Forum
xD!!
29. junij 2010
u20180
u20180
aJa
29. junij 2010
JA in beri naprej k bo zanimivu.... xS
29. junij 2010
u21437
u21437
iop..XD
29. junij 2010
nadaljujeve??
rabive vsaj 10 comentow al pa 5 ☺☺☺
29. junij 2010
bo kdo komentirow?
29. junij 2010
u20180
u20180
Ja iEsT
NeXT
29. junij 2010
u22448
u22448
"Lolly.?! Nikoli je nisi omenjal.. Prav nesramen si. Veš za mojo celooo familio, ti pa mi še uboge sestrice ne predstaviš. Kolko je stara-?" " 15let.." odgovori Lolly. " Pa kar Lox me kliči.!" "torej, Cris, bi se malo od Loollicee poslovim pa pršu u mojo sobo...." "kaj si mi zamerla.? Sej ne gre za življenje al pa smrt.!" Prav ima.. A si tega nočem priznati..Pač.." Cris...Oprosti. Tud za tisto o jahti.." "Ne veš.." Cris gre. "Cris počakaj.!!!! Kaj če greva še malo vRim.?" Cris se strinja..Greva. JAAA.....! V rimu greva v hotel Zaboudi-n'jero.! Krasen je. A Cris mi še ni odpustil...Peljem ga na Stolp v Pisi...
29. junij 2010

NEXT
29. junij 2010
u12163
u12163
nexT . . . : D
29. junij 2010
Ko sva prispela k stolpu in sva ga zagledala..... Bil je velicasten!!! Povabil me je kakak ali kavo .. narocil je kavo js pa kakav.. Pogovarjala sva se o razlicnih stvareh.. kako bo ko bova spet v soli, .. Kar naenkrat pride Cris k meni me objame in poljubi.. nekaj me sigurno zeli prasat.... Cris me vprasa ce imava denar se za eno potovanje... Odgovorim mu "neuem!" Cris si da stol nazaj kot je bil. Nato sem zacela temo o Sloveniji.. "malo jo pogresam" "kdaj se bova sploh vrnila??" Cris je malo uzaljen in malo presrecen ker je omenila Slovenijo saj jo tudi on pogresa.."js jo tudi pogresam.. ampak malo.." "urnila se pa bova kadar bos ti zelela.." Placala sva racun in odsla... Se enkrak sva sla pogledat stolp v Pisi....
NADALJUJE FuzbaŁ.GirŁ!
30. junij 2010
u22448
u22448
Bom kr... " Cris, kaj pa če greva v Portorož.?" Cris se strinja in greva.. peljeva se 3urce in skočim v morje. V Portorožu.(tole je resnično. Neža. kr jokam skor, k tok morje pugrešam..xD) Potapljam se in Cris isto. Čudno se mi zdi, ker gre nazaj na plažo. "Cris." pokličem ga. Noče pridet. Nekaj ne štima..A le kaj.? "Cris, kej ni uredu. Se slabo počutiš.?" "Ne, z Lolly sva se zmeri tok kul zastopla, pa si jo napudila." "Sej jo nism. Sam prašala sm te kdo je to.." " Ja, pa purinla si jo pu štengah pa ji rekla krava." "Cris, sanja se ti.!" " mejbi." Res se mu sanja, res tega ne bi naredila. Cris ostane, se prime za eno ograjo in pade v nezavest. "CRISSS.!" Zavpijem. Kaj ti je, zbudi se...Skrbi me. Ne morem ga nesti v avtobus... O, glej tample je nek gospod. Grem do njega.. " Gospod, bi mi pomagali moža, ki je v nezavesti nesti v avto.?" "O, seveda mlada dama." To, prijazen je. Gremo v bolnico. Tam dobim goro vprašanj, na katere ne znam odgovoriti...NEXT:?
30. junij 2010
u22448
u22448

lolly
30. junij 2010
u22448
u22448

cris
30. junij 2010
ko lahko koncno grem k Crissu ... me zaustavi tisti mozak.. vprasal me je koliko dni bova se tu... toda js nisem znala odgovorit... sla sem k crissu v sobo.. zbudil se je!! praasala sem ga kaj je bilo da ja omeglel.. pojasni mi " no pac js sm mal sou ven ko si ti spala...in pol sm sou mimu enih fantow (crncew) tam so mi rekli ce grem zraven in so mi neki zapicli iglo v ramo..... " vec se ne spomnem!! jas malo cudno pogledam... kar naenkrat morm it ven is sobe zato ker bojo imeli neki pregled. zunaj pa me caka tisti gospod.. grem se mu zahvalit "hvala hvala najlepsa hvala gospod...?" "criss.. cris andersen" povabil me je se na kavo.. v kavarni sva se pogovarjala kako sem spoznala crisa in potem je kar rekel da ta fant ni zame...
nadaljujeve?
30. junij 2010
u21802
u21802
JA
30. junij 2010
FuzbaŁ.Girl more nadaljevat!! bote se do jutre pocakali
30. junij 2010
u22448
u22448
Čudno sm ga pogledala, se smejala in le prašala.:" Zakaj, zdei to.?" "Oh, deklič, veš. Ti si zdaj Lyz Andersen...In veš, tvoj soprog..No, z njegovem očetu sm bil sodelovec... Očetu je ime Haerk. In...Vsak dan je v službi tožil, kaj mu dela mali Cris. Pretepal se je in enkrat nekoga tudi zelo poškodoval. Šel je v bolnico tisti ranjenec, pa še preživel je..Nekega dne, pa se mu je Cris šel opravičt.. In šla sta v kavarno na en sok. Imela sta približno 12let. Ko sta hodila čez prehod za pešce je tisti fant padel. Cris ga še opazil ni. In ko je avto trobil, je Cris zletel po fanta..Mislim, da mu je bilo ime Ryan..Jaa. In torej, Ryana je zakotalil on pa je potem padel. Čez njega je zapeljal avto. Ryan je bil v komi.. Vse je bilo narobe. Več nevem. V glavnem.. Na vasi se je predlani govorilo, da se drogira..." " Vredu, pa je stem kaj narobe.?" odgovorim. " Punca, kaj če se droge primejo tudi tebe." ? me vpraša. " No hvala. Dobr ste me to trpinčl. Vseeno lepa hvala. Mislim d mi zvoni mobilnik.. O CRIS JE:!" Javim se. " Ojla, Cris. Kako si.?" Ni bil Cris. Slišalo se je nekaj Italjanskega..OJOJ.! Cris je mobi pozabil v Italiji...NEXT.?
30. junij 2010
neext!
PLiiiss! (=
30. junij 2010
u22448
u22448
Jutr..Sorrrrrrrrrrrrryyyyyyyyyy
30. junij 2010
ook.
01. julij 2010
u22448
u22448
Crisu je itak useeno. No, tistga gospoda povabim naa kafe.." Se da dubit Ryanovo mobi cifro.?" prašam " Ja. Am, zakaj pa jo rabiš, dam.?" " Ja, da ga malo povprašaam." "030 559 405." Vredu. Zahvalim se in didem. Ryana pokličem....R=Ryan, J=jz

R: Prosim.?
J: Halo. Sm Lyz Andreson... Veste, slišala sm d ste neki imel z mojmu možom Crisom...
R: o. Ja, nekaj prometno nesrečo.. Žrtvoval se je zame- Sicer je pa zelo dober človek...
J: Ja, bi mi kaj več povedali dones u kawarni pri Smijti.?
R: Ja, se vidivaa ob 15.15. Pa, tikajte me.
J: vredu, dogovorjeno.. Ti tud mene.xD
R: Baj.!

Res se dobiva.. " O, Ryan, kako si.?" "Zelo kul Gotovo ti je vse zbebetak moj neprijatelj Thores..." " JA." " No, Cris ni slaba oseba.. Veš, prvi sm se stepu z nim. Pol mi je še pumagu..Res je ql useba.." Tako se pogovarjava, dokler ne pride Cris.." O, Cris, glej, to je Ryan tvoj prijatelj iz otroštva se ga spomniš.?" Z Crisom je sestra..Ki odgovori.. " Veš, Cris je padel na uho in bo nekaj mesecev zelo slabo sllišal in imel slab spomin.." KAJ.? Next.?
01. julij 2010
Neeeextaaaaj naaapreej XD
01. julij 2010
next!!!
01. julij 2010
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01. julij 2010
nextej!!!
01. julij 2010
u22448
u22448
Osupnem. Ryan tudi. " Torej, bo ostal pri nas.?" "Da." odgovori sestra...Gresta. " RYAN.! (jokam) kajnej.??? To je groza.. En mesc bom brezdomka..?" Ryan se nasmehne." Oh, ne skrbič. Pri meni lahko živiš. Če te ne moti, da je v sosednjem stanovanju, res največji čefur.." " O, Ryan ne moti me. Kako mu je pa ime.?" "Michael." MICHAEL: JE NOR. S TEMU BUTLOM NEJ ŽWIM.? " O, ja mot me..." "Pa sej je v sosednem stanvanu.." "Aia.. Popa kul. Hvala, dolžnica sm..." Objamem Ryana. " Tako hvaležna sem ti." še dodam. Ryan se nasmehne in pove, da rd pomaga... Greva k Ryanu domov. " Uau..." sem naudušena. Zagledam Michaela. Fak. Vidi mme. " O, moja pupa je tu.!" " pupa..?" prašam. " Oh..Oprosti, mislil sm d si Tina.!" "kera Tina.. Mich.! Poznam te že ceu lajf.." "Moja PuPa.XD Punca.." odgovori. " PUNCA:?! TI MAŠ PUNCO..NE ME BASAT." sem začudena... Pridem v stanovanje. Ryan mi pokaže mojo sobco.. KjuT* je... Ponoč slišm iz sosednjega stanuvanja, glas. : " Na pomoč.! Michael me nadleguje.! Rekel je, da me bo ubil.!" Glas mi je znan. Grem pogledat kdo je..Ojoj.! Saj to je Lolly.! NEXT.? =D
01. julij 2010
u22448
u22448

Ryan
01. julij 2010
u8229
u8229
dej že nehi a si normalna ti sploh?
02. julij 2010
u683
u683
ta zgodba mi ni nič posebnega