Forum
take a look please :3 no js bi napisala mojo PRVO zgodbo. Am glawna oseba :
Miranda ; Jamie ; Brittany ;
zaenkrat ;D

Miranda ; glavna oseba (me)

Hilary ; Od Mirande bff ;*

Brittany ; važička xđ

napišem?

Napišem to?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. maj 2012
u85461
u85461
Piši : D
04. maj 2012
u87580
u87580
like Manca says ;P piši xđđ
04. maj 2012
gracie :3
am prvi del ; ravn se mi lub o;
Budilka me je vrgla iz sanj in počasi sem vstala. Pomencala sem si oči in odšla v kopalnico. Počesala sem si lase in razmišljala sem, naj si jih zlikam ali ne? Odločila sem se, da si ne bom, saj imam pač rada moje lase. Kaj rada, naravnost obožujem jih! Nato sem si splaknila obraz in odšla v kuhinjo. Tam je bila mami. "Boš zajtrkovala?" je vprašala in pospravila svoj krožnik. "Aaam. Ne, ne bom (;" sem odklonila. "Spet hujšaš?" se je zasmejala in me malce porinila z ramo. "Ja, spet hujšam," sem dejala in sem se zasmejala. "Res?" je rekla in pomolila iz mojega stranskega žepa v torbi Pringles? "Itak da se zafrkavam," sem ji pojasnila in jo na kratko objela. Odhitela sem v poseben prostorček, kjer so uprana oblačila. Oblekla sem rahlo razprano in razvlečeno majico, a mi je fuuuuuul ušeč in se je pač še ne bom znebila. Oblekla sem svetle kavbojke. Tako, bila sem nared. Odpravila sem se v šolo. Pred šolo sem počakala Hilary, mojo najboljšo prijateljico. Hilary je čudovita! Z njo je vse zabavno in kul. Ko je prišla sem jo objela, ona pa mi je skuštrala lase. Odšli sva v garderobo in se vsedli. Hilary mi je razlagala o nekem tipu, ki ga je spoznala na pikniku od njenega bratranca. Baje je Chris. V tem momoentu je prišla Brittany. .______. zavila sem z očmi in pogledala drugam. "Kam gledata zgubi?" je vzvišeno rekla in pogledala v tisto smer. O ne. Jake je tam -__- Njen fant. Najbolj popularen fant na šoli~ to vam vse pove. "Pa menda ne mojega Jakea?" je rekla in se namuznila, kot, da sem ljubosumna ;ss "Ne, ni mi do njega," sem rekla in sunila Hilary ti misleš da je men Jake high society? omg. Vzvišeni mulc, ki ima keš in nanj padajo prasice ~ kot si ti,"je dodala Hilary, kar je bilo učitno za Brittanye možgane preveč. Odracala je, midve z Hilary pa sva bruhnili v krohot. Nato je zvonilo..
je kul? :3
04. maj 2012
naravnost kul je.
pišii piši naprej..

me zanima kaj bo polj
04. maj 2012
u85461
u85461
next c:
05. maj 2012
u87580
u87580