Forum
u120477
u120477
Živjo sem Loveitsfun to zgodbico pišem sama.Zgodba bo pripovedovala o najlepši punci na šoli več pa izveste v zgodbici.Pisala bom v imenu kot da sem to jaz.
Jaz sem Ammy stara sem 18 let in hodim na 2. gimnazijo v Mariboru.Živim v Mariboru in v šoli sem zelo priljubljena.Imam pa tudi bogate starše saj je moja mama šefica slaščičarne moj oče pa ravnatelj v osnovni šoli.Imam pa tudi bff Katy,in sestro Lily ki je stara 9 let.
Ammy:

Moja mama(Mary):

Oče(Luis):

Katy:

Lily:

Z Lily se dobro razumema ampak včasih se pa tudi skregava.V šoli imam veliko oboževalcev in zato sem vesela. Rada tudi plešem in pojem.Imam pa tudi fanta ki ga imam najraje in ga zelo ljubim.Ime mu je Justin,star je 18 let in je moj sosošolec.
Justin:

Vsak dan po šoli greva k meni domov saj imam zelo lep dom in Justin v njega zelo rad prihaja.
Moj dom:

Moja bff je včasih jezna na mene saj se preveč obadam z Justinom kot pa z njo.
Hočete izvedeti več?
vam je všeč?
nadaljujem?
NEXT?
23. december 2013
u151777
u151777
next
23. december 2013
next
23. december 2013
u120477
u120477
tnx jutr al pa v sredo nextam
23. december 2013
ι ηєє∂ нιм! <3 <------------ moj prejšnji profil! dodajte me!
23. december 2013
u120477
u120477
<3 need him hvala za nexte <3
23. december 2013
u120477
u120477
Omg šola sem si rekla, že spet ta grozna budilka! Vstala sem se najedla umila in oblekla seveda svečano oblekco.
Svečana oblekca:

in obula pete.Danes sem se pri moji omarici dobila s Justinom.Ker je že zvonilo sva se poljubila in šla vsak v svoj razred.Učiteljici sem rekla da morem it na wc, učiteljica pa je rekla pojdi. Hahaha sem se zasmejala ko sem prišla čez vrata učilnice.Namesto da bi šla na wc sem zmotla sosednji razred in rekla da malo potrebujem Justina.Učiteljica je Justino rekla: le pojdi samo ne zamujaj preveč! Justin je pritekel do mene in me poljubil na usta.Rekel je da bi rad z mano šel na dopust in več časa preživel z mano saj se malo druživa,oz. me moja bff vedno k sebi kliče da se z njim skoraj nič ne družim.Rekla sem mu da greva danes po pouku k meni domov in zašepetala sem mu: zdaj bom hitro zbežala domov da mi bo mama napisala da naj greva prej od pouka ampak pojdi v razred in me tam počakaj. Justin se je s tem strinjal,spet me je poljubil in odšla sem domov on pa v učilnico. Ko sem prišla pred vrata mojega doma sem pozvonila mama je prihitela in odprla vrata, najprej je rekla: ljubica kakšo prošnjo imaš? Rekla sem ji da mi naj napiše da grem zdaj z Justinom domov! Mama pa je s tečnim glasom odvrnila: naj ti bo pridi da ti napišem.Mama je hitro napisala jaz pa sem odhitela v šolo učiteljici sem se zlagala, da je moja mama prišla v šolo in mi dala to učiteljica se je podpisala in rekla vredu.Nesi še to učiteljici iz sosednjega razreda in kar pojdita nasvidenje.Vzela sem torbo in odhitela do sosednjega razreda potrkala in rekla: učiteljica oprostite da motim imam pismo ki mi ga je dala mama.Učiteljica je prijela v roko prebrala in rekla Justino pojdi! Justin je vzel torbo in skupaj sva šla k meni domov.Odšla sva v mojo sobo kjer me je Justin prvič....zalizal.Počutila sem se pravljično,ko pa v sobo pride Justinova mama OMG! Obtolče z nogo ob tla prime Justina in ga bačne. Kako si upaš it od pouka s to butasto Ammy , ki nima pojma kaj dela da se ne približata več slučajno če ne se pazita!Začela sem jokati saj sem izgubila najboljšega fanta ki sem ga zelo ljubila! Odkorakala sem po stopnicah do mame od Justina! Veste tega mi ne boste storili. Justinova mama vpraša: čega ti ne bom storila!? Ne boste mi vzeli mojega fanta! Justina je primla za roko ga potegnila k sebi in rekla ne boste naju ločili nikoli in me briga kaj rečete vi jaz ga ljubim in nikoli ga ne bom nehala! Justinova mama se zasmeji tako kot čarovnica in reče: oh, gospodična misliš da me lahko prepričaš smešna si to je moj si in jaz sem ga rodila! Ko pa kar naenkrat čez vrata stopi moj oče in pretepe Justinovo mamo Justina pa prepusti meni. Justinu se opravičujem za mamo on pa je čisto tiho kot da nisem nič rekla.Napočil je čas da se poslovim od njega in mu rečem naj gre domov! Saj se obnaša tako kot da ne obstajam ali kot da mu nič ne govorim.Čez nekaj časa pa me prime in iz žepa potegne....
KAJ POTEGNE IZ ŽEPA?
VAM JE VŠEČ?
NEXT?
23. december 2013
ej to se use prehitr dogaja!!!!!!! bl počas pa bl podrobno piš!
+ne vem
next
23. december 2013
Ո૯౮ɿҺ੮no nebo
Ո૯౮ɿҺ੮no nebo
ne vem
ja
next
26. december 2013
u157733
u157733
next.pa naslednjič prosm ne oglašuj na mojih temah
27. december 2013
u120477
u120477
ok obljubim
27. december 2013
u152233
u152233
KAJ POTEGNE IZ ŽEPA? prstan
VAM JE VŠEČ? ja kuulsko
NEXT? takojjjjjjj
04. januar 2014
u120477
u120477
škatlico... odpre jo in v njej je bila ogrlica, bila je prelepa.
Ogrlica:

Objel sem g in mu rekla, da ga imam najraje in da ga ljubim bolj kot svojo mamo! Rekel je da to naredi samo dobrim puncam, ki jih ljubi. Poljubil me je in rekel, da zdaj mor iti. Odšel je....in o ne! Spomnila sem se, da je danes ples v Disco Emilia,pohitela sem za njim in ga vprašala ali bi šel z mano on je rekel Seveda. Tako je bil večer namazala sem se, uredila pričesko, se oblekla v svečano obleko in nadela prelepo ogrlico.
Make up:

Pričeska:

Obleka:

Ogrlica:

Bla sem lepa...ampak ko pridem v disco Emilia zgledam moje ga fanta z drugo punco. Vsedem se na tla in zajokam. Do mene pa stopi Moja bff in me odpelje....
KAM JO ODPELJE?
VAM JE VŠEČ?
NEXT?
06. januar 2014
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxttttttt!
06. januar 2014
u152233
u152233
next
06. januar 2014
u120477
u120477
hwala vama nekaj nextov bom še počakala potem pa bom nadeljevala! in za bralce zlooo hwala ker berete!!
06. januar 2014
u157733
u157733
nvm
še kr
ja
06. januar 2014
u120477
u120477
ok...hwala lucy
06. januar 2014
u157733
u157733
sej je ful kul zgodbica drgač
06. januar 2014
u120477
u120477
hwala če maš kakšno zgodbo pošli link rada berem!!
06. januar 2014
next
09. januar 2014
u120477
u120477
tnx
10. januar 2014
nnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeexxxxxxxxxxxttttt!
10. januar 2014
u120477
u120477
hwalaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! nextm ko bom lohk
10. januar 2014
ok.
10. januar 2014
next
11. januar 2014
u120477
u120477
hwala
11. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
12. januar 2014
u159389
u159389
nextttttttttttt!!!!
ej punce to je najina zgodba z happylove..!!.. upam da boste brale...in sory.. saj veš rabiva bralce..
14. januar 2014
u120477
u120477
V nekakšno jamo? Bilo je vse temno...Začela sem se tresti zelo me je bilo strah Vprašala sem jo kam me pelje, ona pa je samo vzelo selotejp in mi z njim zalepila usta. Še dalje me je vlekla dokler nisva prišli do ognjišča... Dala me je na nekakšno koco in me z njo pokrila. Gledal sem kaj se dogaja in ko moja BFF stopi 3 korake stran od mene si sneme nekakšno masko, ko pa se obrne k meni pa ugotovim da je to bil moj fant! Vprašala sem ga zakaj sma tukaj...Rekel je: a (ammy) j (justin)
j- v tistem klubu je nekakšen strašen moški oblečen v črno to mi je povedal prijatelj Mark...
a- O, še sreča da te imam! Kaj pa tisti v klubu kaj po z njimi? in kdo se je oblekel v tebe?
j- hwala pikica! Tisti moški ima sekiro pomojem bodo vsi mrtvi! Ona Lana
a- O ne! Kaj Lana pa sej ona je nova na šoli kaj pa je s tabo narobe!
j- ja in! raje bodi vesela, da si ti rešena!
a- ok! Prav imaš! hwala
Tako sva oba zaspala....čez nekaj časa sem se zbudila, ura je bila 2.30 , Justin še je spal... Ko pa zaslišim vribriranje mojega telefona počasi, previdno in tiho grem po telefon in kliče me....BFF kliknila sem ansswer.... k (katy) a ( ammy)
k- hej!
a- hej! kaj pa ti kličeš tako zgodaj?
k-oh samo povedat sem ti hotela, da jih je veliko v baru umrlo saj veš zakaj!?
a- res! Kako žalostno! Ja vem
k- kje si pa ti?
a- v neki jami...Justin se je oblekel vate....in me peljal na varno pomojem se vrnem jutri
k- jama? res čudno! Oh, samo super, da si rešena! Lana je živa!! Samo majhne poškodbe ima in je v bolnici jutri grem k njej greš zraven?
a- Ja, jama Vem hvala in super, da si ti rešena! Res kako super!!! ja, seveda !
k- zdaj pa grem spat bay! <3
a-okej, jaz tudi grem spat nazaj bay <3
Odložla sem telefon in odšla nazaj k Justinu. Bilo je jutro, Justin me je zbudil... Rekel je da se morama vrniti nazaj...Hodila sma 30 minut... In bila sma pri moji hiši...Tam me je že čakala Katy in rekla pridi, pojdiva k Lani... Ko sma pa vstopili sma debelo pogledali saj....
Slike:
Lana:

Mark:

KAJ SE JE ZGODILO, DA STA DEBELO POGLEDALI?
VAM JE VŠEČ?
NEXT?
HWALA, KER BERETE
14. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg