Forum
u35224
u35224
Moje ime je Lara. Stara sem 15 let in to so gotovo najtežja leta mojega živLjenja. Newem kaj bi brez mojih najboLjših prijateLjev: Nine,Tine, Zale,Miha in Lukata! Najraje jih imam.
Toda imam majhno težavo. NikoLi še nisem biLa srečno zaLjubLjena! NIKOLI!! Bila sem zaljubljena toda ponavadi je bil on precej starejši od mene ali pa je imel punco oz. mi jaz nisem bila ušeč.

A se ti zdi zanimivo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. januar 2011
u35224
u35224
To sm Jss=)

15. januar 2011
u31432
u31432
neeeeeext
15. januar 2011
u35224
u35224
1. Zadnji dan poletnih počitnic...
Ohhhh.. Zazeham. Se vstanem iz postelje se pogledam v ogLedaLo is ustrašim same sebe! Uzamem gLavnik in se za prvo siLo počešem nato se obLečem is skoraj padem po stopnicah ko lazim v kuhinjo. Mimogrede z delčkom očesa pokukam na koledar in takrat me skoraj kap!! "Jurti je šoLa?? " zgroženo vprašam mamo. "Ja" mi odgovori mama tako potiho,da jo komaj slišim. Odhitim v svojo sobo in pokLičem prijateLjico Tino,da se zmeniva kdaj se dobiva na avtobusni. Čisto sem namreč pozabiLa,da grem Letos v 1. Letnik!!
Next?
15. januar 2011
u35224
u35224
Pa tega noben ne bere
15. januar 2011
ja kar naprej :=)
15. januar 2011
u31432
u31432
next *.*
16. januar 2011
u35224
u35224
2.šoLa
Drinng Drinngg!!!! BudiLka zvoni."Hočem spati!" zakričim na ves gLas."Lara vstani,veš,da ne smeš zamuditi,saj je prvi dan" mi reče mama. Pošasi ampak ress P-O-Č-A-S-I ustanem in se zvLečem v kopaLnico kjer se počasii umijem in obLečem. Komaj se zvLečem v kuhinjo,kjer je mami že pripravLjaLa zajterk. Ko sem vase na siLo spraviLa kos prepečenca,me je oči peLjaL v šoLo. Tam me je že počakaLa moja najboLjša prijateLjica Tina. Obe sme se namreč odLočiLe za isto srednjo šoLo. Dan je potekeL dokaj mirno. Po končanem pouku sme se z Tino odpravLjaLe iz šoLe moreLe sme pohiteti,da ne bi zamudiLe vLaka me je kot puščica,nekaj zadeLo v srce. BiLa je Ljubezen na prvi zaLet. ZaLeteLa sem se namreč v enega zeLo Lušnega fanta. " Sorry" sem se mu opravičiLa. "Nič hudega... Amm.. Kako ti je ime?" "Larraa" sem mu odgovoriLa. "Lepo ime Lara!" Mi je rekeL nato pa odšeL. Jaz pa sem ga gLedaLa še nekaj časa.Potem pa sme z Tino že moraLe pohiteti,da ne bi zamudiLe vLaka. In res,sme ga za Las ujeLe. Na vLaku pa sem ves čas razmišLjaLa o njem. Lušn je biL zeLo,toda se mi ni predstaviL.
Next?
16. januar 2011
u34333
u34333
next
16. januar 2011
nexti! ♥.♥
16. januar 2011
next!!!!!!!
17. januar 2011
next
17. januar 2011
u35224
u35224
Iztopim iz vLaka in končno pridem domov. Vržem se na posteLjo in zaprem oči. RAZMIŠLJAM... Ko se spomnim nanj,njegove Lepo modre oči.. Kar ne morem se otresti misLi nanj. 0dLočim se da se bom poskusiLa maLo učiti tako se bom namreč zatopiLa v snov..Toda ni šLo vse po načrtu. Nenehno se mi je prikazovaL pred očmi... Obupam... ULežem se in zaspim,zatopim se v Lepe sanjee.. Ko se zbudim je ure že 20.00 "Joojj!!! Tako doLgo sem spaLa,da sedaj ne bom mogLa zaspati" si misLim toda se na mojo srečo motim... Ko se uLežem v posteLjo zaspim kot ubita..Toda pozabiLa sem si nastaviti bodiLko....
NEXT?
19. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg