Forum
Jaz bom napisala eno zgodbo, ki govori o Nayi, ki se je drogirala in rezela...
Naya :
https://www.google.si/imgres?q=girls&um=1&hl=sl&client=opera&sa=G&rls=en&channel=suggest&tbm=isch&tbnid=8qgTNFVHPnKLqM:&imgrefurl=https://shortlonghairstyles.com/02/teenage-girl-hairstyles-back-to-school-look-2010-2011.html&docid=Yomi8MwWK6cmyM&w=300&h=400&ei=oChlToMQ88TiBO-QjLYK&zoom=1&iact=hc&vpx=787&vpy=43&dur=79&hovh=259&hovw=194&tx=129&ty=188&page=8&tbnh=165&tbnw=123&start=114&ndsp=16&ved=1t:429,r:15,4&biw=1024&bih=599
Njena sestra :
https://www.google.si/imgres?q=bu+girls&um=1&hl=sl&client=opera&rls=en&channel=suggest&tbm=isch&tbnid=dcOjlEh9jW8SRM:&imgrefurl=https://tgfyg.tumblr.com/post/1534124668/superherogirls-so-pretty-why-are-girls-in&docid=cFWRs7vw1H2PaM&w=450&h=360&ei=SCllTrjNH7HS4QSSyfGZCg&zoom=1&iact=rc&dur=299&page=5&tbnh=134&tbnw=150&start=58&ndsp=15&ved=1t:429,r:12,s:58&tx=98&ty=40&biw=1024&bih=599
Njena simpatija :

https://cuteboys.tumblr.com/post/5803936193
05. september 2011
Nayo je zju3 zbudila budilka..Drriiin driiin..
'Joooj pa ne..1 letnik?!!' Naya gre danes v 1 letnik..Zelo je živčna, ker ne pozna skoraj nikogar, ki gre na isto šoo kot ona.
Naya se odpravi na zajtrk in potem jo mama odpelje v šolo..
Tam na srečo zagleda njeno bivšo sošolko- Lejlo..Pozdravi jo in predlaga, da skupaj gresta v učilnico in si pri sebi misli 'no usaj en člouk k ga poznam....'
Drriindriin zazvoni šolski zvonec za pouk.Učiteljica pride v razred in lepo pozdravi učence 'Dober dan!' danes je za vas pvi šolski dan...'jooj gdaj bo že konec..naklada tok da bom znorela'
Nai se je zdelo tako dolgočasno, da je ...
Next???
2 nexta in nadaljujem.
05. september 2011
neeext
06. september 2011
next!
06. september 2011
....zaspala..Čes par minut jo je učiteljica strogo poklicala in ji dala neupravičeno..
Naya se ni nič sekerala in odšla v drugo učilnico...Ko sta z lejlo hodili po hodniku je zagledala..Prečudovitega..Popolnega fanta ime mu je bilo May...
Na prvi pogled se je zaljubila kot še nikoli...
Čes par dni je stopila k njemu in ga povprašala če ima fb..rekel je, da ga ima in potem sta si izmenjala fb.
Ko je Naya pršla domov je hiitro šla pogledat na fejsbuk..In res je bil gor.Hitro je pričela klepet
N-Naya, M-May:
N-Heej May..Kako si kaj??
M-Živjo naya..pah uredu in ti??
N-Suuper.Ker letnik si ti?
M-2.Ti sigurno 1 ne??
N-Ja.
M-Bi šla gdaj v kino ali kaj podobnega??
N-Seveda..Če bom le lahko!! )
M-no zmenen..se vidma u šoli.čao
N-Čauu!
Naslednji dan je v šoli zagledala Maya in hotro stekla k njemu in se med tem hudoooo...
NEXT?????????????????????????????????????????????????
Najmanj 4 nexti in nextam!!
06. september 2011
next
06. september 2011
u52221
u52221
next
06. september 2011
u58664
u58664
next
06. september 2011
Še 1 ;D
06. september 2011
u36875
u36875
netx;*
evo maš < 33
06. september 2011
Wiii..
06. september 2011
O faq use sm napisala in zdej ne piše nč---.. ;((
06. september 2011
Pa pejmo še enkrat...
06. september 2011
Zaletela v učiteljico...Rekla mi je, če se ne pobolšam, da bom dobila ukor!
Poslala me je k ravnatelju in ta mi je rekel:Če se ne poboljšaš bomo pokllicali starše...In kar nekaj nakladal.
Potem sem se šele zaveala kako sem se osramotila pred Mayem..
Ko sem prišla domov, sem šla hito na fb in tam je bil spet ma.Načela sma pogovor in uprašal me je , če bi z njim šla v kino ju3 ob 20h..Jaz sem privolila.Nato sva se pogovarjala še poozno v noč.Ko sem se odločila, iti spat sem se poslovila in z nasmeškom na ustih zaspala..Nasledni dan sem spala do 13h potem pojedla kosilo in šla k Lejli..Celi dan sva bili skupaj potem pa je biu čas rihtanja v kino..Spravljala sm se 1h in ko je bila 19.30 sem se odpravila..Ko sem pišla pred kino ga ni bilo nikjer-rela sem si-Sam zamuja in res..prišel je čes pou urce uprašala sem ga kje je bil in mi je rekel da so ga frendi zadržali..Verjela sem mu in potem sma se odpravila v dvorano, ko je bilo filma konec, sma se pogovarjala in kar naenkrat
06. september 2011
me je strastno poljubil..Počutila sem se kot v sedmih nebesih..Po tem me je vprašal če me pospremi domov..In kar naenkrat mu je zazvnil telefon..:
M-May, W-Who is??

M- Ja?
W- Hej srči moj dons je blo res najnajbolš!zakaj si mogu pol it?
M-ah..mami mi je rekla, da moram biti doma ob 21h..
W-ok..miši nočko s ju3 slišma lubm te!!
M-ok..enako!
čau
--

Ko je odložil slušalko sem ga vprašala gdo je klical on mi je rekel, da rijatelj ampak kako bi prijatelju rekel lahko enako...?in zakaj bi se mu zagal da more biti ob 21h doma?Sem ga vprašala:
May odgovori:Ah...drgać bi moriu..
J-Ok..
Potem ko sma prišla pred mojo hišo, sma se poljubila in on je odšel.
Jaz sem šla na fb njegou profil in zagledala...
Next??
Par nextou in nekstam!!
06. september 2011
u58664
u58664
next
07. september 2011
u35860
u35860
nexttttt
07. september 2011
next
07. september 2011
next!
07. september 2011
Pišem..
Hvala vm , kr berete!!
07. september 2011
...na njegovem profilu sem zagledala objavo od ene Srachi Buu Buu....In prebrala:
Haaj mišii mooj!!Zakaj si dons mogu it že ob 8h?
Poklič me pjou?Pa upam da te nism dons prepozn poklicala..
07. september 2011
Jaz usa panična nisem vedela kaj naj-se naj oglasim ali odložim..Ogglasila sem se:
N-Kaj bi rad?
M-Nayii..Kaj je?Si jezna name?
N-Nisem si mislila kakšen prasec si...
M-What?!
N-Veš, kr raj tisto Saro vab u kino pa se ji laž da te prjatu kliče, veš...Drugače sem mislila v tebi!
M-Pikica...
N-pipipip

Prekinila sem..Nisem mogla več...Kako je to mogoče...Najlepši tip usega sveta..
To sem use seveda morala povedati Lejli, ki me je razumelain dejala, da bova skupaj zacelili rane..
A žal ni bilo tako, ko sem prišla v ponedleljek v šolo, so se mi usi režali..Celo May!!
Ob njemu pa se je hihitala Črno laska Sara..
Ocene so se poslabšale, vedenje tudi, obnašala sem see grdo..In najhuje..
Začela sem se rezati..Usak dan jokala, se rezala....Nisem vedela kaj še naj...In kar naenkrat sem se odločila, da bom probala kaditi..
Nekega večera ob kakšne 22h se je skupina deklet in fantov družila..Povabili so me in se mi predstavili..Povedala sem jim zgodbo in otem so rekli:
'Imamo super stvarco zate!!Bi probala kadit?' Jaz sem z veseljem privolila...
Dali so mi neko travo in ko sem potegnila...Se mi je začelo vrteti..Lepo sem se smejala in zanašallo me je...V očeh se mi je predstavljala druga slika..Da sem na obali...
Zju3 sem se zbudila napol gola na seniku..Ko sem odprla oči je zraven mene stalo par fantov z travco-travca je bila Marihuana...Rekla sem:
'Hočem..Hočem..' in dali so mi...Po tem so me odpeljali domov, kjer je mami zavohala cigarete..Vprašala me je:
07. september 2011
Neeext????????????
07. september 2011
Upps par besed mi je spustil...
Zazvonil je telofon, in bi, je May...Jaz usa ......Pol pa nprej piše
07. september 2011
u35860
u35860
neextt
07. september 2011
u58664
u58664
next
07. september 2011
next ;D
07. september 2011
...:Kje si bila celo noč?Zelo me je skrbelo!Zmenjene sva bile, da imaš izhod do 1h!
Jaz odgovorim:Ah pri Lejli sem prespala!
Mami-Kaj?! ne verjamem! Nimaš izhoda 2 meseca!!Mimogrede:Kadila si?????
Jaz-Kaj??!Nisem!!V dužbi drugi kadijo...
Mami-Me nič ne zanima!Zgini v sobo..In zakaj si v dolgih rokavih sredi poletja? Daj si kakšno kratko majico..!
Grdo sem jo pogledala i vrata zaloputnila za sabo..mami se je sekirala že zaradi ocen...Jaz se nisem brigala za to...Na facebooku sem Lejlo vprašala če pride kaj k meni..In res prišla je..Ko je prišla, sem bila sama doma..Odločili sva se , da bova šli v kino..Ko se odpraviva, zazvoni pri vratih..Ustrašila sem se..Kaj če je ker psihopad, čefur potrebnež whatever?!
Lejla mi je rekla da bova malo počakali in se kasneje odpravili..Kmalu pride mesič od Maya....
07. september 2011
u57330
u57330
next
08. september 2011
neext
08. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg