Forum
zgodba govori o dve dekletih, ki imata povsem drugačno življenje. potem se jima pa zgodi neki čizt nepričakovanga ki jima spremeni življenje. upam d vm bo ušeč!*
"Zakaj se morata nenehno kregati? Zakaj se ne moreta imeti preprosto rada? Zakaj se morata ločiti? Sigurno sem spet vsega jaz kriva! Vedni vse pokvarim in vedno je vse narobe samo zaradi mene! Tudi če nič ne storim! Sigurno me mami in oči sovražita! Zakaj bi me sploh marala? Saj sem obup od obupa! Pomoje sem bila jaz samo še ena napaka v njunem življenju... ja... brez mene bi bilo lažje in boljše. Brez mene bi živela srečno in super! Pa ne samo onedva! Zakaj sem se sploh rodila? Je sploh kakšen dober razlog da živim? Bog me je ustvaril samo zato da sem lahko nesrečna. Druge ljudi pa samo zato da sem lahko samo še bolj nesrečna ko jih gledam! Verjamem da mi je bilo dano najbolj obupno življenje... Pa se sploh ne sekiram ker si ga tudi zaslužim! Saj ni nič od mene! Pomoje me še ti ne maraš, moj preljubi dnevnik. Ti bom za danes dala mir. In zdaj grem kot vsak večer viseti na okno ter opazovati zvezde in si želeti da me sploh ne bi bilo. Tvoja Tory.". tako sem danes zaključila z dnevnikom in se vrnila na okensko polico. Vas zanima moje bedno življenje? Ime mi je Tory Stone in sem stara 16 let. Naj vam na kratko opišem moje življenje: smo popolnoma brez denarja, edini sorodnik (ki jih vsaj poznam) sta moja starša, pa še ta se po tanovem ločujeta. V šoli sem največji luzer in ocene imam samo zadostne tako da mi ni treba ponavljati razreda. Fanta nimam ker me nihče ampak prav nihče ne mara. Učitelji zavijajo z očmi ob pogledu name, starši pa se za glave držijo. Mislim da, da se onedva sovražita med seboj in da mene nista načrtovala. Saj zakaj pa bi me? Saj sem le velik kup nesreče. Ko sem bila manjša je še šlo... ampak bolj ko sem bila starejša, bolj je šlo vse navzdol. Sama sebi se zdim najbolj grda in neumna punca na svetu. Večino dneva preždim zaklenjena v sobi in poslušam musko, razen ko sem v šoli. Prijateljev nimam nobenih, komajda sploh da s kom še spregovorim besedico. Že so me oropali, sem največja žrtev žaljivk in obsojanj, vedno pa sem kriva za čisto vse. nikoli ne storim tega kar je treba ali prav. Bila sem že neštetokrat pri psihiatru in in zdravniku saj sem sprobavala mamila in se rezala.. tega so me na srečo odvadili ampak depresije niso mogli izbiti iz mene. Že od nekdaj sem slišala samo vpitje in kričanje ter razbijanje mojih staršev. Najhuje pa ko sta se začela spravljati na mene. Lahko bi rekla da sta me že udarila in to ne samo enkrat. Poskušala sem že pobegniti vendar sem takrat pristala na policiji kjer sem mogla lagati kje sem dobila modrice za starše. Namreč dobila sem jih od njih in če bi to priznala sta mi zagrozila da mi tudi za jesti več ne data. Takrat sem bila zaklenjena v sobi pod prisilo vsaj 2 meseca. Zatem pa sem se začela sama zaklepati v sobo in se odmaknila od sveta. Na roki imam še vedno brazgotine zarez ki mi počasi zginjajo. Ampak kaj ko bom pa vedno imela brazgotine v srcu ki ne bodo šle stran. Jaz ne verjamem v srečo, veselje in nikoli nisem pozitivna. Prepričana sem da ima življenje zame pripravljeno le depresijo in nesrečje. Sovražim sebe najbolj od ostalih ljudi. Moje življenje je živi pekel.

Usedla sem se za računalnik in prebirala moj blog. Razmišljala sem če bi ga prenovila. P asem se odločila da ga bom. Začela sem: "Hojla folk! Sem Stacy Malone in sem stara 16 let! Ja! Sweet sixteen!...".
Če hočte vedt naprej upis Stacy Malone hočm 5 nextou
26. april 2012
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
weč kt 5 nextow je to
26. april 2012
5 nextou od različnih ljudi
26. april 2012
njext
26. april 2012
3 še..
26. april 2012
nextiiiiiiiiiiiiiiii
26. april 2012
u73931
u73931
uuu next
26. april 2012
u73928
u73928
NeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeXXXXXXXXXXXXXttttttttt
26. april 2012
Pisala sem kar mi je prišlo na pamet. Želite kaj izvedeti o mojemu življenju? No... Živim v tako rekoč razkošni vili saj imajo mkoji starši denarja na pretek. Sem najboljše oblečena na celi šoli in imam tudi najlepšega fanta na šoli. Sem edinka in to mi še kako ugaja saj lahko starša vse preprosto data meni. Sem izjemno lepa in pametna sploh pa talentirana. V šoli sem odlična in vsi me imajo radi! Z mojim fantom Jaydonom sva najpopularnejši par na šoli in sva vsem za vzor. Lahko bi tudi rekla da vladava celi šoli! Moje življenje je tako lepo... kadar si nekaj zaželim to tudi dobim! Kaj je lepšega?! Pa še vsi me spoštujejo in si noro želijo da bi jim posvetila le malo moje pozornosti! Tega pa ponavadi ne storim saj zame obstajajo tri skupine ljudi: družina kateri ne ugovarjam zato da dobim kar si želim. Druga so pomembni ljudi oz. moji prijatelji. In tretja pa tista brezvezna množica oseb ki jih ne poznam in me tudi ne briga za njih. Važno mi je le to da si želijo biti na mojem mestu, sepravi so ljubosumni name. Kaj češ lepšega? Moja najboljša prijateljica Margo je zares najboljša prijateljica na svetu! Obe obožujeva iste stvari! Roza barvo, iste pevce in pevke, isti slog oblačenja... kot da bi bile ena in ista oseba! Samo to da sem jaz kanček bolj popularna in bogatejša od nje. To bo zaenkrat dovolj o mojem popolnem življenju. Ko sem končala pisati moj blog sem šla h večerji. Jedli smo obilno večerjo in stregla nam je služkinja ki smo ji mastno plačali vsak mesec. Med večerjo smo se pogovarjali.
M=mami
O=oči
J=jaz
M=Stacy... saj veš da se bliža tvoj rojstni dan kajne?
Takoj sem se navdušila.
J=ja??! Kaj? Mi želita kaj povedati?
O=mhm... mislim da boš zelo navdušena!
J=kaj? kaj? KAJ???
Sem nestrpno silila v njiju. Nasmejano in hihitaje sta se spogledala. Potem pa sta oba naenkrat vzkliknila: "dobila boš tvoj prvi avto!!!". Odskočila sem od mize in začela kričati od veselja. "O MOJ BOG MAMI OČI HVALA!! HVALA HVALA HVALA!!! NAJBOLJŠA STA! NAJBOLJŠA! RADA VAJU IMAM!" sem jima cvilila na ušesa in ju objemala kot nora. "se lahko prosim opravičim od večerje???! Moram to povedati Margo!! In še vsem ostalim!!!!!!!". Oba sta veselo prikimala, jaz pa sem stekla gor v sobo in poklicala vse najpomembnejše prijatelje in mojo bogato teto katero sem imela najraje na svetu! Ne vem zakaj ampak ona me je vedno znala razumeti in ko sem bila pri njej za vikende ko sta mami in oči potovala ko sem bila manjša sem se vedno imela najboljše! Zdaj če potujemo potujemo skupaj ampak vseeno teto velikokrat vidim. Bila je navdušena nad novico! Tako vznemirjena sem se odpravila spat da sem komaj zaspala. Moj prvi avto....

Ura je bila ena ponoči jaz pa sem še vedno ždela na okenski polici in poslušala kako se starša kregata. "SPOKAJ SE IZ MOJE HIŠE! ZGINI VEN!". Se je drla mami. "JAZ? POLOVICA HIŠE JE MOJA! TI SE SPOKAJ VEN!". Še en ''nesporazum'' med njima. kdo bo zdaj dobil hišo? "JAZ PA SEM TI RODILA HČERKO KRETEN! KAM PA MISLIŠ DA BOVA ŠLI ŽIVETI? DENARJA NIMAVA!". "KDO JE REKEL DA JO BOŠ DOBILA TI? SAJ JE TUDI MOJA HČERKA, KAJNE?!!!". "BRIGA ME ALI JE TVOJA HČERKA ALI NE! ČE JE NE BI BILO BI SE JAZ ŽE ZDAVNAJ ODSELILA!". Močno me je zabolelo v srcu ko sem to slišala. "S TEM OTROKOM SO SAMI PROBLEMI! AMPAK ŠE ZMERAJ JE MOJA HČERKA!". "IN MOJA TUDI PROKLETA BUDALA! PRVA SEM REKLA ZA HIŠO!". "NE ZMIŠLUJ SI! EDEN BO DOBIL OTROKA EDEN PA HIŠO! ODLOČI SE!". "PA SE DAJ TI!". "NE AMPAK SE DAJ TI!". Potem sta bila tiho. Dosti žalostno da se ne moreta odločit med mano in med hišo. Pomislila sem že na to, da s komerkoli bom pač bila in da se bova izselila.. kam bi sploh šla živeti? Bila sem lačna hzato sem si šla iskat za jest v kuhinjo ampak sem ugotovila da nam je zmanjkalo kruha. Mami mi je naročila naj grem v trgovino. Dala mi je malo denarja. Ker sem bila lačna in mi pač ni preostalo drugega sem si nadela jakno in šla. Vse trgovine blizu mojega doma so bile zaprte zato sem mogla iti dlje. Potem pa je nekdo vskočil pred mene iz vogala.
26. april 2012
neeeeeeeeeext
02. maj 2012
u73928
u73928
nexteeej
11. maj 2012
NEXT!!!
11. maj 2012
neext
22. maj 2012
u73295