Forum
u22448
u22448
J
U
T
R

S
O
R
R
Y
25. junij 2010
Carsko sam meni ni jasno na koncu ko piše Gaja bi se poročila z mano?A ni on z tabo???
25. junij 2010
u22448
u22448
Aja ups.! Tenx
Tm je : Lyz bi se poročila z mano
25. junij 2010
u22448
u22448
odgovorim: " Ja. Ampak ćez 3leta.(:"

Next.?
(joke je tole)=
25. junij 2010
u21616
u21616
next!!!
PLIS
25. junij 2010
dej naprej!!!
26. junij 2010
u22448
u22448
" Ja.! Ampak res, čez 3leta. Veš, lahko pa tud čz 1leto ali 2..No zdej mi ne bi duvolil. Ne.! Lohka pa se, pa se pretvarjam, pa nardim kr eno usebno.!!!" Strinja se. Res, ko pa pride ta sobota in si udihneva usodni da, imavva problem. Župnik najine starše pokliče. Nato grem domov in mami me nagovori,: " Veš, kaj.! Nisi polnoletna, nisi me prašala, nič nevem, in a nej zdej tole ppudpišm." Skromno jo pogledam, nato mi reče.: " Oh, seveda da bom.! Samo babica pa še nebi bla...Res.." Zmeniva se, objameva, nato pa pokličm Crisa. Dobiva se. Vsa žalostna se mu tožim, da je neki narobe in poll rečem.: " DA.!!!" sKOČM Mu v naročje in povem vse do zadnje besede. Ko pride pravi poročni dan, se oba strinjava. Župnik praša. Rečem." Da.!" pomižiknem in skremžm fejs. Tud Cris reče ja, in začne se randi. Na randiju, pa se totalno napijeva in najina smer je spalnica.....Next.?
26. junij 2010
u22470
u22470
jaaaa *_*
next : D
26. junij 2010
u22448
u22448
bom mejbi dons.
26. junij 2010
u21802
u21802
JUPII
26. junij 2010
u18082
u18082
NEXT!
27. junij 2010
NEXTEJ PLISSSS! bi bila zelo zelo zelo zelo zelo zelo zelo zelo zelo zelo zelo zelo zelo zelo zelo zelo zelo hvalezna!
27. junij 2010
u22448
u22448
Uleževa se. Nato greva pod odejo.....NextDay.: Oh, všeč mi je, saj bom jutr praznovala 18-b-day. Komi čakam.!!!!!!! Vris je reku, d mi bo kupu neki posebnga. Upam da res. In ko ta dan pride je Cris moj prvi gost. Darilo je v škatlci. Najprej mislem, d je skromen, ampak ko odprem....VSTOPNICEEEE ZAAA V LONDOON.¨¨¨¨!!!!!!!! Komi čakam. Kissnem ga in ubjamem. " Kdaj pa greva.?" prašam. "pojutrišnem." Mi odgovori. Čudno pogledam. Ampak sm vesela. Od mami pa očeta so dobim 100€ od babi, deda pa tud 100€. Juhej.! Potem greva s Crisom v šoping. Kupm par majčk pa kopalk pa še mall hlač. Všeč mi je. Ko pride dan za v London se poslovim in grem na letalo. Na letalu mislem na vse trenutke preživete z Crisom. (naslednje jutro.) Zbudim se v Londonu. Že v hotelu. Verjetno me je Cris odnesel pač gor. Nato grem v kuhinjo in preberm en listek.

Lyz.! Sm v najbližjih toplicah. Če bi me rada najdla...Posod so table.(:

Vredu. Oblečm se in grem na za toplicam. Zavijem v napano ulico in zajidem. Sprašujem Londončane, a ne najdem poti. Potem pa le pridem na.. O sajto ni res.! Pred menoj ni več poti.!!! NEXT.?
27. junij 2010
u21619
u21619
next!
27. junij 2010
next plesa!!!
najcool zgodba 4ever!!!!
pliss dej hitro naprej in me obvesti na profil!!
27. junij 2010
u22448
u22448
Z solzo ali dvema v očeh se odpravim nazaj. Pozvonim, pri neki babici in jo vprašam. Pelje me na bazen. V zahvalo ji plačam vstopnici. Zahvalim se ji še1x in poiščem Crisa. Ko ga najdem mu skočm v objem.." Veš, kako me je skrbelo, Lyz. Ljubica.!." me skrbno rihta. " V Londonu me nikol več ne zapusti, Cris.!" mu očitam. Potem me prime in me nekam nese. Kam le.? V bazen me vrže. Plavam do njega, ko ravno stojii na kamnu, da bi skočil, pa ga porinem. Zvrne se v bazen. Nasmehnem se in še sama skočim. Tunkava se in zabavava. Kasneje greva na sladoled. Naročim vanilijo in lubenico. Pojem le lubenico, ostalo poje Cris.(: Medeni tedni..Si mislem. Nato mu rečem:" Cris, tekmujva, ker bo prej na bazenu.!" "Ne, kaj če padeva.?" Me zaskbljen praša. A vseeno stečem. Res padem in koleno mi.. Vglavnem, teče mi kri. Cris gre po vodo in led, ter me osveži. Prilima mi flajštr. "Lačna sm.." tožm. " Prid z mano.!" Mi reče. Vsedeva se na Bus in pele naju v majhno vasico.." In tu, boš ti dobil restavracijo.?" Prašam. " DA." odgovori. Greva po gozdni stezici in res prideva do čudovite restavracije.....NEXT.?
27. junij 2010
u21802
u21802
next
27. junij 2010
nexttt
27. junij 2010
next plisssssssssss
27. junij 2010
u22448
u22448
Svojo dlan položim na Crisovo roko in z ljubkim glasom rečem.:\" Veš, nevem zakaj se tak trudiš... Res. Lahko bi ti naštevala, kaj se morm odolžit...\" potem se mi nasmehne in naredi isto kot jaz. Roka na roko. In reče.: \" za tako lepotico vse. Raje mi povej, tvojo mladost, kolko zvez si že mela..?\" Usedeva se, naročiva, potem začnem.: \" Oh, bom kr začela. Veš, moj lajf je bil.. OMG.! Bla sm piflarka, in tud tko so me klical... No, sej nism bla taprava, sam učiila sm se, pa zmeri dubila 4, al pa 5... No, zveze te zanimajo, kaj.? Vredu. Imela sm eno, a niti najmanj resno zvezo. V 6.razredu, je bil vame en res KjuuT Fant...Sam brez skrbi, ti si lepši.! Velik. No, in zaljubila sm se mal vanga. Pa pol sua pa na enga sprehoda..xD šla.. Pa me je kr poljubi. Pol sm ga pa kloflna, je blo pa koncc... Zdej, u 8.klasu sm pa tebe spoznalaa....A mi še ti puveš...?\" Cris jo posluša, a pride Pizza.. Pojeva jo. Nato mi začne govort..:\" No, bil sm pretepač od mojega5.leta... Pol sm tebe spuznou..Sm se umiru..To bo paa use..No, enkat mi je babica umrla, je bil šok, pa sm se z očetom stepu..Pr 13.tih.. No, več doma...\" Verjamem mu in ga objamem. Plača in midva greva v najino stanovanje. DOMA: \" Lyz, kam bi šla. Mar, ni najbolje, da uprašava kr domačin....NE.!!!!¨Glej v časopisu piše, da bo v eni predstavi igrala Julia Roberts, pa Emma tud.! Greva si to ogledat...Mislem, no vem, da je ob 20:15.Greva gledat.?\" \"Julia in Emma sta moji favoritki. Sploh Emma.(.Mislem, oziroma vem, da grevaa...Zdaj, pa pejva v tist park, LON-DON.(izmišleno.). \" Res greva. Tam je prov fletn. In ko končno pride ura 20:15....NEXT.?
27. junij 2010
u21619
u21619
Quick NeXXt!!!
28. junij 2010
u22448
u22448
Bom mal puznej.. Morm soboo pusprauT poi grem pa na laptopa vrjetn...Pa še Simsi priejo.. Popaa mejbi grem na bazen... Bom pa še dons..
28. junij 2010
u22448
u22448
pki.?
28. junij 2010
u18082
u18082
nextt pliss
28. junij 2010
u22448
u22448
Predstava je zelo zanimiva..Res kul.. Naslov je Sočni Angel. Res mega. Na konc, pa stom do Julie in Emme, ter prosim za avtogram. Dobim ga in vesela se vrnem domov. Čakaj malo.! Crisa sm pozabila...OO-uuu.. Pokličm ga. Tipkam cifro a mi mobi zazvuni.

C: Hej, bejbi kje pa si.?
J: Ja doma..?
C: KAJ.?! Zapustila si me tukaj te pa v množici iščem. Debata.!
J: Oprosti, pozabila sm na vse, le avtogram sm gledala, oprosti. Nič ni pomembnejšega od tebe.!
C: Misliš, da ti bomodpustil.?
J: ja.
C: Veš, da ti sploh zameru nism... No, pridem. bye bye.¨!

Odpustila si ne bom nikoli.! Kakšna napakaa... Oh ja. Crisa dolgo ni. Skrbi me. A pozvoni. " upam da je Cris." rečem. A je poštar. " Hello.! You, beauty lady. This box for you. Baj.!" Na srečo sm ga razzmela, a ima nemški naglas in čudno izgovarja..Ah. To box odorem. Rože so. Piše nekaj na listku.:

dear beautiful lady.! I do not know this, but still, I know that my love at first sight. Please give a day in the park at 21:30.? call me-! 040694135

With love, Mihchael
(pomeni)
draga lepa dama.! Ne poznam te, a je vseeno, saj vem, da si moja ljubezen na prvi pogled. Prosim, bi se dobila danes ob 21:30 v parku.? pokliči me-! (pa cifra.)

Z ljubeznijo, Mihchael

Pokličem ga in pridem. Crisa itak ni. Pridem in popijeva eno kavico. A naenkrat se prikaže Cris....NEXT.?
28. junij 2010
jaaaaaaaaaaaaaaaaaa nextej
28. junij 2010
next.!
28. junij 2010
u22448
u22448
Michael me hitro poljubi in zbeži. Cris gre za njim jaz pa tudi. Udarm Michaela, in tudi Cris ga.Cris me pregleduje, če sm vredu in me poljubi. " Oh Cris, tako sm te pogrešala. Michael me je povabil na sprehod, da bi mi pokazal vs London. Ampak sm rekla, da bom le mal se pogovorila o...O Londonu z njim in mu povedala za porooko." rečem. Cris mi verjame. Poljubim ga na lica in greva domov. Ukažm, da nej gre se v postlo >relax
28. junij 2010
u20180
u20180
NEXT!!!!!
PLISSS..!!!
28. junij 2010
u22448
u22448
FAK.!!!!
" Cris pripraulena sm...Res." "RES." " ja.."

In zdej. kua to. TRY FOR A BABY...(:

In čez 3mesece imam izvide gotove. Superca. Noseča sm. ŠE 6MESECOU ŠE 6mesecou....Veselim se..

A preide me neka misel. Kaj bo rekla mami.? ji bo všeč. nevem. Uležem se na postlo. Cris gre v trgovino. Sama sva. Z dojenčkom v mojem trebuhu. Kaj mi sploh je. Se Raliy ali Vona ne veselim. Seveda se. Ampak mami bo kap. Joj.... Stečem na balkon. Splezam na ograjo in gledam dol. "Ne upam skočiti..." si rečem. " A vseeno mi je..." še dodam.. Dovolj imam. Sploh opazim Crisa..." Ljubica, ne.! Kaj bo z otroci. Jim ne prvoščiš življenja.! Tudi to ti hočm povedat. Michaela sm sprejeu, brez d bi te pustu. Ljubim te. Nočem da se ti kaj zgodi." Tedaj vsi zaploskajo. " Pojdite vsi stran. Cris...Le ti ne. Odloži vrečke. Če me boš ujel, hočm živet, drugače ne.!" Skočm.. In ujame me. " Nesel te bom v postlo. Ampak kaj ti vendar je.?" Vse mu povem... Srečen je videti. " Zakaj se smejiš, Cris.? " " Veš, kaj ti pa bo. Tukaj bova itak tako dolgo, da bo otrok dopolnil že 2leti skoraj... Ljubica, sprejela ga bo. Če pa ne. Saj, moja mami Natasha si želi imeti vnuke. Res. Joj, pikica." Objame me in me poljubi..

ČEZ 7mesecev: Komaj čakam, saj čez mesec dni rodim. Punčka bo. Raily. Komaj čakam.. Res, si želim da bo zdrava.. Mine teden.. Joj, še 2tedna... V porodnišnico grem. " Ljubica, Raily že komaj čaka, da naju vidi.! Zagotovo." reče presrečen Cris in me pelje v porodnišnico London. (: Tam sem 1 teden. V mojo sobo pride babca in mi pelje na kavo. Še prej pa pogleda,, kaj bo z dojenčkom. " Čas je. Ne moremo več čakati." Auu.!!! grizem blazinco in naenkrat pred menoj zagledam drobno bitje. Ima 2, 543kg in meri 48cm. datum. 28.11. Ta deklica je Raily....NEXT.?
28. junij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg