Forum
u150768
u150768
Z Navi (L M A O) bomo napisali zgodbo o nas malo.
05. september 2013
u150768
u150768
Jaz in Navi sve dvojčice.Imave se rade in smo kot ostale.
Imave samo očeta,ki pa še to se seli ker naprej.Kakorkoli že mislile ,da se bomo preselile na Havaje.U resničnem svetu.Nič ne mislimo sam pišemo o nas kot dnevnik.Zelo veliko nakupujeva.Saj oči nič ne ve.Že četrti dan smo u lublan.Nič ne vemo ka čmo delat.
05. september 2013
next
05. september 2013
u150768
u150768
Jaaaa! Preselile smo se na Hawaii! Končno živimo svoj lajf!Pa nekoga sm še povabila.
Ema! prijateljica iz poletnega kampa.Res smo se zabavale.Dala sem ji moj fb in smo se pogovarjale do konca svojega življenja . Zato sem jo povabila.Navi ve zato.
Nekega fanta si tam že dolgo ogledujem in mi je karvšeč. nimam še toliko poguma.
06. september 2013
NEXT
06. september 2013
nekšt?
06. september 2013
ja itak da vem joj ka smo se za bavale .In eva ni bila kar tako navadno dekle je bilo zabavno,rada je imela nogomet,in čist drugi karaktr kod druga dekleta ampak je še zmer najina prjatlca
07. september 2013
ane pia
07. september 2013
u150768
u150768
Jaa.No uglavnm,Dons sm šla do tega fanta in sem ga uprašala kako mu je ime.Rekel je samo Kai.Sem razumela.Pogovarjala sva se u angleščini.Ema pa Navi pa vohunita za mano.Ohh..Potemme je pa uprašal ,če me zanima surfanje.
"Seveda ,da me."sem rekla poangleško z nasmehom na obrazu.

Nasmehnil se je nazaj in sva odšla malo vadit surfa.Prvič ,ko sem stopila na desko sem se počutila profrsionalno.Po petih minutah pa kot ninja.
"Vidiš , naravni talent si."
Naredila sem trojno salto nagonsko.
"Wow! Ti si za na tekmovanje! To še nihče ne bi naredil.Sigurno boš prva."
In po teh besedah padem u vodo.
09. september 2013
no med tem pa sve z Emo vohunile za njo.Ampak morm prznt da sta ful srčkan parček.Pa tut to je res da je tista očtekana salta res ful carska,nism vedla da je moja sestra tuk nadarjena pravi talent !!!!
09. september 2013
u150768
u150768
pa , seej nisva parčeek!Sam ušeč mi je ok?No , pol smo šle v en Aloha bar na kao party.Tudi kaj je biu tam.Že spet sm se šla pogovorit z njim.Poten sem ga pripeljala do Navi in Eme in se tudi zabavali malo.Jaz uzamem ledeno kavo in sam en srk nrdim Brain freeze.

"Auuu!" Sem rekla in se prijela za glavo.
"Brain freeze!"Reče Navi in se mi zasmeje.
"Sej ni nč smešn no! Veš ,če bi bila u moji koži se nebi smejala!" in smo se začele skoraj prepirat.Ampak se nismo.

Ob polnoči smo šle domov in sem hitro objela Link.

"Ja ti Linkec moj , pejt sm!" sm jo klicala in jo stiskala kot nora.
Pa pol smo zaspale.
09. september 2013
No ja res smo se zabavali in pia nebit jezna drgač je ful luškan ampak ti ga ne bom uzela saj pašeta skupi.
09. september 2013
u150768
u150768
Pa če ti rečm nisvaa skupiiiiiiiii!No , zbudila sem si naredila zajtrk in nesla krožnik na mizo.Kai pa nalgas me ustraši in mi krožnik pade ne tla.
"Kai!Why did u do this?"
"
11. september 2013
u150768
u150768
sory lagg.
"For fun." In se mi nasmehne.
"Can i show u somethin amazing?"
"Yea , just give me 10 minutes."Rečem nazaj.
Ko pa pojem pa me čaka nasmejano in me povleče za roko.
"Let's go!"
Potem pa neverjetn plac.
"Uaaaaaaaaau!How did u know ,bout that place?"
"I didn't .I went across this place for surf competition."
"Really?Awesome!"
Usedem se na bližnje drevo,on se naslone na drevo in me poljubi.

..
11. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg