Forum
kms
Začela bom krneki pisat kar mi bo padl u glavo pa najbrz bo kratko ker pisem zdele tko okol enih ponoč Aja pa pliss ne se mi smejat
________________________________________________________________________________________

Jenna Hudson je skorajda cisto nenormalna najstnica petnajstih let. Njeno zivljenje je bilo popolno je bilo do neke noči ko je prišla domov z zabave s svojim popolnoma napitim fantom. Fanta je peljala do kavča kjer je v trenutku zaspal. Poklicala je starše, ter jih iskala po celi hiši, ko je prišla v kuhinjo se ji je življenje spremenilo. Njena starša sta ležala v mlaki krvi z ugrizom na vratu. Začela je klicati za njiju vendar je čez nekaj časa obupala, čez nekaj sekund je slišala glasno kričanje ter šla poiskat svojega fanta, ko ga je srečala je tudi on ležal v mlaki krvi. Obrnila se je ter zagledala žensko ki je imela rdeče oči. Nagnila je glavo, jo pogledala, jo začudoma povohala ter pokazala svoje zobe. Jenna jo je v strahu vprašala kdo je ta ženska pa ji je odgovorila da je čakala na ta dan že dooooolgo časa potem pa jo ugriznila, ter spustil svoj strup v Jennine žile.

Upam da vm bo kul ker je to sam začetk In ja če kdo ne ve glihkar sm napisala kako vampirji zares obsatjajo haha ( v tapravi realnosti ne lol ) in ta Jenna je zdej postala vampir upam da vm je lkul
28. marec 2014
next
29. marec 2014
Next
29. marec 2014
kms
Ta next je namenjen bella.swiit96@g ker je prva komentirala :*
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

*Čez nekaj let ko je (Jenna) 17

Bla sm v sobi ter si prepevala A team od Eda SH. ker je to res ful uredu pesm duh!!! probala sem se spravt v dobro voljo ker bo jutr obletnica dveh let ko so moji starsi in fant "zgoreli" v naši hiši. zrd tega sm bla full žalostna za češnjo po vrhu so me moral pa še stlačt v sirotišnico kjer mi je totalno bedno če ne štejemo tega da sm najstarejša oseba tle. Mam BFF no ubistvu je samo BF ker bojo glihkar posvojil eno od naju najbrz njo, če se sprasujete o kom govorim je to moja prijatlca ki ima šest let in mi je kot mlajša sestra ki je nikol nisem mela in jho mam zrd tega samo še bl rada.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
sorry k je tok kratko ampak mi moja predraga mater tezi da morm it dol ker je pozno
29. marec 2014
next
30. marec 2014
kms
G. Jennings me je poklicala dol glih takrt ko sm hotla vzet kitaro pa nrdit cover pa tko, aja mam en yt kanal ki je kao ne ki popularn mam 987.654 subscriberjev (A/N zmislna sm si kok haha) sej je kul stevilka. In pol sm sla po Ray ( Rachel- mlajsa sestra, al pa bf kokr kol hocte) in sva sle dol
.
.
.
G. Jenn je poslala Ray nazaj gor v sobo, men je pa rekla da bo pet fantov prsl in hocjo posvojit eno punco ki je stara od strnajst do osemnajst let. In na sreco (prosim opazte sarkazm-hec...) sm jst tok stara!!! Ko sm prsla sm vidla da so mele vse punce pofarbane face neki z mejkupom pa sm vprasal ce je velika noč? In potem se je zacel smejat en model z modrimi ucmi pa rjavimi lasmi.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Ej sory k mam kratke sam vedno pisem ob ekstermnih casih haha
09. april 2014
kms
G. Jennings me je poklicala dol glih takrt ko sm hotla vzet kitaro pa nrdit cover pa tko, aja mam en yt kanal ki je kao ne ki popularn mam 987.654 subscriberjev (A/N zmislna sm si kok haha) sej je kul stevilka. In pol sm sla po Ray ( Rachel- mlajsa sestra, al pa bf kokr kol hocte) in sva sle dol
.
.
.
G. Jenn je poslala Ray nazaj gor v sobo, men je pa rekla da bo pet fantov prsl in hocjo posvojit eno punco ki je stara od strnajst do osemnajst let. In na sreco (prosim opazte sarkazm-hec...) sm jst tok stara!!! Ko sm prsla sm vidla da so mele vse punce pofarbane face neki z mejkupom pa sm vprasal ce je velika noč? In potem se je zacel smejat en model z modrimi ucmi pa rjavimi lasmi.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Ej sory k mam kratke sam vedno pisem ob ekstermnih casih haha
09. april 2014
u168946
u168946
Next
09. april 2014
Next
10. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg