j-bom pospravila
Ja moja mama je stroga glede čistoče drugače pa je zelo fanj. Na youtube sem dala svojo najljubšo pesem in začela pospravljati. Ko sem vse pospravila na svoje mesto sem šla spet na facebook, Aleks je bil prijavljen. No jaz sem želela da on naredi prvi korak in zato sem ignorirala da je gor(čeprav sem si zelo želela pogovarjati z njim). Medtem ko sem se jaz pogovarjala z Emo se mi je želja izpolnila-kliknil me je. Tu je najin pogovor:
j-jaz a-aleks
a- žiujo
j-žiujo
a-Odkrit bom... že od prvega trenutka ko sem te zagledal si mi bila všeč...
j- ti si tudi meni zelo ušeč že od prvega trenutka... torej...
a- bi se dobila kdaj na pijači, pici?
j- ok lahko jutri?
a- super ob kateri uri?
j- lahko ob 20.00
a- ok se dobiva v parku?
j- prav se vidiva
a- seveda, čaw
j- čau
Za pogovor sem povedal Emi ki je bila naudušena. Potem sva se še pozdravili saj je bilo že 19.00 in ob 20.00 je Ema imela zmenek z Lukom. No jaz pa sem šla gledat film in potem spat.:9
moja soba

moja omara

16. julij 2012
u100275
u100275
next,next,next.!!!!!!!!!
16. julij 2012
u94182
u94182
neeext
16. julij 2012
u90711
u90711
next
16. julij 2012
next
16. julij 2012
u97855
u97855
next
a lahko nekaj vprašam ? ali bo ta pravljica romantična ali ne upam pa da
16. julij 2012
suppppeeer next! pa fuul sta oba2 lušna hehehe kera 2 sta too? sory da sprašujeem!
16. julij 2012
next!
16. julij 2012
u100275
u100275
https://www.igre123.com/forum/tema/the-best-holidays/37945/1 Berete.?Sorry,kr oglašujem,ne zamerit.
16. julij 2012
u5972
u5972
♡ИƐ DĪŔƐCTĪ♡И: zgodbica bo romantična ampak ne vedno bodo tudi trenutki ki niso romantični
Mačkyca : prvi (luka) je kr en, aleks pa je Cody Simpson
nextam danes dopoldne
17. julij 2012
u5972
u5972
ok en next
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Ko sem se naslednje jutro zbudila sem na mobitelu imela sporočilo: saj še velja za danes??
xoxox. Bilo je pod skrito številko ampak jaz sem vedela kdo je. Hitro sem se preoblekla in šla pojest zajtrk potem sem šla na facebook. Bil je prijavljen in imela sem dva sporočila. Eno je bilo od Aleksa in v njem je pisalo: Si prebrala SMS? Drugo pa od Eme v njem pa je pisalo: Eiii!!!!! Zmenek je bil čudovit peljal me je v njihov vrt in tam so bile prižgane sveče in vse je bilo tako lepo. Potem mi je rekel naj se usedem na klopco in je šel nekaj iskat prinesel je radio in predvajal je eno ful počasno pesem. Potem me je povabil plesat in potem čez en čas me je poljubil na lice Ko je pesem končala mi je dal rdečo vrtnico. Blo je tko romantično, nism mogla verjet da se mi to dogaja in potem je rekel da sem mu ful ful ušeč in potem sva se poljubila.še zdej nemorm verjet!!!!!!!!
P.S. Upam da boš na zmenku uživala!!!!!!
Ko sem prebrala oba sporočila sem pogledala če je kdo od niju ampak ni bilo nobenega.
Potem sem šla gledat televizijo. Dan se mi je tako vlekel da nisem vedela kam naj se dam. Po kosilu sem si izbirala obleko za zmenek nisem se mogla odločiti kaj bi se oblekla. Mislila sem se to

in to

ampak na koncu sem izbrala to

in to

ter to [img]https://media.photobucket.com/image/torbica/patrysa_album/torbica.jpg[img]
Potem sem se oblekla naličila ter šla v park. Hodila sem mimo dreves in...
****************************************************************************************************************
NEXT????
17. julij 2012
u94182
u94182
neeeeeeeeeeext
17. julij 2012
next
17. julij 2012
u90711
u90711
next
17. julij 2012