Forum
hey sem monika in bi rada napisala zgodbo
no pa začnimo.
ime mi je jenifer in stara sem 19 let.[img]https://www.google.si/imgres?
imam najlepšega fanta liama. nekega dne sem po šoli prišla do lijama poljubil me je in vprašala sem ga ali grema po kosilu na sprehod doparka odgovoril mi je da bo še videl če bo imel čas in da bo me poklica. Čakala sem 30min. 1h, 2h, 3h, nakar me le pokliče: l-liam j-jaz
l: hey punči veš nimam časa za sprehod se morm učit zgo. a vš........mmmm.......
j: okej. kaj pa če pridem k teb in se ti pomagam učit ?
l: veš srči .....mmmm.... to je taka beda da nwm če ti bo glih....mh všeč
j: oki pa nč bom pa sama odšla na sprehod čaw
l: čaw srči mwa !!
zdelo se mi je zelo čudno sej se je uzad slišalo nekaj čudneka.. nek nežen glas... kot da bi ... imel puncco pr seb!! ON NE sm si misl tak pa že ni.
zamislila sem si : kaj če bi ga neprčakovano obiskala ??? ja to je to!

aa nextam al ne??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. november 2012
3 NEXRE IN GREMO NAPREJ )
20. november 2012

20. november 2012
zgoraj jaz to pa je liam:

20. november 2012
bom kar nadaljevala

no odpravila sem se do avta in se odpeljala k liamu. ker sva par mi je seveda dal ključ od svoje hiše. ko se potihoma priplazim do liamovih vrat sem slišala zelo zelo čudne zvoke pogledala sem čez ključavnico in videla marsikaj videla sem kako so se 3 dekleta slačile pred njim se plazile po njem nage ........ nato sem se razjezila in vstopila v sobo vsi 4 so me strašeno pogledali in se mi nasmejali l: aa se nam boš pridružila ??
J:kaj si nor rekel si mi da se boš učil zgodovino in se ne vlačil z cipami!! adijo ! sem se razjezila in odšla iz sobe na poti domov sem seveda jokala . Imela sem ideo kaj če bi si poiskala drugega in se pred liamom vlačila po njem to ga bo zagotovo vznemirilo.poklicala sem bff-ja harya in mu rekla naj takoj pride k meni
hary :
no zmenila sva se in sklenila dogovor.
naslednji dan po šoli sva se z haryam dobila na klopci in delala tole
na sosednji klopci pa je sedel lijam in naju jezno opazoval rekel je : pojdita se mečkat kam drugam in mi dejta mir !! nasmehnila sva se drug drugemu in z haryam sva odšla k meni domov
rekl sem da se bi mi prilegel tuš in če se mi pridruži on z veseljem.kaj češ zaljubila sem se vanj.kaj nextam ?? comente al pa kaj no
20. november 2012
slik mi ni šlo zrav dat
hary:

na klopi :

midva pod tušem :

20. november 2012
u103087
u103087
netx
20. november 2012
Next
17. marec 2013