Forum
hyyy!¨! sem Emily, imam blond lase temno rjave oči, stara sem 15 let in kmalu jih bom dopolnila 16. Sem edinčica, imam najboljšo prijateljico Karo. Živim pri mami saj sta se z očetom ločila.

Bilo je deževno ponedeljkovo jutro tri dni do mojega rojstnega dne. Končale so se počitnice in začela se je šola. Ob 8.00 se mi je začel pouk zato sem bila vsa panična saj je bilo že pozno. Na hitro sem se oblekla v kavbojke in široko majico. Obula sem si krvavo rdeče barve all stark in kar brez zajtrka odhitela v šolo. Ko sem prišla v šolo je zazvonilo. Hitro sem se sezula in vrgla all starke v omarico. Šola je bila prazna saj so vsi bili že v razredu- razen jaz. Hitro sem poiskala informacije in na urniku je pisalo da imamo prvo uro vsi pouk v razrednih učilnicah. Hitro sem poiskala učilnico na katerem je pisal naš razred. Vstopila sem v razred in se učiteljici upravičila za zamudo. Usedla sem se v zadnjo klop zraven moje najboljše prijateljice Kare. Torbo sem vrgla v kot mize, in že komaj sem zadihala sem spredaj zagledala tipa v širokih kavbojkah in v črni srajci. Imel je kapučino barve lase in zlato rjave oči. Bil je naravnost gorgeous. Prvič mi je bil nekdo tako všeč. Učiteljica ga je predstavila razredu: Dober dan učenci, kot vidite imamo novega učenca. Ime mu je Luke." bla bla bla spet je začela razglabljat, da ga naj lepo sprejmemo v našo družbo. ko je Luke sedel nazaj v klop se je kar naenkrat zagledal v zadnjo klop- v mene. Dobesedno tip je gledal kot tele v nova vrata. V zadregi sem ga pozdravila "zdravo". Izpadla sem kot bedak s tem pozdravom. Najraje bi se pogreznila v zemljo."tako je lep" sem si nesrečno govorila celo uro.Zazvonilo je. Končno! hitro sem odšla iz razreda k omarici da bi si pripravila zvezke za naslednjo uro. Nakar me je nekaj toplega prijelo za ramo. Obrnila sem se in že skoraj pričela govoriti o temu novemu tipu saj sem mislila da je bila Kara, a bil je tisti prelep Luke, tip ki sem ga spoznala v učilnici. Zardela sem kot še nikoli prej. Luke je začel govoriti " nekaj bi te rad vprašal......"
16. junij 2014
torej...
kaj mislite da jo bo Luke vprašal?
Bo kaj pomembnega?
16. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg