Forum
u159535
u159535
Hy sem Anja

stara sem 15. Rojena sem 21. marca. imam sestro dvojčico. Danes se bodo začele poletne počitnice. Živiva v Štanjelu. Še nekaj ur naju loči, da zaključiva šolo (v Dutovljah). Dolgočasim se kot vedno. Ko smo končali sem šla na avtobus. Doma sem se vsedla pred televizijo in gledala Disney Channel.Pavno se je predvajala violetta, moja najljubša serija.
09. februar 2014
Živjo sem Vanesa

stara sem 15 kot moja sestra Anja, dvojčica. Komaj sem čakala da se je končal pouk.Nekaj časa sem se še družila s prijateljicami potem pa odšla na avtobus.Ko sem prišla domov je Anja zasedla televizijo ampak ker je bila moja najljubša nadaljevanka sem se usedla zraven nje in gledala. Nato pa je nekdo pozvonil in šla sem odprt.
11. februar 2014
u159535
u159535
spet se je ponavljalo in sem šla na igrišče, kjer so bili moji prijatelji. vanesaj je ostala doma in gledala divja v srcu. igrali smo nogomet. treniram nogomet, če še ne veste.
vodili smo 21:20 po 1. uri. bili smo žejni in smo šli v trgovino Janko oz. Tošč. pogledala sem na uro in videla da se bo čez 1. uro pričela glasbena šola. igram bobne, električno kitaro in klavir, Vanesa pa samo klavir. domov sem stekla in se pripravila na bobne in kitaro.
zelo rada hodim tja in si želim po končanem študiju v tujini, prebiti na ameriški glasbeni trg. ura je minila kot čas ko smo na računalniku, torej hitro. domov me je peljala kevinova mama. s kevinom smo sosedje. ˝zelo je siten˝ njegova mama pa super.
domov se prišla že od 5. uri in sem se odločila, da grem v ferarijev vrt(park). zraven je šla še moja psička Aba. tam sem srečala aljo in njeno starejšo sestro. odločile smo se da gremo nakupovat v mesto. z nami je šla še Vanesa...
11. februar 2014
Odprla sem in bil je moj prijatelj Andi. Anja se je odpravila na tekmo in jaz sem z Andijem gledala divja v srcu. Ko je končal film sva Andijem malo poklepetala potem pa je moral domov. Šla sem k klavirju in začela pisat novo pesem. Ko je Anja prišla domov me j uprašala če grem z njo nakupovat. Seveda sem se strinjala. Ko smo prispeli sva jaz in susan(starejša sestra od alje) šli po svoje. Prišle smo do moje najljubše trgovine in tam sem zagledala lušnega fanta.

ponorela sem in se skrila za obleke. Ravno takrat pa je prišel....
11. februar 2014
u159535
u159535
smo bogati. danes smo se šli z mojimi prejšnjimi sošolci vozit z motorji oz. krosi. naredili smo progo kjer smo se peljali. šli smo jaz, Anej, Nejc, Oskar, Erik, Gaber,Jakob,Filip,Lana in Blaž. naredili smo turnir, kdo pride prej. zmagaj je Erik, nato jaz, filip, lana, jakob, gaber, nejc, oskar,blaž in zadnji je bil anej. odločili smo se, da gremo do kobjeglave, bližnje vasi. šli smo na coca-colo in hodit. med potjo smo razglabljali o motorjih in bližajočih se olimpijskh igrah.
še violetta123 napiše ali pa ne, potrebujeva 2 nexta.
12. februar 2014
u157990
u157990
nextt
12. februar 2014
u159535
u159535
o hvala!
12. februar 2014
u150784
u150784
next
12. februar 2014
u159535
u159535
hvala. jutri bova več.
12. februar 2014
prišel je moj oče. nazjal me je kaj delam in nato sva odšla domov. tam mi je pravil neke stvari in ker se mi je zdelo dolgočasno sem sredi pogovora odšla. šla se k Andiju. Šla sva v lunapar ki je bil v našem kraju samo še 5 dni. Tam sva si kupila sladkorno peno in šla v gostilno na pico. Nato se nama je pridružila še Sara ( moja najboljša prijateljica) in skupaj smo odšli v park. Ker je bila ura že pozna sem šla domov in šla na računalnik. Tam sem šla na facebook in se z prijateljicami pogovarjala o koncertu, ki bi ga šle poslušat v petek zvečer. moja prijateljica Andreja je poskrbela za karze in jutri gremo v trgovino.
13. februar 2014
u150784
u150784
nexttt
13. februar 2014
takoj po šoli smo s s prijateljicami odpravile v trgovino. Kupila sem si zlato ogrlici kavbojke in majco.

takoj zatem pa smo šle na sladoled. Ko sem se ozrla sem že spet videla čednega fanta iz trgovine. prodajalko sem vprašala kdo je in povedala mi je da dela v trgovini z kolački. takoj sem šla v tisto trgovino in si naročila kolaček. Ko me je opazil me je vprašal kdo sem. zardela sem in mu povedala svoje ime. Vprašal me je če bi šla kdaj skupaj na pico in rekla sem mu da bom jutri prišla in mu povedala. Na poti domov pa smo se s prjateljicami pogovarjale o tem fantu.
13. februar 2014
u159535
u159535
... lana se je odločila da bo prespala pri meni. danes sem pazila Markota- 5 letnega fantiča. šle smo jaz vanesa in lana.vozile smo se z markovim mini motom. bilo je zabavno. kmalu mi zazvoni telefon in klicali so iz bolnišnice, da so markovi starši imali nesrečo. prosili so nas naj ga pazimo in pejemo naa počitnice, da ne bi nič posumil. tako smo tudi storili.s starši in markom smo šli na Jamajko in nato na havaje. to je trajalo en mesec. na letalu me marko upraša, ke so njegovi starši in da jih pogreša. na srečo me je rešil znak da pristajamo. ZASILNO PRISTAJAMO!!! ne hec. na letališču me marko spet vpraše kje sta njegova starša. takrat zazvoni moj mobitel in klicali so iz bolnišnice da so markovi-maretovi starši doma, brez poškodb. peljali smo ga domov. kmalu je prišla na vrsto večerja. jedli smo govejo juhi in pomfri. po kosilu sem se odpravila v sobo z lano. na enkrat se mi zvrti in padem v nezavest...
5 nextov. mnenja...!
14. februar 2014
u159535
u159535
5 nextov nujno!!
16. februar 2014
u159535
u159535
hej a želite next al ne?
23. februar 2014
u159535
u159535