Forum
u86697
u86697
Hej! To je moja prva zgodbica na forumu in upam da vam bo všeč.
Govorila bo v najstnici, ki je stara 13 let.
Za začetek rabim vsaj 5 nextov.

Ali naj začnem pisat?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. julij 2012
u86697
u86697
Njena starša se zelo prepirata in boji se da se bosta ločila. Njen fant jo tolaži.
Zgodbica bo zanimiva,žalostna, smešna in romantična.
16. julij 2012
u74779
u74779
Nex!!!
21. julij 2012
u74779
u74779
Sori: Nex!!!-NEXT!!!
21. julij 2012
Next!
27. julij 2012
u86697
u86697
no bom kr začela pisat k se mi glih da. next za vaju.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Da se pretstavim. Ime mi je Elizabeta ampak usi me kličejo Eli, ker je tako krajše.Stara sem 13.(no ja čez 1 teden bom) Imam mlajšega brata Erika in starejšo sestro Gabrielo ki je zelo tečna. Mami je ime Vanja, očetu pa Benjamin.
To sem jaz:

Erik:

Gabriela

Oči:

28. julij 2012
u86697
u86697
mami:

28. julij 2012
u86697
u86697
Imamo tudi psa Murija.
Muri:

28. julij 2012
u86697
u86697
Kot vsaka punca imam tudi svojo bff Majo.
Maja:

28. julij 2012
u86697
u86697
Nimam še fanta ampak upam, da ga bom kmalu dobila.
Maja ga že ima. Majin fant:

Gabrielin fant:

28. julij 2012
u86697
u86697
next?
28. julij 2012
u100430
u100430
nextt
28. julij 2012
u86697
u86697
Driiiiiiiiiiiiiiiiiin!!! Je zazvonila budilka še zadnjič v tem šolskem letu, saj je zadnji dan šole. Ugasnila sem jo in vstala. Oblekla sem se v tole oblekco.

Šla sem v kuhinjo. Tam sem pojedla zajtrk.

Potem sem si obula čevlje.

Vzela nahrbtnik in odšla v šolo.
29. julij 2012
u86697
u86697
Na poti v šolo sem bila zamišljena, zato sem se zaletela v fanta. Fant je bil takle:

Rekla sem:
j-jaz f-fant
j: Joj, oprosti, oprosti res nism pazila kje hodm.
f: Je že vredu, pomir se.
j: Men je ime Elizabeta sam klič me kr Eli. No, zdej morm it mudi se mi.
f: Počaki, a se dobiva danes po šoli v parku? Pa men je ime Filip.
j: Ok, se vidva! Čaw!
f: Čaw!

Potem mi je v roko stisnil listek z njegovo tel. številko.

Po šoli sem tekla domov, da ne bi staršov skrbelo kje sm. Pokazala sem jima spričevalo. Bila sta zadovolna saj sem imela same 5. Potem sem tekla v park.
Tam me je že čakal Filip. Ko sem se usedla na klopco zraven njega me je vprašu če že mam fanta. Jaz sem mu odgovorila, da ne. Potem je potekal takle pogovor.
j-jaz f-filip
f: Zlo si lepa.
j: Ti tud.
f: Bi bla moja punca?
j: Z veseljem.
Potem sva se še nekaj časa gledala in potem sva se poljubila.

29. julij 2012
u86697
u86697
Poljubljala sva se še neki časa potem pa me je uprašu kje živim. Rekla sem če mu kr pokažem in on je reku da ja. odšla sva do naše hiše. Naša hiša:

Nato mi je pokazal še on svojo hišo.

Morala sem oditi domov. ko semprišla na hodnik sem slišala kričanje. A! Prestrašila sem se. Starša sta se prepirala. Zbežala sem v svojo sobo.
29. julij 2012
u86697
u86697
Nadaljujem ko bodo vsaj 3 nexti.
29. julij 2012
u98123
u98123
next next next
30. julij 2012
next next next
30. julij 2012
u98123
u98123
next
30. julij 2012
u100610
u100610
nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt
30. julij 2012
u100610
u100610
nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt
30. julij 2012
u86697
u86697
ok.
Vrgla sem se na posteljo in se začela jokati. Nato je nekdo potrkal na vrata. Bila je mama. Rekla je:
j-jaz m-mami
m: Veš, nekaj ti moram povedati.
j: Saj vem kaj. Ločila se bosta.
m: Verjetno, da res. Zato se moraš odločiti kje boš živela.
Nato je odšla iz sobe. Poklicala sem Majo. Vse sem ji povedala. Potemsem ji povedala tudi, da sem dobila fanta. Zmenili sva se, da se dobiva jutri v parku s fantoma. Poklicala sem še Filipa. Tudi njemu sem vse povedala. Bil je za da se dobimo jutri.
Odšla sem v kuhinjo. Tam sem pojedla večerjo.

Nato sem šla v kopalnico, kjer sem se zrihtala. Odšla sem v svojo sobo na facebook. Dobila sem prošnjo od Filipa. Potrdila sem ga in odšla v posteljo. Dolgo nisem zaspala. Razmišlala sem pri kom bi živela ko se bosta starša ločila. Sklenila sem, da bom jutri vprašala še Majo in Filipa. Potem sem zaspala.

Za nadaljevanje rabim vsaj 7 nextov. (vsak lahko napiše samo enega)
30. julij 2012
u100610
u100610
NEXT!
31. julij 2012
u86697
u86697
No nej bo še vsaj 2 nexta
31. julij 2012
u39129
u39129
next
31. julij 2012
nextttttt
01. avgust 2012
u44221
u44221
nextttt
01. avgust 2012
u86697
u86697
next za ♕QUEEN FOREVER♛
----------------------------------------------------------------------------------------
Naslednji dan po zajtrku sem poklicala Majo in Filipa če za danes velja. Oba sta rekla da ja. Kmalu po tem smo že sedeli v parku. Prišel je tudi majin fant. Njemu je ime Miha. Ko sem vprašala kje naj živim, ko se bosta starša ločila, mi je Filip rekel.
"Najbolje bi bilo, če bi živela 1 teden pri mami 1 teden pa pri očetu. Ali pa pri mami čez teden pri očetu pa čez vikend. Odvisno s kom se bolje razumeš. "
Na to pa nisem pomislila sem si rekla v mislih.
Potem smo se razšli. Midva s Filipom v eno smer, Maja in Miha pa v drugo smer.
S Filipom sva odšla še na sladoled. Izbrala sem amareno. Po sladoledu sva se šla še malo sprehajat. Kar naenkrat mi je zazvonil telefon. Bila je Gabriela. Oglasila sem se.
j-jaz g-Gabriela
j: Živjo.
g: Doma te čaka kosilo. Hitr prid domov. Čaw! (vse to je povedala zelo jezno)
j: Adijo.
Filip me je vprašu kaj je in js sm mu odgovorila, da moram it domov ker je kosilo. Zmenila sva se, da se vidiva jutri. Poljubila sva se in nato sem odšla. Ko sem prišla domov me je na mizi čakalo kosilo, Gabriela pa me je gledala zelo jezno. Tole smo imeli za kosilo:

Po kosilu sem odšla v svojo sobo na računalnik do večerje. Po večerji sem se šla zrihtat in potem sem zelo hitro zaspala. Zjutraj, ko sem se zbudila je zraven mene ležal....
Kdo mislite?
01. avgust 2012
u100610
u100610
OČI... MURI? FILIP...?!
01. avgust 2012
Nexxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttt
01. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg