Forum
u22448
u22448
napisala bom eno zgodbo u eni najstnici, k se je čez leta čist spremenila. Bom začela ud začetka.....

Lyz= ta najstnica, 14 let

Hejla. Moje ime je Lyz. Pišm nekk mojo biografijo... No v glavnem, ko sm mela 13 let sm bla čist srečna. Usa leta sm bla udlčna, supr mi je šlo. Nekega dne, pa sm šla u šolo me ustavi Gaia. To je res ena punca iz šole k je res taka, k kadi, se reže pa pije. Reče mi.: \" Hej LyzgiBizgi(tk mi skoz guvori) Prid z mano vn. \"Potem čudno pogledam. Nato mi reče.: \" joj, si neumna. Z mojmu tipom. PA še enga prjatla ma. Pa pejmo. Štekaš.?\" Pokimam. \" Torej, petekk zvečer. Aja nasledn petek ukol 20.00 bod pr men. Aja pa ene 3 kg dej ddol, pa ti dam jst svojo ublekco....\" Zmeniva se. Trudim se do naslednjega petka pa zgubim 7kg in zato mi je praktično oblekca prevelka. Zato jo dobim eno ud Gaie k je bla stara prbližn 11, 12. Pristaja mi. Greva v park, in zagledam. ..
Kumentirite plis..

nadaljujem.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. junij 2010
u22448
u22448

Gaia.

Jst..Pol puznej, k se že doug z Gaio družm..xD
20. junij 2010
nadaljuj res cool !
20. junij 2010
ja nadljuj
20. junij 2010
hitro plss !
20. junij 2010
plosm piši js grem zdaj dol pa ne morm več čakat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. junij 2010
plis napiš do konca tko zanimivo je!!!!!!!!!!
20. junij 2010
u22165
u22165
..dj naprej.^^
20. junij 2010
u22448
u22448
dva tipa, k sta mi bed. No edn je še mal cute. Ah se bom že prvadla te družbe. Zdi se mi, d neki ni uredu. Nato mi Gaia reče.: "To ne štima." Čudno pogledam in rečem." WHAT.?!" Pogleda me se nasmehne in mi reče..: " Ah, to nista ta dva fanta. Mislm d že prhajata taprava.. Ja, tmle sta. Drž se zraunan, pa uporabli izraze take kt js." Ubogam jo. Ko prideta, flirtam. A z tistim ta CUTEEEE k nasrečo ni ud Gaie. Prašam ga.: " O, mucek, kok punc pa že maš.?" dvignem obrvi, kr zahtevam udgovor. Potem končno reče. " nobene, a tebe čem.!" Maloo vlada tišina, ampak potem me prime in nese na suho travo. Uleževa se. Potem čutim roko pod mojo kiklco. Nad modrčkom seveda. Nato čutim roko, ki mi odpenja modrček. " Ne, niti puznaua se ne, pa me že.. Ah kaj govorrim." Vržem se nanj in se slečem. Do modrčka in gat seveda. A se takoj ublečm. " Kaj ko bi šla k men dam..." predlagam. Nato se odpraviva domov. Sama sm že 1 tedn pa še 1tedn bom. Peljem ga v mojo sobo. Zakonsko postlo mam itak. Vržem ga na postlo, in vržem se nanj še sama. In to je moja prva romanca. Zbudim se sredi noči in na meni lleži ta fant. Zbudim ga. " Hej, kako ti je pa sploh ime.?" prašam. " Cris. Ti pa si Lyz, kajne.?" pokimam. Bolše se spuznaua na zajtrku u bližni kauarni. Ušeč mi je. Nato mi na roko napiše svojo cifro in me poljubi za pozdrav. Gre. Srečna sm in v kavarno povabm Gaio. Ko pride opazim.....NEXT.?
20. junij 2010
u22165
u22165
...naprej.^^
20. junij 2010
u14096
u14096
next
20. junij 2010
u22448
u22448
BOM POL AL PA JUTR.!
20. junij 2010
dej pol
20. junij 2010
u21619
u21619
nadaljuj!
21. junij 2010
u22448
u22448
da je čudna. Prašam: " Gaia.. Use kuŁ.?"
" Oh, Lyz, ne ueš ka se je zgodl men.."
" Kua.."
" Msn.."
" JA NASLOU MI PUVEJ.!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!"
" Gaic.Pixaa@hotmail.com"
" Tenkjuu.."
" Papaa."
Kliknm jo.. Pogovor je tak..
Gaicek..** LovjuuuLyzz..: OII
Bucibucibu.: Oi
G: Drogira me..
B: o Grozaa. Pidd k men spat.?
G: velaa.. Pridm ukol 19:45..Čau _Bau..

Pride.. Super..In pč pride. Pride tud takle čs in punudi mi čik. Sprejmem. Kadim, kadim.. In dušimm seeeeeeee. Vredu je. Tedaj pa mi ponudi...NEXT.?
21. junij 2010
NEXT.
21. junij 2010
u14096
u14096
next!
21. junij 2010
u22448
u22448
drogo. " Ja, glej. Nam se drogaŁaa.!"
Potem mi reče: " izberi. Polublane z menoi."
Oh ja... Izberem polublanee... Ampak, sploh ni grozno. Celo noč preživiva skpaj. Nato mislim, da sm lezbika.. Strah me obda.. Vse ji puvem in rečem: " Veš, res, da te ne ljubim. Saj me tudi ti ne. A, glej. Zato nočem spati s teboj..." Potem mi reče.: " Pa kako veš.?! Seveda sem...NEXT.?
21. junij 2010
Nxt next!!!
21. junij 2010
next
22. junij 2010
u14096
u14096
next
22. junij 2010
u22448
u22448
zaljubljena.!" Nato moi fejs " skremžim." in rečem." Vame.?" "Ja. No bye bye. Klikn na msn-jčku..! Mua." Gree.Lezbikaa..Si mislem... Pa ah ja. Kliknem jo. Pogovor je tak.:

J= JAZ
G=GAJA

J..oi kai rabŁa.?
G: Usee
J: wtf.!
G: ja lei. zdej tistu u kauarni je biu hec.. Nism vate... Sam preizkušalaa sm.. Usen, si pa huda u guni ublekci, k si jo takt mela...
J: Stari, ceu ruman si napisala... Ja, sm uedla d je Jokeeeee. Tnx..!! Kk si drgač..?
G: Baba.! drgač bo bo...Dej pejd rai k lubiju...: D
GOOD LUCK:!!!
J: oki..cmok..Baj baj...
Prekineua pregovor. Prjiavm se na Facebook.
Imam eno sporočilo. Od moiga lubijaa je..xD

Lubica, pikec cmokec... Puglej. Jst sm du čela zihr vaTe.. Sam men bi blo bl ušeč, č bi bla mirna.... Res. Čeprou ni treba,.. Ne tega tk uzet.. Le dobr kunčej sql.. "

Uau.. To pa je rumantika.! Hallo. Ne sej se hecam... Sam kua sploh če ud menee...?

NEXT.?
22. junij 2010
u14096
u14096
next!
23. junij 2010
NEXT TAKOJ CE SE DA!!!
23. junij 2010
u22448
u22448
Sprašujem se...Nato ga pokličm:

O= on J=js

O: oilaa
J: A...Ola.
O: Kaj jee.?
J: Kaj si mislu z tem, mirna.?
O: Aja.. Umir see.. Ni ti treba bit u Središču..
J: Ampak. ampakk
O: glej, ne see z Gaio družt, plis.!
J: porkee.?
O: uat.?
J: zakua.?
O: kr, ona si želi bit lezba...
J: kk vešđ..
O: Ja ud ne brTt....
J: nen brat si,=O?
O: jaa.
J: oukej,, tenkjuu.. Zakua si se pa poi zalizo z no.?
O: sorČii
J: uprostim ti,, k me prou briga a sta u sorodu al ne...
O: oki. Prid u park.. Byee.
J: ne.e.
O: k jezeru u kopalkah..
J: to paa..cmok...

Pridm h jezeru. Čist bli z je itak. Kopava se.. Enkat, pa me pelje na čoln... Peleva se pu jezeru, a naenkrat me...NEXT.?
25. junij 2010
u21619
u21619
NEXT takoj!
25. junij 2010
next plisss!!!!!!!!!
25. junij 2010
u22448
u22448
poljubi.. Presrečna se nasmehnm. ČEZ 3leta.
17let. Uau.! To pa je nekaj zamee... Sm zelo prtegnena na Crisa. ubužujem, lowam ga.! Spomnim se 14, ko me je povabu na čoln.! Zdaj pa na jahto..... In seweda se v petek zvečer z Crisom odpraviva na Jadransko morje na SLovenskem... (: Lucija.Piran,. Pristaneva v Portorožu.NA jahto greva. Imam obleko, ko sm jo mela na prvem pravem zmenku...Sončni zahod, jahta, me in Cris. Romantično. Na jahti uživava in pojeva, prepevava Slovenske pesmi. Naenkrat mi nekaj podari. Kužiii iee.!!! " O Crisss lušn je.. Tk kt ti.!" in ga kissnem. Psu sm dala ime Fifi..

2uri pozneje. Luna, zvezde, midva.. Greva na najvišje nastropje. usedem se. On počepne. Dlan ima stisneno. Pnudi mi jo.. Saj to ni res. "Gaja bi se poročila z mano.?" NEXT.*
25. junij 2010
vau nextej cimprej!!!!!!!!
25. junij 2010
u21619
u21619
next!
25. junij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg