Forum
Hellow! This topic would like to write because I just remembered the title. And I intend to write it and to finish somewhere in the 78 pages. Here we go read ...
Tisti ki ne znate angleško
pozdravljeni! To temo bi rada napisala ker sem se pravkar spomnila naslova. In nameravam jo napisati in zaključiti nekje na 78 strani. No pa začnimo brati...

Tle se ne:
*ŽALI
*ZMERJA
*KR NEKI 1X NEXT POL PA NČ
*VEDN BOM ENMU DALA NEXT ZANGA NO POSVEČEN NEXT
*NE ZMERJI KAR BOM DALA GOR HVALA

poslušati pa lahko začnete glasbo
men je ta ful lepa pač ne pa peuc ni uredu men

1. Del

Me Larissa 16let

My BFF Sarah 16 let

My sister Anja 13 let

and

My brother May 23 let

My brother Maxy 12 let

and 4 next
23. oktober 2014
My brother Maxy 12 let

23. oktober 2014
1. del

Vsak od nas Alex,May,Maxy,Anja in jst mamo eno žiualco. Jst mam geprardko Nio. No kako so mi starši do tega dovolil. Njena mama je ni marala. Vedno je bila pred nekim malim hotelom za eno družino oziroma hiško. Pred mobilno hiško. Mi smo šli tja na počitnice. Nekaj dni sem jo skrivala nato sem to povedala samo Anji. Ona je s sabo imela njeno kobilo Gally. Nato sem to povedala previdno Mayu. On si je geparda vedno želel. On je Ničiki moji dal ime. Nato sem jo ko je bila malo večja nesla v mojo posteljo in tam sva skupaj spali dokler smo bili tam. Mami in očiju sem to kamlu povedala. Bila sta začudena nje sta se najprej bala. Nato smo šli jaz,Alex,May,Maxy in Anja na plažo. oči je šel v trgovino. Mami je z Nio ostala sama doma. Kuhala je... Naenkrat pa se ji začne nekaj mehega motati okoli njenih nog. Bila je Nia. No, ko smo prišli nazaj je imela mami Nio v naročiju in z njo spala na viseči mreži.

Nia

23. oktober 2014
nexttt
23. oktober 2014
hvala oglašuj
23. oktober 2014
next
23. oktober 2014
n
ne
nex
next
nex
ne
n
ne
nex
next
nex
ne
n
ne
nex
next
nex
ne
n
ne
nex
next
nex
ne
n
ne
nex
next
nex
ne
n
ne
nex
next
nex
ne
n
ne
nex
next
Nex
ne
n
ne
nex
next
nex
ne
n
ne
nex
next
nex
ne
n
ne
nex
next
nex
ne
n
23. oktober 2014
neeext
kul začetek
24. oktober 2014
hvala usm
next pride ju3 al pa dans zvečer k grem v lunapark soryči
24. oktober 2014
še mal usak nej plis oglašuje pa dobite velk next
24. oktober 2014
oki
26. oktober 2014
1. Samo dve besedi: slovnične napake. Dekle, potrudi se in ne piši npr. uglaunem ampak v glavnem. !!!
2. VELIKOOOO preveč slik. A želiš, da beremo slike ali tisto kar si napisala? Ker slik je bistveno preveč... Sliko daj le na začetku ali koncu nekega dela/poglavja in še takrat NE sme biti neka o punci, ki se je oblekla v oblačila ali pa o hrani, ki jo je jedla... Naj tista slika nekako pritegne bralce, da bi še dalje brali in naj jih ne odvrne od branja. Naj je slika zanimiva in naj se nanaša na bistvo tega dela oz. poglavja.
3. Next & brez zamere (:
26. oktober 2014
bla bla bla sory moja zgodbica
26. oktober 2014
Saj nihče ni rekel da ni... Samo pravim ti, da si ČISTO BREZ DOMIŠČJIJE in da NE VEŠ KAKO SE TVORI PREPROSTA POVED BREZ NAPAKE. Glej, ne bom ti več nič rekla, razen tega, da nikoli ne boš uspešna. ADIJO.
26. oktober 2014
Aja a ti si bla? pomoje...
26. oktober 2014
sorry* se napiše (;
26. oktober 2014
u128688
u128688
Ti ali imaš vedno nekaj za reči? V redu je če znaš pisati tako kot se spodobi ampak če ti reče da nehaš potem pa nehaj.
To besedilo je brez napak!
26. oktober 2014
u128688
u128688
Pa nextič!
26. oktober 2014
1: Punca, brez domišljije si. Ta zgodbica je čisto brezvezna.
2: Prekleto veliko imaš slovničnih napak. Preveč, če po pravici povem.
3: Zgodba nima niti
4: Za vejicami in pikami se delajo presledki

POPRAVA

1. poglavje*

Vsak od nas, Alex ,May ,Maxy ,Anja in jaz* imamo* eno žival*. Jaz* imam* gepardko* Nio. No, kako so mi starši do tega dovolili*. Njena mama je ni marala. Vedno je bila pred nekim malim hotelom, za hiško***. Pred mobilno hiško. Mi smo šli tja na počitnice. Nekaj dni sem jo skrivala, nato sem to povedala samo Anji. Ona je s sabo imela njeno kobilo Gally. Nato sem to (1) previdno (2) povedala Mayu. On si je geparda vedno želel. On je (1) moji (2) Ničiki dal ime. Nato sem jo, ko je bila malo večja nesla v mojo posteljo in tam sva skupaj spali dokler smo bili tam. Mami in očiju sem to kmalu* povedala. Bila sta začudena, najprej (1) sta (2) se je bala. Nato smo šli jaz, Alex, May, Maxy in Anja na plažo. Oči je šel v trgovino. Mami je z Nio ostala sama doma. Kuhala je... Naenkrat pa se ji začne nekaj mehkega* motati okoli njenih nog. Bila je Nia. No, ko smo prišli nazaj,* je imela mami Nio v naročiju in z njo spala na viseči mreži.

5: Dejstvo je, da bi po tej popravi ta zgodba bila še vedno nezanimiva in neprivlačna.

---have a lovely day---
26. oktober 2014
Nehita!
26. oktober 2014
TA ZGODBICA SE NE NADALJUJE IN ŠE ZBRISALA SE BOM ZAHVALTE SE TEMA PRASICEMA!
26. oktober 2014
27. oktober 2014

ČE ZBERETE 15 NEXTOU BOM NADALJEVALA IN ZGODBICA TUD
27. oktober 2014
nesxt
27. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee se zbrisat
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxttttttttt

pa ne zmen se za tele dve popravljalki
27. oktober 2014
Next
27. oktober 2014
next nujno
01. november 2014
oh kok sta neumni res kaj sta tok ljubosumni da tk dobro pise al kaj...men je pa prav usec da daje slikce kr potem je tud bolj zanimivo.....in dej majkemi kok masta slovo,,,nehta pametovat noh8
02. november 2014
okej ne bom se zbrisala Pa dans omhh... zdej bom kmal nadaljevala danss

HVALA USM DA STE ZBRAL VELIK NEXTOU NI POTREBN ČE BI JIH EDN 10 HAHA
02. november 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg