Forum
izmišljen!!!! 100%
sm nina. mirna prjazna skratka zlo nedložna....
nadaljujem jutr!
čaw
19. januar 2012
evo. no v resnici sm anja - ne mislt da sm nina...

sm nina. stara 15 let in živim izven ljubljane oz. obrobju ljubljane. živim še z mamo očetom in 3 letno sestrico pio. živimo v srednje veliki hiši,obdano z veliko smrečja in dreves. gozd je tut blizu. vse kul sam hodm na šolo ( srednja šola 1.letnik) kjer se dijaki vedejo obupno. kričanje, režanje, nakladanje o seksu ter srepi,prezerljivi&sovražni pogledi mojih sosšolcev to je že nekaj časa moja stalnica. no zastopm se sicer z 1 tipom pa 2 puncama in to je to kar se tiče klasa. no izven klasa mam tut enga frenda k je mejčkn odbit. postrižen je tko kt emo in na glavi ma stalno kapuco. on je res kul. no pa mogoče še par punc pol se pa zakluč. no v razredu mam 1 sošolko k se poznava 5 let. sej je ok sam je.... nevem. mal je obsedena z enim moškim in kr misl da bo on kr enga lepga dneva njen fotr. WTF?! res je neprijetno da te vsi sovražjo..
ja nč nadaljujem k pridem iz šole.
čaw
20. januar 2012
u64528
u64528
neeexti!!!!!!!
20. januar 2012
okei.

ja res sm mal hecna. poslušam musko k je bla sto let nazaj vav. npr: backstreet boys pa westlife in britney spears,ne kadim ne pijem ne hodm vn žurat ... skratka nč. no na šoli je tut ena punca iz 2. letnika. na ogromno manipulira z vsemi k jih pozna. in učasih se utakne tut v to kok velke joške mam pa kako sm oblečena. si mislm: ja kaj tebe briga kok velke mam pa kako se oblačm! sam to ni vse. mam tut enga sošolca iz venezuele, k se na velik važ kok on zna, a pr predmetih ma pa kp enk. halo?! jao na praksi... ej res niso normalni.... jst nardim velik pol mi pa rečejo da nedelam da sm nesposobna in da nč ne znam. ja fak-off! in k delam, mi rečejo: dej sm. ni mi druzga kt da dam. pol si pa mislm: ok če ti vse znaš po pa ti čist celo delavnco! jao ej... took rada sm doma. joj s pio tko noriva po hiši da se cela trese. z mami se lahk ure in ure pogovarjam in z očijem tut. res bi najraj ostala sam doma pa bla z najbližjimi.... no učasih so pa kr znosni no. učasih se da z njimi pogovarjat učasih. učasih se pa sprem tut z uno k se poznava skor 5 let. ma še eno obupno stvar. stalno hod za mano in stalno hoče bit z mano in kamor kol se premaknem že: kam greš? kt mejhn otrok. zgodil se je že da mi je kr mami rekla spet: WTF?! sama pr seb molm: dej deeeej mi vsaj 15 minut da sm sama pa da umiru prdnem.... proooosm! k se obrnem ja koga mam za sabo? ja lejlo! ja bog pomagi a nezna bit brez mene vsaj 20 minut??? no doma je pa tok lepo. pio mam ure in ure v naročju pa se crkljava pa pleševa.... k sva pa same pa nažgeva musko!!!!!!! ful rada sm njena varuška ker je zlo pridn otrok. učasih pa mal tut ponagaja.. najraj mam vikende. s mojo sestrco se crkljava v moji postli zjutri k se zbudim pol ustanemo mamo zajtrk pa pol še km gremo npr: sprehod shopping kšn obisk.... sam najače je k sm sama s tamalo v sobi pa muska ful nabija!!!
še kei nadaljujem čaw
20. januar 2012
ne oglašvt
20. januar 2012
evo.

no lejla sej je ok punca ampak toook paše k je ni.... ufff finalno sama! svobodna!
1x med 1 vikendom me je klicala lejla. jao sm si misnla: a bo spet težila s tistim decom? se javim. ona pa se začne cmerat tja v mobitel kako jo noben ne zastop tist dec k staln govori o njem je pač zletu iz enga šova in zdej je weeee!!! ja in če je zletu iz šovaa zdej bo pa konc sveta?! pač je zletu vn! sm si misnla. sam to je še hujš kar dela. dobila je njegovo cifro. ajde ok če bi ga klicala mrbit 1x na dva tedna sam ona ga dobesedno klicar!! najmnj na vsake 3 dni. halo?! res ne zastopm kako eni klicarjo na 3 dni jst tega ne poočnem. se svoja dva ( starša) premalkrat pokličm jao ej....
20. januar 2012
u64621
u64621
next
20. januar 2012
ooo vidm da vm je učeč jeeee
no se zmenva.... okej hvala bogu da je več ne poslušam....
končn se lahk posvetm moji sestrci yes si rečm. grem v dnevno mami neki zlaga oči bere cajtng. mami kje je pia? sm uprašala. joj zdele pa spančka veš. mi reče mami. ok... drek. tamala spi men pa dovhčas za znort! nč grem firpcat po netu. mogoče bom kej pamtnga najdla pa še za tamalo sprintala par pobarvank. prečikiram fb pa 24 ur pol grem pa gledat za pobarvanke. 3 sprintam. pol ugasnm komp gih hočm it pa zvoni telefon. pa kva je spet?! da ni spet lejla. shit spet! sam isklopm mobitel in grem v dnevno. pia se je že zbudila
in se igra ugante s čim: barbikami! rečm: pia,prid sm! tamala
prlaufa pa hoče v moje naročje. jo dvignm pa rečm: neki mam zate.. pa tamala: les (res)? kaj pa? pa js: pobarvannnkkkeeee! pia: jaaaaaa! bos pomagala balvat ( barvat)?? bom bom pravm. se usedeva za mizo pa začneva. barvava dokler... nina pejt pogledat svoj mobitel.. prav oči. pa js: zakaj pa? nwm neki mi prav da ga morš it pogledat. ok grem. užgem mobič pa vidm: 22 neodg. klicev od lejle. pa sej to ni res! a je osekana al ka? jo pokličm ona se jav in js dobesedno zavpijem tja v phon nej me pusti že 1x. pol jo uprašam: kva je spet? pa ona a veš tist k je zletu iz šova.. . me ne briga dijo. sm rekla isklopla mobič pa šla v kuhno. pia je še vedno barvala. pa jo uprašam: kako si se pa mela v vrtcu? pa ona: uledu ( uredu) fajn rečm. no kaj pa ste počel v vrtcu? pa prav: sli na splehod ( šli na sprehod) pa lisal ( risal) se iglal ( igral) pa poslusal zogico nogico
(poslušal žogico nogico) pol je pa ze mami prsla. lepo lepo sm rekla pol pa: ej greva prvo barvice pa barbike pospravt? pravm. pia: ja pospraviva. pol pa tamala: lisanke bi gledala ( risanke) kero pa jo uprašam. pa prav: pujso pepco hihi.. okej pa dejva gledat pujso pepco. pa jo gledava... pa se men neki zazdi pa grem v sobo pa uklopm mobič pa vidm eno čudno cifro. ok nč bom poklicala. kličm se jav lejlina mama. vidla sm da ste me klical. oprostite ker se nism javla. pa lejlina mama pavla prav: veš lejla je v bolnci... jst tko kva?! kaj pa je? pa pavla prav: umira. pojedla je preveč tablet... nč. letim v bolnco pa vidm pavlo k joka na klopci. pa tko: k lejjjli sm pršla. smem vstopit? pavla prav: glih prov da si pršla. kr naprej. k sm vstopla, šok. nism mogla vrjet. lejla je bla na maski infuziji na 2 monitorjih za merjenje. boga si mislm. lejla se tko obrne k men pa mo z gesto pokaže nej pridm bližje. pridm bližje pa se usedm na postlo ona me pa prime za roko pa me pogleda pa prav: ninca oprosti... prosim... vem da bom hmal šla tja gor sam neki te prosm: pozab na vse prepire in mi skušaj odpustit.... odpuščam ti rečm sovza mi pa polzi po licu... lejla: res? js: ja res. lejla tko: skliči vse moje svojce v sobo ok? jst: ok. vsa rdeča od joka pridm v čakalnco pa pravm: lejla želi vidt vs use.
nadaljujem čaw
20. januar 2012
sklicala sm vso lejlino sorodstvo in vsi smo se zbral okrog njene postle. sorodniki so jo sprašval: lejla a ns že zapuščaš? bodi še z nami... prosim .. so jokali. jst sm tut jokala priznam hudo mi je blo in to zelo. lejla je rekla: nina mami oči pridite k meni. njena mama se je usedla na eno stran postle js pa na drugo njen oče je pa stal zraven in božal lejlo po laseh. lejla je mamo prjela za roko in ji rekla: mami žal mi je... morm it tja gor sej vem sama sm kriva k sm nardila to napako.... nato se je obrnila k meni: ninica moja poboža me po obrazu in prav: ne glede na to kok sm se grozn obnašala do tebe si zapomn to: rada te mam res... jokat sm začela kot dež... lejla tut. me objame in prav: ninca ne pozabi rada te mam full... lejlin oče gre poklicat zdravnika. zdravnik pride jo pregleda in izklopi iz naprav pa prav: jah lejla odloč se koga bi rada mela ob sebi ko umreš. pri smrtni postelji ste lahko samo 3-je. lejla prav: mami oči pa... ti nina. zdravnik reče: prosim za razumevanje hvala. potrebujemo prostor. lejlo odpelejo v sobo kjer je smrtna postelja. zdravnik odide. js lejlina mami pa oči stojimo zravn njene postle in jokamo. lejla tut. lejla prav: žov mi je. zdej pa res odhajam... objame mami objame očija pa jima reče da jih ma rada čeprav bo tm gor... objame še mene. me pogleda v oči: ninca rada te mam.... jst tut tebe lejla.. prosim pozabi vse kar sm ti storila slabega... lejla: je že vredu dušca moja... v tem trenutku je lejla za vedno zaprla oči.... umrla je.... jst njena mama in oče začnemo jokat... in to zelo... jst začnem: jst sm kriva da je umrla jst!!! sm ihtela kt 3 letn palček. je že uredu nina... reče njena mama in me objame. nisi ti kriva reče njen oče in me poboža po glavi. zdravnik pride nam izreče sožalje in mi pravi: lej pojdi vem prov? prov. lejlini starši so podpisal ene kp listov. in so pršle čez kake 20 minut. ko sm pršla v čakalnico sm se sam usedla na stol in jokala joklala jokala kt dž.... njeni sorodniki so me sprašval kaj je z lejlo kaj je z lejlo?! jst sm odgovorila: ummmrrlla jjee..... vsi so začel jokat tut njena starša k sta pršla v čakalnco..... minilo je 3 dni dan pogreba. vsi smo jokali... minevali so dnevi meseci jst pa vedno bolj potrta. kr naprej sm jokala.... cev dan celo noč...... starši niso vedl kaj nej nardijo... čez kšne 6-7 mescov sm se sprjaznila da lejle ni več.
21. januar 2012
NEXT
o groza (glede lejle mislm, zgodba je pa ful kul)
21. januar 2012
bom nadaljevala jutr
21. januar 2012
no nej vm predstavm lejlo pa nino:

nina:

lejla:

http://shrani.si/f/1f/2f/3g0U9nZU/emo8.jpg
22. januar 2012
oh mal sm se zmotla...

lejla:

22. januar 2012
ko sm se po 6-ih mescih sprjaznla da lejle ni več sm se počutla tko kot da
nimam nikogar.... tut doma sm mela probleme... starša sta misnla da sm js kriva ker se je lejla ubila pa sploh nism bla.. samo profesorca je vedla da je lejla umrla... lepga dneva sm se kr sred pouka zlomila in začela jokat.....
24. januar 2012
u73465
u73465
OMG sej fuuul kuuul story, ampak je fuul žalostna!!!!

Aja.............

en velik
NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. januar 2012
tnx

profesorca me je napotila v svetovalno. groza.... no svetovalka je sicer bla prjazna. rekla mi je: lej tuki maš tel. številko od psihologa. mislim da ga močno potrebuješ. hvala sm rekla. odšla sm iz pisarne in razmišlala al bi ostala al šla domov.... nč. šla sm do profesorce in ji povedala: lejte js preprost nemorm zvozt res. a lahko grem domov? profesorca: hja.... glede na to kar se ti je zgodil.... no pa pejt no. lahko greš. js: ful hvala res.. poslovila sm se in odšla domov. ko sm pršla domov sm se slekla in preoblekla v trenerko užgala komp in si dala musko. idealno! tastarih ni tamale ni miiiiir! yes!

evo nš stanvanje:

moja soba:

pijina soba:

dnevna:

kuhna:

jedilnca:

in naša hiška:

24. januar 2012
oh pomota kuhna:

24. januar 2012
u73784
u73784
Next
24. januar 2012
next
24. januar 2012
tnx

nadaljujem k pridm iz šole
25. januar 2012
u73784
u73784
Ok
25. januar 2012
evo. nabila sm musko da se je cela bajta tresla.. waw! no pol sm se naveličala... nč. šla sm poklicat davida mojga frenda.. pravm: hey!
on: oj! kako's kei?
js: uredu kaj pa ti?
on: uredu sm
dej prid k men pa greva u mest a? kaj pravš?
js: itakkkk! evo čak da se zrihtam pa h teb pridm
on: ok čaw
js: čaw
evo tko sm se zrihtala.

majčka:

hlače:

moja nova frizurca :

25. januar 2012
no in sva šla. kupla sva si sadni smothie pa waflelj z nutello. pa sva šla še mal naokrog pol pa k nemu domov. mal sva se pogovaarjala pa smejala.......

nimam več idej
25. januar 2012
u57082
u57082
Next
25. januar 2012
u73784
u73784
next
25. januar 2012
u52880
u52880
next prooosim
26. februar 2012
uhhh sej vem da vm je ušeč sam reees nimam idej.
no če maste ideje kr napište ok?
26. februar 2012
u78933
u78933
next
27. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg