Forum
Živijo!
Po dolgem času sem se odločila, da bom napisala svojo drugo zgodbo. Upam, da vam bo všeč. Želim si, da bi vas čim več prebralo mojo zgodbo. Zelo pa bi bila vesela, da bi napisali svoje mnenje. Tako bom vedela, če morem kaj izboljšati ali nadgraditi.
Dovolj govorjenje, čas je za zgodbo!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

»Hojla! Jaz sem Lily. Stara sem 12 let. Sem edinka. Imam rjave lase, rjavo-zelene oči , visoka sem 167 cm... Rodila sem se 5. maja. Po horoskopu sem bik. Pri nas doma pravijo, da so biki tisti, ki ljubijo varnost,da so topli, ljubeči, umirjeni, praktični, ljubosumni, posesivni, zamerljiv. Tako pravijo pri nas doma. Od tega ne vem koliko je res. Saj to so si sigurno z mislili. In potem jih vprašaš počem tako mislijo, pa rečejo, da sem taka jaz. Sovražim jih. Sovražim starše, sosede, sorodnike, vse. No, tako je nastala tale zgodba…..«
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………....
Nekega lepega jutra je Lily odšla v park. Imela se je čudovito. Pogovarjala se je s prijatelji, se zibala na skoraj polomljeni gugalnici in poslušala glasbo, katero so vrteli prijatelji.
Ko se je vrnila domov je zagledala starše, sorodniki in sosede, kako sedijo jedilno mizo, se sladkajo s kakavom in s piškoti. Vse je bilo prav dokler Lily ni prišla v hišo. Takrat se je zgodilo nekaj tako groznega za Lily, da ni morala verjeti, da bi ji starši to naredili. Ko je bila Lily v 5. razredu je imela veliko smešnih dni. Za njo so bile te dni grozne, o katerih ni hotela govoriti z nikomer (npr. v petem razredu so sli v živalski vrt. Ko je zagledala žirafo se je od strahu polulala v hlače, tako da so se ji vsi iz njenega i iz drugih razredov smejali. ) Če sta starša črhnila le eno besedo je Lily postala jezna, namršila se je in udarjala vsaka stvar, ki jo je videla.
Torej, ko je Lily slišala o čem se pogovarjajo je znorela. Sorodniki so se na ves glas smejali. Lily je razbila vazo in odhitela v svojo sobo. Odločila se je, da bo spakirala svojo prtljago in odšla od doma.
Odločila je, da bo pobegnila skozi okno. Odšla je. Hodila je po temnih in strašljivih ulicah. Noge so ji trepetale in zobi škrtali. Bilo jo je zelo strah. Odločila se je, da bo prespala pri prijateljici. Vse je bilo prav dokler, niso njeni starši klicali prijateljičino mama, katera je vse povedala (kje je, kaj dela…).
Starši so prišli po Lily. Počutila se je tako besno, še pogovarjati se ni želela. Tako je trajalo vsaj eno ura, da so odšli. Z avtomobilom so se peljali mimo gozda, bilo je kar strašljivo.Lily je v gozdu videla, strašljivo masko. Malo naprej je zagledala obleke, ki so na koncih rokavov bile krvave……
Nakar…………….BUM
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*VPRAŠANJA*
Kaj mislite kaj se bo zgodilo naprej?
Next?
02. november 2017
Next
fajn sam kak se lahko clovek pocuti besno ?
02. november 2017
Nimam pojma. Mislim, da je to nekaj podobnega kot jeza
03. november 2017
Next
Mogoče so koga umorili... Ali pa v gozdu stanuje pošast
03. november 2017
Next
Nekoga so zbili...vrjetno
03. november 2017
Hvala za Next. Jutri boste dobile.
05. november 2017
Z avtom smo zapeljali v gozd in se zaleteli v eno izmed dreves. Starša sta se hudo poškodovala. Bilo je resnično hudo. Bilo mi je tako žal, da nisem kljub govoricam ostala doma. Srce se mi je kar trlo. Hitro sem stekla iz avta in poklicala reševalce.
Bilo je prepozno. Takrat, ko so prišli reševalci, je avto zgorel. Solze so mi kar lile na obraz in noge so bile prešibke, da bi me držale pokonci.
*********************************************************************************
…čez mesec dni…
Živela sem sama, brez kogar koli. Bila sem osamljena. Nihče me ni več vprašal kako je v šoli, kako oceno sem dobila, kako sem?
Na kar zazvoni zvonec na vratih. Odpret sem šla in zagledala gospo, ki ni bila kaj dokaj mlada.
»Pozdravljena!« je rekla.
»Dober dan!« sem ji odvrnila.
»Lahko vstopim? Ponudbo imam zate,«je na hitro rekla in kar vstopila v hišo.
Razlagala mi je, da zdaj, ko nimam staršev, moram iti v poseben dom. Nisem jo poslušala vsega, ker sem imela dovolj skrbi v šoli.
»Zakaj pa ne morem živeti sama v hiši? Sicer, pa bi lahko živela pri svojih starih starših!« sem ji rekla. Nekaj časa ne jaz ne ona nisva ničesar rekli.
Še zadnjič sem jo vprašala: »Kaj pa če bi živela pri starih starših?!«
Spet je utihnila. Trajalo je kar nekaj čas, ko je spregovorila: »Tvoji stari starši so umrli za boleznijo, ki je neozdravljiva.«
Nagnala sem jo ven iz hiše.
Zvečer, ko je bila ura 00.00 je nekaj zazvonilo. Pogledala sem skozi odprtino in zagledala… Bil je resničen, stal je tam in gledal vame. Bil je…
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
*VPRAŠANJA*
Koga bo zagledala?
Next ?
06. november 2017
Next starega ata?
06. november 2017
Hanns Fritz.
Hanns Fritz.
Next
06. november 2017
Next nekega demona al pa duha
12. november 2017