Forum
u35091
u35091
Heii!

To sm jst ULa. Povedala vam bom ''svojo'' zgodbo iz mojih najstniških dni. Upam da vam bo ušeč!
No pa kar začnimo:

Ime mi je Ula, mam sestrco Tajdo pa tut brata in sestro, k sta dvojčka. Bratu je ime Tine, sestri pa Ana. Zlooo se mamo radi. Aja mam pa seveda tut mamico pa očija. Očiju je ime Anton, mamic pa Mojca. Smo kr normalna družina bi se lahko rekl ja.

Jss:

Moja tamala sestrca Tajda:

Moja tavelka sestra Ana pa moj tavelk brat Tine:

Moja mami in moj oči:

Tko to je moja veliika družina. =)

Nej nextam??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. april 2011
kull
pa una tajda je tak cukrrrr
14. april 2011
u35091
u35091
Tnx....
Hahah. Tnx...
14. april 2011
u44259
u44259
ja jaz se strinjam s čokoladico
in BOM brala
14. april 2011
jest bom tut brala zato NUJNO NEXTIIIIIIIIII!
14. april 2011
u35091
u35091
Huala obema. Še en nej komentira in nadaljujem...
14. april 2011
u39401
u39401
nextii
14. april 2011
u35091
u35091
Okjj. Nadaljujem sam da napišem ocene na mojmu Top modelu.
14. april 2011
u35091
u35091
No to je moje prvo nadaljevanje.

Žveli smo srečno in zdravo =). Mela sm fuuuuuuuul frendou, to se prau zloo sm bla prlublena pa mela sm tut fanta Maksa. Moje štir naaaajbolše prjatlce so ble Urška, Teja, Ana in Manca. Ble smo petperesne detelce (neki posebnga, kr detlca ma lahka sam 4 peresa). Ne bi mogla bit bol srečna. Mela sm dobre ocene, učitli so me meli radi (noben me ni meu na piki), zloo rada sm hodila u šolo.
Moje 4 frendice:
Teja:

Ana:

Urška:

Manca:

14. april 2011
u35091
u35091
Maks:

Use je blo fuul lepo, kr naenkrat pa kt strela z jasnega!
..................................................................................................
14. april 2011
u35091
u35091
3 nxt pa nadaljujem!
14. april 2011
neeeeeeeext!!
14. april 2011
u35091
u35091
Okjj. Še 2!
14. april 2011
u35091
u35091
Bom kr nadaljevala kr sm se neki spomnla...
14. april 2011
u35091
u35091
Ko sm zvedla to strašno novico sm skor umrla!! Oči je umru u prometni nesreči, mami pa je u komi! Nism vedla kaj nej! Tajda je še majhna kdo bo skrbeu zanjo in kok bomo prežvel mi?! Nism mogla vrjet! Grozno! Stekla sm u sobo se zaprla in jokala. Kok se je use tko na hitr spremenil! Še zjutrej smo bli najbl srečna družina pod soncm, zdj pa tole! Šla sm dol po Tajdo, sj jo nism mogla kr samo pustit. Stisnla sm jo k seb in se zjokala.
Blo je grozn! Bli smo na očijevem pogrebu. Še zmir nism dojela. Mami je še zmir u komi. Tajdo sm js nosila u naročju, Tine in Ana pa sta gledala ke nekam u piko ceu pogreb. Nism mogla povedat svojga govora.. Iz sebe nism mogla spraut niti glasu. Komej sm čakala da bo konc in bom lahko šla domou.
Doma sm Tajdi dala za jest, jo okopala in spraula spat. Takoj je zaspala. Šla sm gor - hiša je bla tko grozno tiha - in začela poslušat musko. Doma sm bla še nekj dni. Nismo s več tolk pogovarjal, usi smo bli skoz tih. Blo je grozno!
U pondelk sm šla u šolo. U razredu so me že čakale moje frendice. Ble so čist tih pa žalostne.
Pogovor med mano in njimi (J - jst, A - Ana, M - Manca, T - Teja, U - Urška)

A: Kok se počutš?
J: 3x lahko ugibaš...
T: Joj Ana kok si ti inteligentna, valda da ji je bed!
M: No al pa če bi se vedve nehale kregat ne?
U: Ja ma res. Zmenile smo se, da ji bomo pomagale in ne da jo bomo še bl spraule u slabo volo.

Začele so me rukat, js pa se nism zmenila zanje. Šla sm vn. Nism vedla kam. Nekam pač. Tko hodm, z mislimi drugje, ko se zaletim u Maksa. Upraša me kaj je narobe. Najrajš bi ga klofnla! Kok si upa to uprašat?? Kaj je rahlu za svetom?? Kreten!
Sam grdo ga pogledam in grem dalje. Steče za mano in me potegne za roko.
Pogovor med mano in njim (J - jst, M - Maks)

M: Kaj je narobe??
J: Kaj je stabo?!
M: Ne odgovarjej mi s uprašanji!
(to rada počnem...)
J: Kaj a nisi slišu??
M: Kaj pa nej bi slišou??
Začem jokat, stisne me k sebi in me začne tolažt, kokr zna sam on. Nežno me poljubi in me še enkrat upraša kaj je narobe, jst pa ga sam pogledam in se sedem na tla.
14. april 2011
neeeeeeeeeeext!!!!!!!
14. april 2011
u35091
u35091
Okjj. Še 3.

AllStarGirl;*: Ti je ušeč??
14. april 2011
Next!!!!!! Nujnu! Ušeč mi jre res ful dobra zgodba!
14. april 2011
u35091
u35091
Eučč: Okjj. Tnx....=)
14. april 2011
u19496
u19496
neeexxxtttt ful dobr pišeš
14. april 2011
u35091
u35091
MYTOYOU: Ooow. Tnxx =)
15. april 2011
NEXTTT !!!!!!!!!!! Prosimm ??!!
15. april 2011
A boš haml nextala?? Pliss!
15. april 2011
NEXTIIII plisssssss!
15. april 2011
najbl mi je ušeeč;3!!!
15. april 2011
u19496
u19496
plisssssss NEXTTTTTT
15. april 2011
u35091
u35091
Okjj. Prec nextam!
15. april 2011
u35091
u35091
Nadaljjevanje 2:

Usedu se je zravn mene in me pogledou sz tistmi njegoumi veliikmi rjaumi očmi. Zloo rada sm ga mela in nism mu smela zamert. Pač ni vedu. Pogledala sm ga in mu use povedala.
Ko sm končala sm še bol jokala kt na začetku, tut on ni ostou raunodušn. Vedu je da trpim in me stisnu k seb. Vonjala sm njegov zaznamovan vonj. Skor bi zaspala u njegovm objemu k je zazvonil. Ustala sva in se napotila do razreda.
Na urniku smo mel anglo. Vedla sm da ne bom dost poslušala. Usi učitli so vedl kaj se mi je zgodil, zto so me pustil prmer. Bla sm jim neskoončno hvaležna. Minil je najbol peklenskih 45 minut u mojmu Łajfu. Hitr sm stekla vn in na wc. Tam sm se stisnla u kot in jokala. Jokala sm zloo doug. Misnla sm da mi bo zmankal souz. Zvonil je za 2. uro. NIsm nameravala it h pouku. Maks je vedu da ne bom pršla zto se je izgovoru da ga boli trebuh in učitlca ga je poslala domou. Pršou je do mene in me začeu tolažt (spet!). Šla sva domou.
Pršla sm u hišo, ko se spomnm da sm Tajdo kr doma pustila! Hitr stečem hnej in srečna ugotovim, da še spi. Najbrž sploh ni ugotovila da ni nobenga doma. Maks mi je skuhou čaj in me odnesu u mojo sobo. Ulegla sm se, on pa se je usedu na rob postle. Tajda je zajokala, zto jo je šou iskat. Prnesu jo je hmen in mi jo položu u naročje. Zlezu je k men in se pokriu z mojim koutrom. Tko sva sedela še nekj časa, pol pa sm ugotovila da sm lačna in najbrž on tut. Hotla sm jit dol kj skuhat pa me je zaustavu in reku da bo šou on. Zloo sm ga mela rada. Skuhou nama je zelenjauno juho pa cmoke, pa tut na Tajdo ni pozabu. Pogreu ji je mleko in use skup na pladnu prnesu u sobo. Medtem k sva jedla, sm razmišlala zkj se sploh tko trud zame k pa sm bla učash prou zlobna do njega. Na koncu pa sm ugotovila da me najbrž resnično lub. Najbrž je vedu o čem premišlujem, sj mi je reku da me je vedno lubu in vedno me bo, pa nej se zgodi kar kol. Bla sm presrečna.
Nasledn dan ni šou u šolo pa jst tut ne. Prespau je pr men in pazu name in na Tajdo. Bli smo kt družina - fajn bi blo. Skrbeu je za naju še slaba dva tedna. Skupej smo hodil u bolnco k moji mami. Še zmer je bla u komi. Veliko ljudi naju je uprašal če sva fant pa punca in če je to najin otrok. Najprej sva pojasnevala na dougo in na šroko, pol pa se nama ni več dal poslušat sočutnih besed in sva jim kr pritrdila. Men se zdi da je blo obema čist fajn tko.
Pršli smo domou in spet nama je naredu kosiu. Tajdo sva dala spat in okopala sva jo, tr se usedla na kauč. Stisnla sm se k njemu in mu zaspala u naročju.
Nasledn dan se zbudim in opazm da ga ni. Šla sm u kuhno in tam zaslišala da se pogovarja po telefonu. Ko je končau sm ga uprašala kdo je biu. Reku je da moja babi. Uprašala sm ga kaj je rabila in povedu mi je še eno naajbl grozno novico mojga žiulenja. Mami mi je po dougih dnevih umrla. Bla sm u šoku.

4 nexti nadaljujem!
15. april 2011
u43544
u43544
next
15. april 2011
u35091
u35091
Okjj. Še 3!
15. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike