Forum
u181827
u181827
Hojla! Spet jaz z novim forumom. V tem forumu bom pisala zgodbe. Ena zgodba bo imela 3-4 dele. Ali pa manj. Najprej rabim 5 next-ov, da vem če bo to sploh kdo bral. Če dobim 5 next.ov začnem pisati že danes.
28. december 2014
u181827
u181827
IN..... ZAČNITE
28. december 2014
Next krat 5
28. december 2014
neext
28. december 2014
neeeeext
28. december 2014
u113053
u113053
next
28. december 2014
u181827
u181827
ok začnem... zdaj! No to je 1. zgodba. Upam da vam bo všeč!
----------------------------------------
Barbara Avsec:

Jakob Hočevar:

DALEČ OD OČI, DALEČ OD SRCA
''A boš v redu, Barbi?'' je rekel in še preden sem lahko odgovorila je vstopil v avto in se odpeljal v Francijo. Tudi poljubila se nisva, kot sva se le midva znala in potem sem gledala njegov ato, ki izginja v daljavi.
Prve solze so že tekle po mojem mrzlem licu. Misel, da moja prva in prava ljubezen Jakob odhaja in ga mogoče nikoli več ne vidim, objamem ali poljubim, je bolela bolj kot tisoč in ena puščica naravnost skozi srce. Počasi sem se kakor jutranja megla odpravila omov, kajti ura je bila polnoč, zjutraj pa sem morala ob sedmih v šolo. S+Doma sem objemala ogromnega medvedka, ki mi ga je podaril on-Jakob. Bil je spomin na najino prvo obletnico. Ob čudovitih spominih na začetek najine zveze ter števeilnih drugih spominih sem s solzami na licu počasi zaspala.
-----------------------------------------------------
Konec 1. dela 1. zgodbe. Upam da vam je všeč!
28. december 2014
u181827
u181827
Naslednji deli bodo daljši, oblubim
28. december 2014
u113053
u113053
next
28. december 2014
nnneext
28. december 2014
u181827
u181827
OJ! Hvala da berete. To je nadaljevanje
28. december 2014
u181827
u181827
OJ! Hvala da berete. to je nadaljevanje
--------------------------------------------------
Budilka je zapiskala in s tem je bilo mojih nočnih sanj o meni in Jakobu konec. Morala sem vstati in oditi v šolo. Kot vsako jutro sem hotela prebrati nekaj sladkih sporočil od Jakoba. Nato sem se spomnila. Solze so mi privrele v oči in srce me je bolelo. S hudo bolečino v srcu sem počasi odšla v kuhinjo, kjer sem mamo prosila, da bi ostala doma. Vedela je za Jakoba, toda bila je nedopustljiva in me je hitro zavrnila, češ da mi bodo moje najboljše prijateljice najbolj v pomoč.
''Pa saj se bosta videvala enkrat na dva meseca, nehaj cviliti in se sprijazni, Jokica moja!'' Tako me je poskusila razvedriti z vsakodnevnim nasmehom Katja, moja sestra. To je v meni vzbudilo upanje in nasmešek se je vrnil na moj obraz. Vedno me je znala razveseliti, tudi v tako kritičnih trenutkih. Jakoba sem ljubila in on je ljubil mene, takao da sem vedela, da me ne bo nikoli zapustil. Toda globoko v meni se je skrival zelo majhen dvom, da bo tam spoznal lepše dekle kot sem jaz. Skrival se je tako loboko v meni, da ga nisem niti oprazila.
Pouk se je zavlekel pozno v dan, jaz pa sem vsakih pet minut preverjala telefon in čakala njegovo sporočilo. Tako je minila prva ura in tudi druga. Bila sem vedno bolj živčna. Tako sta minili še dve uri, ko sem se odločila, da mus ama pošljem sporočilo. ''Kratko sporočilo, malo infrormacij, kje si, ne bi škodil.<3'' Tole sem napisala in se vrnila k poslušanju predavanja preteklika pri angleščini. Čez 10 minut se je moje razpoloženje obrnilo. Moj telefon je zapiskal, kar je pomenilo sporočilo. Nasmešek se je takoj vrnil na moj obraz, kmalu za tem pa je izginil. Bila sem zadovoljna, končno mi je Jakob odpisal, toda bil je daleč starn od mene, v Franciji. Povedal je, da je prišell svoj novi dom, ter da je njihova hiša čudovita in okolica tudi. Hotel je, da kdaj pridem k njemu na počitnice. Hotela sem domov, da bi ga poklicala in slišala njegov čudovit glas. Pretvarjala sem se, da mi je zelo slabo, zato sem lahko odšla domov. Takoj, ko sem stopila iz šole, sem ga poklicala preko Skypa. Pogovarjala sva se več ur, dokler ni moja mam prišla domov. Preostanek dneva je potekal normalno. Ves čas sva si dopisovala, pošiljala slike in sproti sem delala domačo nalogo.
Naslednji dan sem odšla v šolo in nato domov. Zpet sem ga poklicala in pogovarjala sva se tako kot včeraj. Zvečer pa, ko sem legla v svojo posteljo, se, se globoko zamislila. Pogrešala sem ga močno. Ampak, kako je to bolelo. Preveč. Nisem vedela, ali bom zmogla.
-----------------------------------------------
Konec 2. dela. A vem je všeč ? Next, mogoče?
28. december 2014
u181994
u181994
next
28. december 2014
uuu itak da nam je všeč!!!
ma valda next!!!nujno!!!
next
nova bralkaa xđ
28. december 2014
u79327
u79327
neext...a ni to iz coola zgodba???? drgač pa je kuul
28. december 2014
jjaaaaaa
nnnnneeext
28. december 2014
u181827
u181827
R5girl<3, js nevem kaj je to Cool.
28. december 2014
a ni to neka revija??
28. december 2014
u181827
u181827
Nevem. Js še nikol nism slišala za ta cool
28. december 2014
js sm prebrala fulll izvodov,sam nikol nism zasledila tole zgodbico
28. december 2014
u181827
u181827
Aja, to je neka revija. Ja moja prijateljica jih ma fulllllll... no mogoče bo kašna ki k+mi je res všeč, da bodo še drugi videli sam drugač bodo pa vse napisane od mene. Upam da vas ne moti :'(
28. december 2014
mene čist nč ne mot!!!
pa next!!
28. december 2014
u181827
u181827
Ok
28. december 2014
u181827
u181827
Js bom dajala sem še zgodbe iz coola, ker so tko fajn, pa ne kupuje ga dosti dljudi
28. december 2014
ok me ne mot
28. december 2014
u113053
u113053
next
28. december 2014
u181827
u181827
Hojla!<3 Tukaj je 3. del. Sledita še dva
-------------------------------------------------
Nisem mogla verjeti, ampak nekako sem se privadila na takšen ritem življenjam kar je za najstnico lahko težko. Minila sta dva meseca in Jakob je začel obiskovati šolo. Ker je bil velik lepotec in zapeljivec, je seveda postal eden izmed glavnih fantov na šoli. Njegova družba je bila čudovita, vsaj kakor mi je povedal. Seveda je tudi hitro obvladal francoščino. Kljub vsem novostim in informacijam nisem pozabla na najino bližajočo se 2. obletnico. Samo ša en teden je manjkal do nje. bila sem zelo nestrpna. Hvala bogu je hitro minil in noč pred velikim dnevom sem ležala v postelji in sanjarila. Premišljevala sem o najinem prvem poljubu.Vsega se še vedno spominjam. Objema, dreves, časa in tistih mehkih ustnic, ki sem jim vračala poljube. Bilo je sanjsko, kot bi le lahko bilo. Te misli so me tako prevzele, da sploh nisem vedela, kdaj sem zaspala. Zjutraj sem se zbudila pred svojo budilko, skratka pred vsemi. In takoj sem se spomnila da je najina obletnica. Pograbila sem telefon in mu hotela hitro preko sporočila voščiti. Ko sem pogledala na uro, sem opazila da je 5 zjutraj. Odločila sem se, da mu raje še ne pišem, ker berjetno še spi. Zato sem raje odšla malo na Facebook, da pregledam novice. Prva novicam ki sem jo videla, je bila tam da je spremenil profilno fotografijo. To me je grozno čudilo, saj je imel za njegovo profilno sliko naju v poljubu. Ker sem imela zelo počasen telefon, je seveda tudi sliko počasi naložilo. ''Noo, naloži že, ti neumen telefon.

Ne, to ni bilo mogoče, Izpustila sem telefon. Na njegovi sliki je bil z neko blondinko. Toda to nisem bila jaz! Nisem mogla verjeti..... VARAL ME JE!! Solze so privrele v moje oči. Kar naenkrat je moje telo postajalo težje in težje. Nato pa BUM! Padla sem na tla in kakeršen koli premik je bil nemogoč. Pograbila sem telefon, da bi se še enkrat prepričala, da sem prav videla. V tistem trenutku sem prejela sporočilo: ''Lej, med nama je konec. Našel sem tisto pravo. Čaw!'' To je slika punce zaradi katere me je zapustil:
Moniqe De Morne:

To mi je napisal in me zapustil. V meni so vreli mešani občutki. Počutila sem se zlomljeno in hkrati sem ga htela ubiti. Nepremično sem ležala na tlh in gledala tisto sliko. Pri sebi sem si ves čas ponavljala: ''Ne, ne, ne, tega ne bi naredil, samo zdi se mi, ne, on ni tak, ON ME LJUBI!!!!!''
----------------------------------------------
Tako, zdaj pa še malo .
28. december 2014
nnnnnneeeext
28. december 2014
u113053
u113053
Next
28. december 2014
u181827
u181827
No, katera vam je lepša? Barbara ali Moniqe?
28. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg