Forum
u30300
u30300
ZDRAVO sem Sara in imam 2 najboljši prijateljici Pio in Ines imamo skupino Not Bloody in si vse zaupamo imamo 3 sovražnice Leo,Laro,Tino Lara se ima za glavno in ukazuje ... v šoli imajo probleme z učitelji - ne ujemajo se in ne marajao. nato pa pokličejo novega učitelja (stric od lare)
in starega učitelja Marka tožijo (kao za nasilja) 5 puncam grozijo če jih ne ubogajo jih mučijo do konca lajfa.in nato punce rečejo kaj naj storijo Lara pa pomežikne in reče bodite naša priča in na sodišču potrdi da učitelj Marko nas nasiljeval in to so storile nato je stric od lare Miha prišel učit in noben ni vedel da je stric od lare in se je imel za nekega ko ga nemorejo tožit a to nihče ne ve da je to laž tzato nekega dne...
05. marec 2011
u30300
u30300
sara

Pia

Ines

Lea

05. marec 2011
u30300
u30300
Lara

Tina

učitelj Marko

sej ga vidite

stric Miha

05. marec 2011
u30300
u30300
zato nekega dne po pouko prime mene za ramena in reče naj počakam da se učilnica popolnoma sprazne čez 7 minut se je in jo je ogovoril:
M=miha J=sm js

M: če ne boš pridna te bo čakalo ... meni bo ušeč če pa teb ne bo pa ni moj problem ...
J: kaj boš naredil?
M: nek kar bo zate mal pregrobo
Je ž bojim raje grem...

in pobašem stvari za mano ni niti sledi ko pa pride mimo en fnt se vanga zagledam kot se nisem v mamo,očka,stvar ali kakšne žive duše pa se mi že prebliža in se predstavi :
o = on j = sm js

o : živijo sem aleš in hodim v 7.b kako je ime tebi?
j : hy sm sara in hodim v 7.a
o : morm priznat ful si hot
j : ti tudi
o : a bi hodla z mano
j : nevem sja se šele poznava 15 sekund
o : sej je vseeno
j : oredo sprejmem te

in sm že v zvezi tako mi je všeč ko pa pride miha in reče boš ti že videla hodit s tem tepcem in ga pretepel in me poljubil na lica v glavi se mi počasi razvija kaj je tisto ko mi mogoče bo všeč mogoče pa ne zanga je všeč...
06. marec 2011
u30300
u30300
napake : Je ž bojim sm mislila J : se že bojim
06. marec 2011
u30300
u30300
aleš

06. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg