Forum
Emina sestra ima rojstni dan na katerega nepovabno pride ''klov'' ki pa je v bistvu posiljevalec mladih deklet ki jih na koncu ubije. V tej hiši pa bodo žrtve vsa dekleta.
19. april 2012
To zgodbo bom pisala z mojo najdražjo TanioTheBooh :3
19. april 2012
u90757
u90757
next sekicaaaa!
28. junij 2012
u91020
u91020
neext
28. junij 2012
next
28. junij 2012
u90757
u90757
nexxxxxxtttttt!
28. junij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. maj 2013
okej hvalaa
Bil je lep sončen dan. Z mamo sve šli nakupovat za mojo sestrico Shiovannah ki je praznovala 7 rojstni dan.Nakupile sve balone,svečke,disko kroglo in đše mnogo stvari vglavnem vse samo da bi osrečile Shiovan.Ko sve stopile v avto sem skozi bočno okno zagledala moškega ki je stal pri svojem črnem ''kamionu'' in kadil marlboro red. Nikoli nisem imela rada čre avte saj so mi vzbujali strah. pa tudi moški mi ni bil preveč vščeč.Pregnala sem misli in se spomnila na Shiovannah. naglsa sem rekla
'' to bo njen najboljši dan v življenju'' čez pet ur pa sem ugotovila da je čisto obratnio. To je njena nočna mora.
vsaj 4 nexte
17. junij 2013
nextt
17. junij 2013
next next next
24. avgust 2013
24. avgust 2013
uglaunem prišle smo domov shiovannah je seveda še spala oz. bila je pri babici ker ni vedela da načrtujemo njeno zabavo. pri nas doma je bilop lepo razkošno ne preveč high fashion kakor imajo tisti bogataši vendar smo se usi počutili domače.. okrasili smo kuhinjo in s-jine prijateljice so pomagale. čez kako urico je bilo vse prelepo..Shiovan je mislila da smo pozabili na njen rd in ko je vstopila v hišo je imela žalosten obraz.. mMi sem na 3 4 zdaj nakazala presenečenje in S je bila presrečna sicer bi jo kmalu kap vendar je bila vesela pritekla je do mene in me objela v dnevni sobi je zagledala kup daril in podhitela ter jih začela odpirati, nekaj prijateljic ji je pomagalo jasz pa sem šla v kuhinjo in opazovala mati .bila je prečudovita ženska pila je kozarec penine in iztrgala sem ji ga iz rok ter naredila pošten požirek.. nato sem ji ga vrnila on pa me je z nasmehom opazovala..začela sem
J: no Shiovann je bla vesela kajne, misliš da smo jo dobro?
Melissa: seveda srčica ampak zelo mi je žal da ne morem ostati. Oči si na vso mnoč prizadeva pogovor z nadrejenim vendar dosti ne more narediti
(oči in mami sdta morala za en dan na službeno pot zato sta zabavo prepustila meni in babici)
J:ja tdi s je žalostna glede tega vendr, Hej! saj bom bila jast tukaj in babi Klea
Melissa: ja to je pomembno, zdaj pa ljubica moram se posloviti od eme in oditi
J:ja okej se vidimo mami rada te imam
M: tudi jast tebe srček :*
bila sem žalostna in makeup se mi je razmnazal ker mi je po licou spolzelo par solz.. hizto sem si jih obrisdala popravila šminko in odšla v kuhinjo
''let's get this party started !!''...next?
23. september 2013
next...!
27. julij 2014
u189745
u189745
next
21. februar 2015
nex
23. februar 2015
Next
23. februar 2015
u189745