Forum
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
28. junij 2010
u20180
u20180
Jaaaaaaaaaa
28. junij 2010
u22448
u22448
Bom. Jessica. A bi z mano pisala.?
28. junij 2010
ne vem lahka ce ti ni odvec.....
28. junij 2010
u22448
u22448
ja itaq.!
28. junij 2010
u20999
u20999
plisssssssssssssssssss djte napreeeeeeeeej
28. junij 2010
u22448
u22448
bo Jessica...
28. junij 2010
u22448
u22448
Mislim, da sm naredla napako. Ne, raily je sam moja...Mojaa..Zbudim se iz sanj. V Loondonu, seveda. Stečem do Crisa in začnem:" A-a a veš kaa-aa se mi je sanal..Da sm rudila." Cris se nasmehne in me objame. Pelje me vn. Na bazen. Vsa preplašena se sprehajam, saj še zmeraj mislum, da sm noseča. Stečem za Crisom. Ni ga. " Cris, Cris." upijem...Cris priteče do mene in me objame. " Ljubica, le sanje so bile." Happy sm, d so ble res samo sanje. But...Aua.Michael je. Tedaj popenim. Skočim na Michaela. Prebutam ga in brcnem n vodo. " Kaj si pa upaš.?!" mu zavpijem in skočim nanj. Potopim ga. Razgledam se po bazenu in Michaelu dam brco u jajca. Grem nazaj k Crisu. Poljubim ga. Greva v vodo. Še zmeraj mislem na porod. Čeprav ga ni. Naenkat se začnem preveč obremenjevati. Začnem se potaplat...
29. junij 2010
u22448
u22448
next.?
29. junij 2010
u20180
u20180
Jaa
29. junij 2010
Potaplat in potaplat....... Mislila sem ze da se bom utopila.... Spominjam se vseh lepih in najlepsih trenutkov s duzino in Crisom. Naenkrat me pa nekdo potegne iz vode...Ni bil Cris ampak Michael. Uprasal me je "zakaj si to storila???!!!" bila sem tiho. Tkrat pride Cris.. Bila sem srecna da je bil on. Vrgla sem se mu okoli vrata (objela) in ga poljubila.Cris mi je pripravil presenecenje.. Rekel je da greva ven iz mesta . In ko prispeva prideva v najromanticno mesto na svetu!!!! V Pariz!!! Bila sem zelo zelo zelo srecna!! Cris me je samo poljubil me primil za roke in odpeljal na very very cool mesto. Pripeljal me je na neki hrib in tam sva videla ves prečudovit sončni zahod!! Bil je prečudovit. Slikala sva se , se poljubljala in pojedla večerjo.Potem me je odpeljal v hotel..
NADALJUJEVE??
AJA ZE FUZBAŁ.GIRŁ NADALJUJE!!
29. junij 2010
u22448
u22448
jaa next...
29. junij 2010
hehehee zdej si ti ne?
29. junij 2010
NeXt ^^
29. junij 2010
ja next
29. junij 2010
u22448
u22448
Čudovit romantičen hotel v PArizu.. Beauty, res. Čudi me, kako ga je lahko plačal.." Cris, koliko te je tole kuštlo.?"
" Draga, še premalo zate.." Moj nasmešek izgine. Nočem, da bankrotira. Ja modoniš, ka pa guvorim. Ne morm vrjet. Stečem do Crisa in se mu opravičm. Cris oprosti.! Mu rečem in še enkrat stečem na balkon. Gledam po Parizu. Zagledam Aiflov stolp. " Cris.!!! Pojdiva jutri tja.!" in pokažem na stolp. " Prav mi odgovori. " Am, se bolje počutiš..?" " Da." odgovorim. Usedem se na stol. Cris prinese škatlico. " Se znaš remi.?" Praša. " Ne." odgovorim. Nauči me. " Cris, tako zabavno je biti s teboj.!" obesim se mu navrat in ga poljubim. Še enkrat, še enkrat, še enkrat. Dovolj. " Se spomniš najinega prvega dne.?" me vpraša Cris." Niti ne." Odgovorim.. " Takole je bilo..." Next.?
29. junij 2010
u22448
u22448
jaaa.1
29. junij 2010
bom kr nadaljevala pol po mojem deli ma morjo dat coommeennttoovv
29. junij 2010
Takole je bilo... Pravzaprav se tudi jas ne spomnim najbolje.. Sploh ne se ne spomnim..Oba se na glas zasmejala...Potem pa recem : Cris jas te ljubim najbolj na svetu in ker si mi ti toliko prisenecenj pripravil bom tudi jas eno tebi!! Cris je bil nekam presencen ampak je razumel "Ne bi bilo treba toda praw ce ti tako reces" Primem ga za roko in prvo ga poljubim potem pa mu zavezem oci.. Ko prispeva sva na ladji sredi oceana v najbolj razkosni ladji..
NADALJUJEVE?
29. junij 2010
MALO MANJSI DEL...
29. junij 2010
u22448
u22448
ja dej.xD
29. junij 2010
u23292
u23292
NEXT.!
29. junij 2010
Dej naprej.!
29. junij 2010
popravek Lovika.mua : dejta naprej*
sve dve !
dej FuzbaŁ.GirŁ
29. junij 2010
u22448
u22448
Crisu odprem oči. " Hej, ljubica, saj to je noro,! " "Ja, Cris, tukaj bova prenočila...Jutri pa z jahto do stolpa, prav.?" "JA." odgovori navdušeni Cris. " Cris, pojdiva spat.xD" " Ne, še. Kaj ko bi šla ribe lovit....!" " CRIS:! NE ZNAM JIH.!" Vseeno, go,go." In nauči me lovit. Ujameva kar zelo veliko rib in jih greva spečt." Cris." "Kaj, Lyz" "Pogrešaš Slovenijo.?" " Malo pa že..Ti.?" " Ja, jo. Vsak dan manj.xD Ljubim te." " Tudi jaz tebe.(se kissneta.) Joj...Ni res. Riba se bo preveč zapekla.xD No bom takoj, počakaj 3sekunde. In te bom poljubil." Res me. Greva v spalnico zaspiva. Prebudiva se v sončno jutro, galebi letalo okrog naju in valovi so." CRIS,ZBUDI SE.!" Zavpijem. " Kaj jee.?" "Najina jahta se je odpnela od sidra in sredi morja sva.! Izgubila sva se..Vsega pa sem jst kriva. Jst sm zrihtala ta presenečenje...Kako neumna sem. Oprosti." Cris se ozre po morju..Res,nikjer ni več pomoči......NEXT.?
29. junij 2010
u20180
u20180
Ja
29. junij 2010
jaaa itak pa zdej js nadaljujem
29. junij 2010
Potem gresta s Crisom do kapitana.. Omeglel je in se udaril v glavo!! "To je tisto!!Zdaj veva kako je bilo : morje je bilo razburkano in kapitan se je udaril v glavo in omeglel takrat pa je ladja imela prosto po!" Cris je nekaj zagledal "Poglej!! tam je telefon! Upajva da dela!"
Cris je zavtel stevilko policije...Po cudezu je delal! Priklicala sta policijo. Ko ju je prisla iskat je bil kapitan ze buden. prisla sta na kopno. "Sorry sorry Cris!! Mislila sem da bo zabavno...."
Cris je pa za spremembo bil tiho in me samo poljubil na lice stisnil in sel v hotel pakirat. Bila sem zalostna , in po nekaj casa sem tudi jas sla v hotel. Tam je bilo ze vse pripravljeno za potovanje nazaj v Slovenijo. Potem pa sem sla na balkon da sem si odpocila oci na ajflovem stolpu. Potem pa sem videla CrisA kako govori z drugim dekletom. Takoj sem sla dol. Ko pa sem prisla mi je rekel Cris "oi konco si prisla ljubica! Naj ti predstavim mojo sestro Lolly!
NADALJUJE FuzbaŁ.GirŁ!!
29. junij 2010
u20180
u20180
a nista bla u LONDONU??
29. junij 2010
ja ampak potem jo je CRIs pelju u pariz za presenecenje
29. junij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg