Forum
pač poglejte jaz sem prebrala eno knjigo ki mi je ful ušeč in jo bom predstavila kot zgodbico na igrah 123
uvod:

Karin in Phil pišeta vsak svoj dnevnik v katerem bosta pisala o dogodkih iz njunega življenja...
ali napišem 1. del? 3 nexte pa začnem
18. marec 2011
n
ne
nex
next
nex
ne
n
18. marec 2011
next☻☺
18. marec 2011
še 1
19. marec 2011
no bom kar začela

pišem.... zdaj!!!
19. marec 2011
1. poglavje, predstavitev
Karinin dnevnik:

živjo dnevnik! najprej se bom predstavila. Sem običajna punca, z umazano rjavimi lasmi, in imam lepe sivkaste oči, a jih nažalost nihče ne opazi, saj so pod velikimi očali. moja prijateljica Emma pa je čisto drugačen človek. dolgi, blond, ravni sijoči lasje, popolna postava, lepe sinje modre oči. zato ni čudno da so vsi fantje zatreskani v njo.

jaz:

Emma:

tako je pač to življenje. živim v Emmini senci kjer me nihče ne opazi.
Philov dnevnik:

živjo dnevnik!! jaz se bom predstavil:
sem navaden najstnik, z rjavimi lasmi, gromozanskimi železnimi očali, in velikim napadom mozoljev. upam da imate veliko domišljije da si me predstavljate, ker na netu ni moje slike. začelo se je novo šolsko leto in dobili smo novega učenca. phhh vse punce so letele okoli njega. potem se je usedel zraven mene. ime mu je Natan. in on je pravi lepotec za razliko od mene. ima kratke črne lase in takšno postavo da okoli njega kar letajo punce.ustvaril je svoj lastni klub oboževalk!! spet si ga morate predstavljati ker ni normalne slike ampak so sami emoti on pa ni emo.
3 nexte pa grem naprej!!
za obveščanje napišite next+
19. marec 2011
next+
19. marec 2011
NeexTi, pLiis
KaTeRa knjiga je Too??
19. marec 2011
u34842
u34842
next!
19. marec 2011
next+++++ !!!
19. marec 2011
BeutY_EmO _GirŁ: Najlepši par
19. marec 2011
nextam zdej
19. marec 2011
2. del, Emma opazuje Natana

Karinin dnevnik:
.
.
Odkar je novi učenec na naši šoli, (Natan) se Emma vrti samo okoli njega in ga gleda, jaz pa ga moram kot pes čuvaj opazovati, če jo gleda. Upam da ne misli da sem še jaz v njega!! preveč je prefin.ko sva se z Emmo pogovarjali sva se odločili da ga nagovori.
.
.
Philov dnevnik:
.
.
Natan je bil kar zelo zabaven. govorila sva, ali ima Sandra Bullock silikon v joških ali ne, skupaj sva igrala video igrice, ampak odkar je Natan videl tisto Emmo,je pa čisto ponorel. kar vleče me k omaricam, češ da je neki pozabil, pol neki govori, in pol ko vidi Emmo kar neha govort in strmi vanjo.pocuknem ga in rečem:"ej stari pejt greva no." in pol greva stran. zdaj sva šla jaz, Natan in njegovi prijatelji v trafiko po čigume, ko kar naenkrat prideta do naju Emma in Karin. Emma nagovori Natana s globokim glasom. najbrž je mislila da je to seksi, izpadla pa jekot budala, saj so se ji Natanovi prijatelji režali kot pečeni mački.Natan ji je pa rekel če bi se pridružila v njegov klub oboževalk. Emma pa je začela jokat in z Karin sta šli stran.
zaključek:
-nikoli ne ogovori fanta ki je v družbi prijateljev
-ne spreminjaj glasa da bi izpadla kul
3 nexte pa grem naprej
19. marec 2011
next+++
19. marec 2011
Nexty.!
Hehe (; Men je tudd ime Emma.!
19. marec 2011
;DD
19. marec 2011
EmmahTheFreak : HEHE xD
20. marec 2011
AJDE LUDJE ŠE 1 NEXT!!!!!! ;D
20. marec 2011
next +

majčyka kaj s tok ne učakanano joke
20. marec 2011
3. del napišem.........jutri
21. marec 2011
u41866
u41866
carsko!
21. marec 2011
napišem zdaj
23. marec 2011
ej jst se ne spomnm več ampak bom pisala o knjigah ki jih berem zdaj, o Groznem Gašperju. vsak del je zase, in je neke vrste zabavna knjiga. tok da zapiram
23. marec 2011
nevem če bom pisala mogoče ja mogoče ne
26. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg