Forum
u99383
u99383
Heii!Napisala sem že kar nekaj zgodb a imam premalo bralcev!Upam da mi bo tukaj uspelo pridobiti več bralcov!Tole mojo zgodbico lahko oglašujete naprej sicer pa me ne moti e oglašujete vaše zgodbe,teme..itd!
No naj se predstavim!

Sem Hana Edwards.Imam 17 let kmalu 18
In sem prilubljena na šoli.
Sicer pa imam prijateljico ki ji lahko vse zaupam to je Emma Kelly ima isto let ko jaz.
Ter sovražnico Coco je isto stara kot jaz in Emma.
Seveda pa nekaj o družini.
Imam mami Sarah,očeta Leota ter sestro in brata.Sestri je ime Cher stara je 12 let.

Jaz:

Emma:

Coco:

Cher:

mami:

Sicer tukaj zgleda precej mlada ampak šteje 37 let oče pa 39.
oči:

A NEXTAM?

Ali boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. avgust 2012
u84435
u84435
Next!
21. avgust 2012
u99383
u99383
Bilo je zjutraj ob 6:30 dinnnnnnnnnnnnnnn s pesmijo Boyfriend me zbudi budilka na telefonu skorej sm ga hotla zabrisat u kanto!!
Moj fon:

Dones je 18 junij dan žena!Ju3 imam pa rojstni dan.Torej jutri 19 junia imam roj dan jeii!18 let!Danes ga ima pa Emma ojej saj res!Danes je četrtek praznuje pa v Soboto jaz pa ju3!okej prvo ji sms napišem pa bo!Darilo pa kupim ko grem iz šole!No zdej pa grem na zajtrk!Jedla bom margarino marmelado kruh.Sicer sem to pojedla u 5 min saj se morm še oblčt ker gremo danes v gardaland(em to sam mi vemo pa Emma ne ker je presenečenje za roj dan le kaj bo za mojega?) no se grem oblečt in takšna bom:

Ura je bila 7 zjutrej se pravi odhod od šole mamo okoli 8h oz ob 8h.Sedaj grem pred Emmino hišo.
Ko je ven prišla sem ji voščila in rekla da je prekrasna
Bila je taka:

Sicer pa sem ji rekla da darilo dobi danes popoldne ali jutri najkasnej.
J-jaz E-Emma
J-Emma jutri ali pa dones popoldne dobiš darilo ok?
E-ma ej en trudi se zaman sej tud če ga ni ni treba!
j-ej morm kr si ti meni lani ogromno prnesla in mi ni treeba še letos ok?
e-ja ti bom!
j-sam probej!
e-ej smo že pr šoli kaj pa kle avtobus?
j-emm...
e-Hana imaš kej za bregom?
j-nee nikakor!
In nato pride učiteljica in reče:Voščite Emmi!
Coco mi e pršla težit jao kak bi jo na gobec!!Coco mi lohk daš mir žeenkrat prosm?Ne predraga HANNA !EJ neki ti priporočam ne uniči današnega dne ker boš videla kaj je Hanna Edwards!!!!Ej en grozi mi!Le usri se!!!Ej ne zajebavaj me Hanna Montana!Em H si pozabla na koncu!Mir mi dej!Usri se!!!
Učenci zadnjega letnik pozor!!!ZDAJLE E ODPRAVIMO V Gardaland ZARADI TEGA KER IMA EMMA Kelly rojstni dan!Jaooo kaj to delate zame res hvalaaaaaaaaaaa rada vas imam kot ceu svet!!!!Jaz tud tebe Emma!!
Em pa Coco je bla takšna ker se je usrala zarad mojih besed!

In odpravili smo se po poti Gardalandu.Jaz in Emma bomo na usakem koraku skupaj!Se pravi na vrtiljaku,tornadi,vlakcu smrti...
Vmes sem zaspala za 2 uri toda še najmanj 1 do 2 uri vožnje je!
Next?
21. avgust 2012
next
21. avgust 2012
u99383
u99383
zmajček3 ta next je samo zate
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Potem smo se s Emmo pogovarjale poslušale muske s fona in klepetale ter uzela sem svoj tablični comp.
Emmin telefon:

moj comp (tablčni):

Sicer pa uro in pol je minilo kot bi mignila!!
Prišli smo tja kupili vstopnice za notri oz je profesorca kupla.Jaz sem šla prvo šla kupit za pit vodo Emma pa ist'!Coco in njena prijateljica Sel sta šli na vlakec smrti Coco je gori umirala!
Sel:

(totalna piflarka)
Jaz pa Emma smo odšle na tornado tko sm kričala!!Groznoooo!!!Potem pa ko stopime dol pa vidime le kako se Sel in Coco an skivaj pogovarjae jaz in emma jiam slediva:

medve z Emmo:

vSE SVA JIMA POKVARILI ko smo prišli do tam kjer so se zadržavale!!Hahah to ej to ko smo odšle smo odšle na vlakec smrti!

Sicer pa ko smo doli pršle je pršu moj sošolc Taylor ki je biu zatrapan vame js pa u nega reku ej če bi hodila rekla sm no jaa!!!
Taylor:

Poljubil me je:

Next?
21. avgust 2012
o hvala OGROMEN NEEEEEEEEEEEEEEXT!
22. avgust 2012
next!!!
22. avgust 2012
u99383
u99383
Jojj najlepša hvala zmajček3 in Mirjani Mutvar!! next za obe zdejle!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Potem smo šli še na par stvari sicer pa je minilo in smo se odpravili proti domu.Peljali smo se nazaj z vlakom.Bile so kabine kjer je hotela biti Emma sama in ej bila zaspana jaz in Taylor pa sva bila sama v svoji zaklenila sva vrata,in zagrnila zavese Taylor me je zaćel poljubljati.
Izgledalo je nekako tako:

Potem pa kar naenkrat začelo se je klic v sili hitro sma pobrala stvari odprla in vidla da je bila le potegavščina to ej naredila Coco in njena pajedašinja Sel.Kar na gobec sm jo hotla!
Takole so se nama posmehovale!:

Jaz ap jezna oz resna ko norec!!No sej vožnja je minila 1 ura in pol oz 2 no nevem ker sem zasppala in me je taylor zbudil.Prišli smo domov rekla sem mi če bo pri meni spal ker imam svojo vilo.Rekel je ja seveda baby.
Next??
23. avgust 2012
ogromen next!?!
23. avgust 2012
next
23. avgust 2012
u99383
u99383
Upam da mi ne zamerita samo pisem na tablicnem compu in bo brez slik vse bote doble jutri vreji??
Odsla sva proti moji vili aja domov svva prisla ob osmi uri zvecer in emma je sla z nama spala je v sobi za goste se prej pa smo jedli sendvic pa sok.Potem smo pogledali tv in vidimo:v slo prihaja legendarna Taylor Swift vstopnice ze od 30 eur pa do60eur wowww a gremo kdaj pa prasa emma avgusta tretjega ob osmih zvecer v hali tivoli no lahko okhey pejmo na net kupt a bomo spredje stojisce oz fan vstopnica k jo lahk srecamo?? Lahk ja punci samo jaz vaju pocKam zunaj.. okej emma greme?? Jaa itq mojA vzornicaa potem dvakrat karta po 60 eur in enkrat 50 pac stojisce brez fan vstopnice ok??ja vredu...prikima Taylor oz stoppppp...vedve pojdite sami pa bom jaz tu ostal okhey? Dej no lubi neee princeskaa okej ....vredu samo z Emmo emm ok? Iaaaa (ja) next?
23. avgust 2012
next ! ni problema
23. avgust 2012
u84435
u84435
Next!
25. avgust 2012
u99383
u99383
Jojj sorry za tak pozno samo sem učeraj bila skos zunej do zvečer je treba izkoristit še zadnje žarke pa danes sem bila pri babi Hvala za next samo azte!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Potem smo odšli spat.Zjutraj sem se zbudila ob 9h.Rekla sem no bom pa jaz pripravial zajtrk.Pripravila sem:

Potem po polih urah sta se eš zbudila Emma in Taylor.Pojedli smo zajtrk in Taylor je odšl domov.Vzel je avto in odšel.Pol ure smo še potem klepetale z Emm potem pa smo odšle v shopping!Ker imave kmalu Maturantski ples(jaz se oprvičujem ker je neki prepozen sam sem zgodbico od tam naprej začela drgače je matranski ples še prej)
Še prej pa sem poklicala Cher če gre z nami in ej rekla da.Prišla je saj jo je mami pripeljala.
Odšli smo in Emm s iej kupla tole:

+

torbica pa je normalna
in ajz:

Potem pa smo šli še za Cher polgedat pa smo ji kupile to:[img]https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSjQJR3Miul3kQ0-pqWeJp5cT_zfMIwUMiuCh86eFU21lpZDsIk&t=1[/img]
next?
25. avgust 2012
next
26. avgust 2012
next
26. avgust 2012
u84435
u84435
Next!
26. avgust 2012
u99383
u99383
Hvalaa za use pridobljene nexte!

Ko smo prišle nazaj ej bilo vse po starem...Dokler pa...
j-jaz t - taylor

j-Ja lubi kaj je?
t-Ojla Hana!
j-a je kej narobe'
t-Ja je hudo narobe!
j-Kkaj???
t-Midva morava jiti narazen!j
-zakaj?
t-zato ker pač zato!
In prekinem čez par minut me pokliče in dam na otišje telefon...
S solzami v očeh se trudim da bo boljše a ne....

Potem pride Cher v sobo in reče:Hana kaj pa je??
Nič ni Cher...
Dej pridi sm!
In me objame!
Ter se zasmejim!

Rekla sem ji če b šla z mano na pijačo rekla mi je ja gremmm!
Šla se je preoblečt!
Bila je taka:

in frizura:

ter jaz:

frizura:

In make pa navaden (moder na tanko namazan in rdeča šminka ni preveč temna nekje vmes)
Odšle smo Cher je pila Sprite jaz pa kapučino in juice.Pogovarjale sme se vse o njeni simpatiji in jaz sem ji zaupala o Taylorju dokler pa ga nisme vidla js sm skorej šalco doli spustila obrnila sem se da sm mu hrbet kazala a očitno je vseeno prišel rekel je Hana stopi z mano.Potem pa se Cher oglasi in reče.A maš hano za norca al 'kua'??Lej mala nimam!Ne kliči me mala norec stran da ne naredim škandala!Naredi!Okej!!Udarla ga je kakor se je le dalo.Umirjala sem jo a ni šlo nato pa pride natakar in reče:Kje pa smo v norišnici?Neee rečem prepir je ratal!Sicer je pa ta fant začel poklical je rešilca saj sta se pošteno stepla!!cHER JE KRVAVELA iz nosa on pa iz nosa in malo roke!Cher ima moč....Odšel je le da so mu roko očistl zarad tiste kaplje pa bi lohk sam se obrisu!Nato pa prideme domov in.....Next?
27. avgust 2012
next
27. avgust 2012
u99383
u99383
Me pred vrati pričakata oz naju mami in ati..Grozota sm si mislila le zakaj?Nato rečeta no punci...Kaj??Sej vesta kmalu je konec šole in odpotujemo...Kaj,kam???Zakriči Cher!Mami rečervo v New york potrm pa v Texas!OMGGGGGGGGGGGGGGG!S cher sma skakale k nore!Še nekaj posebaj pa ti Hana!Emma gre z nami.Omggg še tolk bolšeee!Tako jsem jo poklicala in rekla je da lahko je še 1 teden pri nas!Omgg akj me še čaka!U soboto je koncert Taylor.Prišla je k meni.
Šle smo ven.Cher pa je odšla k moji teti Avril.

Next?
28. avgust 2012
next nujno
28. avgust 2012
u74779
u74779
Next!!! (novabralka) Next!!!
28. avgust 2012
u99383
u99383
Nextam kmalu velja?Ali mi lahko sam na to odgovorite:
Ali vam je zgodbica useč?
ali naj neham pisat al naj nadeljujem?
next al ne?
28. avgust 2012
u74779
u74779
Všeč mi je, nadaljuj, NEXT!!!
28. avgust 2012
u99383
u99383
Bom čimprej sedaj pišem One Direction in jaz tako da bom se potrudila in bom kmalu če ne danes pa ju3 samo upam da še danes!
28. avgust 2012
u99383
u99383
Okej Make_Me^ ^ zate next ker si nova bralka in za stašo ker je redna bralka!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
K meni je prišla Emma pogovarjale smo se in naredile načrt za New York in Texas!Emma je rekla da komaj čaka ta teden posebaj pa drug!Sreda!U petek je maturanskiJuhuuu!Okej Emma akj greme delat greme na fb?
Jaaa
na njem je bila coco
c-coco j-js
c-Hay Montana
j-Ka bi rada?
c-Js grem letos na počitnce na havaje veš?
j-aja lepo!
c-ja a si fouš?
j-Ne nism ti bi mogla bit meni !
c-aja kam pa greš!
j-u ptičjo kletko čau!
c-Ow ti montana bye!

Takoj smo se začele z emmo smejat skorej smo počle od smeha!Kar naenkrat pa na vratih prozvoni Taylor(moi biuši)
oi lubika kok si?
Ka mi še ne boš dau miru?
ne moja bejba!
Madona no zgin!
Prid grema v postlo ?
Sorry ti si mal pijan oz fulll!
Ne ne ne motiš se!
Ajde čau norec!
Omg boga ti mi reče emma!
Ja res je ped** je ta kmet!
Totalen kmet je!
Greme mal ven Se fotkat?
Ja!!Js:

Emma:

Pa še nekaj skupnih slik:

Po slikanju smo odšle se stuširat in spat
Moja pižama:

(rozasta)
Emmina pižama:

Odšle smo spat zjutraj pa naju zbudi bedata budilka!
To je bil mal daljši a next?
28. avgust 2012
u104656
u104656
Next
28. avgust 2012
u99383
u99383
Oblekel smo se umile zobe,obraz naličile in pojedle zajtrk ter odšle!
Najine obleke!
js črne ona modre

moja majca:[img]https://image ter čevlji:https://media-cache0.pinterest.com/upload/80361174570369921_yHkAUXhp_c.jpg moji beli njeni črni
Odšlle smo proti šoli.Prva ura ej bila biologija druga matematika tretja slovenščina četrta zgodovina 5 in 6 izbirni predmet k ga imaš.Po pouku smo odšle k meni domov.Pojedle smo kosilo jedle smo pečene hrenovke ter kruh.Potem pa še za sledico puding vaniljov in čokoladni katerega smo pač hotele.Že četrtek je ju3 imamo prprave na maturnaca komaj čakam!Sedaj smo šle malo ven z kotalkami.
Oprostite za krajši next amapk ju3 pa napišem daljšega mogoče še danes preko tabličnega računalnika samo krajšega!
next??
28. avgust 2012
next
29. avgust 2012
next
29. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg