Forum
Hej. jz sm Nika in stara sem 14 let, no ja ravno sm bla. mam najbolšo frendico in najbolšga frenda. mislm da mi je ušeč. :'3 poznamo se res že fuuuuuuuuuul cajta in ne morm jima zamert. tut če bi kej najbol groznega nardila, bi jima oprostila :$
Tko je. Moji najbolši frendici je ime Jana in hod u paralelko.. smo pa 9. klas usak odmor k se vidmo se objameve, najbolšmu frendu je pa ime Leo... mislm da je najpopounejši tip, poleg tega pa kokr sm že rekla tut moj najbolši frend. POVRH USEGA JE PA ŠE TOK CUTEE :$$
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A pišem naprej in boš brau..?*

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. april 2012
Pa napište če nextam:***
08. april 2012
next!!
08. april 2012
nextt
08. april 2012
u51467
u51467
nexttt ;**
08. april 2012
Hvala Rožica za next... za 1x bom nadaljevala, pol za nadaljevanje bom pa rabila 3 nexte..
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Da ne pozabim opisat moje družine. Za moje pojme smo kar bogati, ker sta oba moja starša odvetnika. no ja, ne da bi se stem hvalila ampak vseeno to rada povem. Imam najbolšega mlajšega bratca Tima. str je 5 let in je res cutieeee pie :$ moja starša pa sta tudi najbolša starša na svetu...< 333 nikol se ne skregamo samo učasih si nasprotujemo, k se mi ne da vn odnest smeti al pa pomit posode. sovražm to... drugače pa, z bratcom mava usak svojo sobo. učasih prespi pri meni al pa jst pr njemu ker mava obadva pograd (to je sam zato, ker smo dobil en pograd od naše sorodnice in pol so usakmu nardil svojo sobo) in pol si lohk mal zmišljujeva, kje bova spala..
mi živimo v L.A.-ju že mal več kukr pet let in na začetku sm se hotla pogreznt v zemljo, ker nism mela nobenga ampak res nobenga frenda :c ampak pol smo se 1x skupej usedle jz, Jana, Leo pa Peter (k je od Leota najbolši frend, pa še Jani je ušeč) in smo se nekak začel družt...
skratka, če ostanemo pr naši familiji in naši hiši. živimo v vili in mamo bazen pred bajto... vila mi je fuul ušeč ker ni nč natlačena... sicer živimo ob eni cesti, ampak sej useen k itak ni nč prometa skor in je miiiiiiiiiir
08. april 2012
next!
08. april 2012
u70391
u70391
next
08. april 2012
next
08. april 2012
še ene par sikic: moj bratec Timi

to je Peter

naša vila...

Moja soba

08. april 2012
Hvala za nexte < 33
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
zbudila sem se enga bednega ponedeljka ob 7.oo... ja seveda me je budilka zbudila. no ja, šla sm se zrihtat u kopalnico. oblekla sm svoja običajna oblačila in šla u kuhno na zajtrk. uzuni je sijalo sonce in je blo vročeee in se mi sploh ni dal it u šolo... joooj.. jz morm gnit u šoli, med tem ko eni uživajo uzunej na sončku
skratka, pograbila sm svojo torbo in mami me je odpelala u šolo, kjer sta me pričakala Leo in Jana. objel smo se in Leo me je fuul lepo pogledu. topila sm se :$ Upam da mu Jana ni povedala da mi je ušeč... Ampak tut če, 1x bo mogu zvedt c;
no ja, odpraul smo se u šolo u tretji štuk po teh bednih štengah k jih je tok, da na pou poti ne morš več. mel smo matko in kot ponavadi, jz nism nč razumela.. Ja, pa še spraševala je.. no ja upam da mam sam še dons to srečo, da me ne upraša pol se bom pa itak učila.. to je blo ponavad pr men tko... sm si zmeri to rekla, pa nikol ni držal ;C
Pršla je učitlca in smo se usedl. sedela sm iz Leotom ker Jana itak ni u našm klasu na žalost. Jz pa Leo sva pa še u 2. nivoju, Jana pa tko al tko da u tretjm. z njo se ne da primerja. ta ura se je vlekla. skoos sm gledala na uro, pa zmerej se mi je zdel več do konca... Uprašana je bla ena Tiara, k mi je šla fuul na žiuce, pa je dubia 2.
Po pouku k je od matematke naprej šou hitr, smo šli jz in Jana, Leo pa še Peter na pijačko. nm od zdej naprej govorijo kr sveta četverica. Blo je najlepš. Leo me je uprašu, če bi šla u kino... woow sm si mislna in absolutno potrdila, pol me je pa Jana tko mal nevoščljivo pogledala, ampak sm si mislna "kdor čaka, dočaka" (:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
next...?
08. april 2012
next!
08. april 2012
še 2-3 nexte < 333
08. april 2012
next
08. april 2012
08. april 2012
NEXT
08. april 2012
uf.. hvala za nexte.. bom kr nextala
-------------------------------------------------------------------------------------------
zvečer, ko sem prišla domou ni bilo nobenga doma. klicala sm prvo mami, pa se ni jaula, pol sm očka pa se tut ni javu, tamau še nima telefona, ampak pomoje ga bi on najbl znou uporabit.. začel me je skrbet, ko sm na mizi naenkrat zagledala listk, na katerm je pisal: "Nika, šli smo k babici na obisk, naj te ne skrbi, če nas ne bo dolgo domou. naredi si večerjo in pojdi hitro spat. ju3 moraš sama v šolo, ker z očkom delava od šestih naprej. rada te imam miška
08. april 2012
, tvoja mami"
mislila sem si, a kar sredi tedna grejo k babici, potem jih pa še tko doug in na spregled ni..?
jooj, usedla sem se pred TV, pogrela pico in hotela začet gledat nekaj dvd-jeu ki sem si jih sposodla... dobim telefonski klic od...
------------------------------------------------------------------------------------------------------
za nadaljevanje bom rabila 3-4 nexte < 33
08. april 2012
next!!!!
09. april 2012
next
09. april 2012
NUJNO NEXT
AJA PA JST SM NOVA BRALKA
IN MOJ NEXT VELJA ZA 10 NEXTOV
09. april 2012
hehe... okej nextam
--------------------------------------------------------------------------------------
Klical me je Leo... bla sm presenečena, sploh nism vedla kje je dobiu mojo cifro... jz sm mela njegovo že nekej cajta k mi jo je dala Jana... Dvignla sm mu in začela sva se pogovarjat
Jz (j), Leo (L)
J: jaa? prosim..?
L: a si ti, Nika...?
J: ja, afkors...
L: no ja, hotu sm ti neki povedat, že dons sam pol nism si upou ker sta bla še Jana pa Peter...
J: ja? kaj pa je?
L: no a veš, k smo mi najbolši frendi.? Jz bi biu rd kej več stabo, ker si mi fuul ušeč $:
J: ares? o (:
L: ja itak.. sam nebi rd da to usi vejo, hočm da sm midva pa še unadva..
J: sej kul.. tenx da si povedu, ker si tut ti men : 33
L: awwww, kolk lepo... ej morm it spat, ker mi mami teži... se ju3 vidmo. čau
Leo te ma rd
J: okej, se vidmo. Nika ma tebe pe rajš.! < 33
Prekinla sm in skakala sm od veselja... kričala sm na ves glas.. odločila sm se, da grem spat ker se mi filma ni več dal gledat. šla sm u svojo sobo in ker sm glih mela pržgan comp, sm se upisala na...

Next..? < 33
rabla bom usaj 3 nexte (;
09. april 2012
NUJNO NEXT
09. april 2012
še 2 nexta (; < 33
09. april 2012
1. next
2. pišem svoji dve zgodbici+ eno v paru, če jih lahko preberete+
http://www.igre123.com/forum/tema/love-story/27854/
http://www.igre123.com/forum/tema/teenage-fu-ing-life/31475/
(tla morte napisat next, da bom začela pisat)
http://www.igre123.com/forum/tema/i-can-t-help-myself/31916/
3. začela bom bom pisat novo in rabim eno, ki bi pomagala. če katera želi naj mi napiše pod zs
09. april 2012
ty za next < 33333
bom prebrala obedve oz. use ;**********
-------------------------------------------------------------------------
še 1 next prosiim, da nadaljujem ;**
09. april 2012
DAJ NO MOJ NEXT VELJA ZA STO
09. april 2012
u35654
u35654
next.! hitr plissssss.!
09. april 2012