Forum
Sem Rebeka Novak,stara sem 17 let in živim v Mariboru.Imam mamo Andrejo,ki je stara 43 let in je po poklicu tajinca v osnovni šoli.Očeta Žana,star je 44 let in je kuhar v svoji restavraciji 3 Bele Zvezde v Mariboru.Imam tudi brata Erika starega 14 let.

Jst

Brat Erik

Oče Žan

Mama Andreja.
Imam tudi bff Janjo:

.

Napišem nadaljevanje?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. avgust 2012
nexttt
25. avgust 2012
"Prvi Del"
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zbudila me je moja budilka,ura je bila 07:00 in zadnji dan šole 24.7.2012. .
Vstala sem in si oblekla poletno oblekco zeleno-modre barve.Obula sem si japonke in pojedla kosmiče.Pobrala sem svoj adidas nahrbtnik in peš odšla v šolo z mojo bff Janjo.Do šole(Gimnazije) imam 10min.Ura je bila 08:00 in odšli smo v razred.Razredničarka nam je dala spričevala,pojedli smo pico in odšli domov,2 meseca in pol uživanja sva si rekle z Janjo,ko sva po šoli odšle v slaščičarno Ricku.Jaz sem jedla jagodni sladoled,Janja pa stračetelo.Medtem,ko sva jedle sva počasi hodile proti domu.Janja je od mene odaljena samo 6 hiš.Pred mojo hišo sva se poslovili.Prišla sem v hišo,mama in oeč sta v službi,Erik pa je še v šoli do 13:00.Ura pa je komaj 10:30.Odšla sem na fb kjer me je dodal full kjut fant po imenu Rok.Dodala sva ga in si začela pisati.Pogovor j-jaz r-rok
J-Hej
R-Hej,kako si?
J-Vredo,pa ti?
R-Super,kaj delaš?
J-Nič fb ti?
R-Fb,muska.
J-Kaj pa poslušaš?
R-Mettalica,Eminem,Smayo.Ti?
J-Hardstyle,Mettalica
R-Nice.Se dobiva jutri v parku ob 14:00?
J-Oki čawč
R-Čaw
Odšla sem v kuhinjo in pojedla najljubši jogurt z stračetelo.Potem sem gledala najljubšo telenovelo Zmagoslavje ljubezni.Ob 16:30 je prišel domov Erik z očetom.Mami je v službi dopoldne in je prišla domov ob 14:00.Zvečer sem se stuširala,pojedla kruh z pašteto in odšla v sobo poslušat svoj iPad.

Moj iPad.Poslušala sem ti 2 muski.
in
.Ob 23:45 sem zaspala z mislijo na Roka in jutrijšno srečanje.Zbudila sem se že pozno dopoldne.Oblekla sem kratko rumeno majico in črne kratke hlače,ter japonke in odšla v kuhinjo na kosilo.Pojedla sem palačinke se uredila in odšla v park.Tam je že bil Rok,ko me je zagledal je stekel do mene in me objel,bila sem v sedmih nebesih.Hodila sva po parku in se pogovarjala vse mogoče.Sredi parka se je obrnil proti meni in se mi približal z svojimi lepimi ustnicami....
Nextam?
25. avgust 2012
nexttt ****
25. avgust 2012
Sredi parka se je obrnil proti meni in se mi približal z svojimi lepimi ustnicami in me poljubil.Vrnila sem mu poljub,nato pa me je vprašal če bi bila njegova punca.Zavriskala sem DA in se mu vrgla okrog vratu.Bila sem zelo vesela.Domov sem prišla ob 19:00,pojedla pico in se stuširala ter umila lase.Počesala se se,oblekla spalno srajčko in odšla na FB,kjer je Rok napisal na moj zid:REBEKA LJUBIM TE .Odpisala sem:TUDI JS TEBE
25. avgust 2012
neki me zajebava.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Drugi dan sem odšla na sprehod.Ko sem prišla nazaj sem brala knjigo Bela Masajka,ko mi zazvoni telefon.Na drugi strani mi moški pove,da mi je v prometni nesreči umrla mami.Najraje bi tudi sama umrla..next? rabim 2 next.Pa sry za kratek next sam grem mal vn
25. avgust 2012
next+nova bralka
28. avgust 2012
next obvezno!!!+ nova bralka
01. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg