Forum
Heii :*
Moje ime je Kate.Stara sem 19 let.Živim v Londonu.Živim v veliki hiši.Sem Zelo dobra v šoli,ampak šolo sovražim.Zelo rada berem in gledam filme.Komedije in grozljivke.Rada tudi nakupujem in se družim z prijateljicami.Sem tista vrsta najstnice,ki se rada zabava in ponočuje dolgo v noč,hehe.
To sem jaz:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.Del:
Bilo je poletje.In bile so počitnice.Zato sem spala še 2 uri več kot ponavadi.Potem zaslišim glas v kuhinji.Nekakšno kričanje in piskanje.Stečem dol in vidim,mamo,očeta in sestro objeto skupaj.
Vprašam,kaj je bilo?Odgovorijo mi:Na loteriji smo zadeli,1. milijon in 200 tisoč.Zato se bomo danes preselili v Ameriko v New York.In tudi tam boš hodila na novo šolo in imela najboljše oziroma nove prijatelje in prijateljice.Bili so vsi veseli in nori,da so zadeli.Ampak jaz sem bila zelo,zelo
žalostna,ker bom izgubila najboljšo prijateljico in v bistvu VSE,kar imam.
Mama,oče in sestra odhitijo mimo mene v svoje sobe pakirat.Jaz pa v svoje roke vzamem telefon in pokličem najboljšo prijateljico.

Povem ji,da grem v Ameriko,ker smo zadeli na loteriji.Ona postane jezna in odloži slušalko in jaz ostanem brez najboljše prijateljice.Potem še grem jaz v svojo sobo in začnem pakirat majice,hlače,spodnje perilo in še zvezke in vzamem še cel denar.Ki ga imam.
Potem pozvoni na zvonec,mama steče dol in jaz gledam iz stopnic,kdo je in kaj je prinesel.
Vidim nekega moškega,ki ji je predal denar.Ko zapre vrata jo vprašam,kdo je bil in zakaj se je šlo.Rekla mi je,da je prinesel denar za hišo,ker je to hišo v kateri smo živeli prodala.In še dobila je denar,tisto kar je zadela na loteriji.Tako,da imamo kar veliko denarja.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadaljujem? Napišite Next,pa bom nadaljevala!
Hvala,da berete oziroma če sploh boste.
12. januar 2012
nextt full dobroo pišešš!
12. januar 2012
neext
12. januar 2012
emčhix:To Nextam Za Tebe,Ker si 1 dala komentar.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------
2.Del:
Mama Prihiti v mojo sobo in me vpraša,če sem pripravljena.Odgovorim,ji da sem in grem mimo nje v naš avto.Tega je moji mami podarila njena najboljša prijateljica.Bil mi je zelo všeč,takoj sem ga vzljubila.

Sedemo v avto in se odpeljemo na letališče v Londonu.Kupimo karte in se vkrcamo na letalo.Letimo okoli 19 ur do Amerike.Izstopimo in gremo v našo hišo.Takšna je naša hiša,ki bomo v njej živeli za vedno.Se mi vsaj zdi,Hehehe....

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadaljujem?Napišite Next,da bom Nextala!
12. januar 2012
thanxiii
12. januar 2012
< 3333 nexttt
12. januar 2012
nextt
14. januar 2012
u52880
u52880
next
14. januar 2012
nexšt
14. januar 2012
nexti pa full dobra zgodbica pa full mi je ušeč k daješ še šlikce zravn..pa pišš tut full dobr
14. januar 2012
u71014
u71014
next --->
14. januar 2012
next
18. januar 2012
u64528
u64528
nextiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!takoj!!
18. januar 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
04. julij 2012
next
08. julij 2012
next
09. julij 2012
next
09. julij 2012
nexxxttttttt
27. februar 2013
next
10. marec 2013
next
24. marec 2013
u147357
u147357
Berite mojo zgodbico, ki govori o 18 letni punci, ki se ji življenje kar na vsem lepem obrne na glavo in kako ji drugi pomagajo.
http://www.igre123.com/forum/tema/.-.-namisljena-frajerka-.-./60035/1
Ali pa vsaj next napiši
Hvala <333
10. avgust 2013
Next Next Next!!!
15. junij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg