Forum
u32115
u32115
Jaz sem prišla na idejo, da bi napisala svoje najljubše odlomke iz vsake knjige o harryju potterju

A vs zanima?

Itak bom to nrdila tut če rečete ne.
20. november 2010
u32115
u32115
No a vs ZANIMA'
20. november 2010
Ja....lahko.... a si prijavljena na VB?
20. november 2010
u31785
u31785
JAAAAAAA!
20. november 2010
u32115
u32115
NAJLJUBŠI DEL V KNJIGI HARRY POTTER 1

Ni najboljši, ampak tu sem se najbolj odkrito nasmejala, je pa tudi res da mi je od vseh Harryjov najmanj pri srcu 1. del.
Dreco pa ni odnehal: "Neville, če bi bili možgani zlato, bi bil še bolj reven od Weaslyja, tako hudo je s tabo."

Ron je bil z živci čisto pri koncu, saj ga je skrbelo za Harryja.

"Pazi se, Dreco. Še eno tako..."

"Ron!" je nenadoma vskliknila Hermiona. "Glej Harryja!"

"Kaj? Kje je?"

Harry se je tako divje pognal proti tlom, da so številni gledalci zajeli sapo. Hermiona je vstala in se prijela za usta. Harry se je bližal tlom s hitrostjo topovskega izstrelka.

"Sreča se ti je nasmehnila Weasly, Potter je na tleh opazil kovanec," je rekel Dreco.

Ronu je prekipelo. Še preden se je draco zavedel, kaj se dogaja, ga je .......

itd., itd.

(Str.166, 167)
20. november 2010
u32115
u32115
NAJLJUBŠI DEL V KNJIGI HARRY POTTER 1

Ni najboljši, ampak tu sem se najbolj odkrito nasmejala, je pa tudi res da mi je od vseh Harryjov najmanj pri srcu 1. del. :
Dreco pa ni odnehal: "Neville, če bi bili možgani zlato, bi bil še bolj reven od Weaslyja, tako hudo je s tabo."

Ron je bil z živci čisto pri koncu, saj ga je skrbelo za Harryja.

"Pazi se, Dreco. Še eno tako..."

"Ron!" je nenadoma vskliknila Hermiona. "Glej Harryja!"

"Kaj? Kje je?"

Harry se je tako divje pognal proti tlom, da so številni gledalci zajeli sapo. Hermiona je vstala in se prijela za usta. Harry se je bližal tlom s hitrostjo topovskega izstrelka.

"Sreča se ti je nasmehnila Weasly, Potter je na tleh opazil kovanec," je rekel Dreco.

Ronu je prekipelo. Še preden se je draco zavedel, kaj se dogaja, ga je .......

itd., itd.

(Str.166, 167)
20. november 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg