Forum
u27664
u27664
Pač... Napišeš en vic o živalih ( da nebi 2 imela istega vica ) ...
NAJBOLŠI VIC ZMAGAAAAAA.... !!!!!!!!!!!!

Se boš prjavu / la

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. oktober 2010
u27664
u27664
A MA KDO KAK VIC O ŽIVALIH???!!!
21. oktober 2010
u27664
u27664
HeLLLLLLLoooooooo.....
21. oktober 2010
Ježevka se je ponoči zaletela v kaktus,zastokala,nato pa vprašala:
Si ti,dragi?
21. oktober 2010
u27664
u27664
HAHAHAHAHAHH..... xD
22. oktober 2010
Se zaletita polž in želva. Pa pride policaj pa vpraša želvo, kako se je to zgodila? Ona pa: Gospod policaj še sama ne vem ker je bilo tako hitro
22. oktober 2010
u27664
u27664
haha..
22. oktober 2010
u28952
u28952
Katere pet živali so najbolj prijubljene pri ženskah?
Kuna v žepu, lisica okoli vrata, jagura v garaži,tiger v postelji in opica katera vse to plača
22. oktober 2010
xDDDD
tazadn res carski. xD
22. oktober 2010
u29114
u29114
to je pa blo zdej neumestno..
22. oktober 2010
u27664
u27664
hahahhahahhahahahhahaahahahhhahahhhahahahha....
Okeii A ma še kdo kak vic?????-.-
24. oktober 2010
u27664
u27664
HeLLLLLLLu.... Pa ka je z vamiii??? A je še kdo živ?''''??? xD
24. oktober 2010
u27664
u27664
Pride berač h kmetu, ki ima osla. Pa reče:
"Mi daš kišto pira, če spravim osla v smeh?"
"Seveda," odgovori kmet.Pa stopi k oslu in mu pove nekaj na uho. In naenkrat se začne osel smejati. Pa ga vpraša kmet:
"Ja kaj si mu pa rekel?!"
"Rekel sem mu, da imam večjega kot on. Pa mi daš še eno kišto pira, če ga spravim v jok?"
"Seveda," mu odgovori kmet. Pa stopi berač h konju in naenkrat se začne osel jokati.
"Ja kaj si mu pa rekel," ga vpraše kmet.
"Nič, samo pokazal sem mu ga, pa je videl, da je res
24. oktober 2010
u27664
u27664
Goski sta se prepirali in ena je nenadoma zagrabila drugo za nogo in ji jo odtrgala. Druga se je razjezila:
“Če boš to še enkrat ponovila, te bom pohodila!”
24. oktober 2010
HaaHaaHaa xD
tazadna naiibolša xD
24. oktober 2010
Gresta dva zobotrebca po gozdu.Pa pride mimo jež,pa reče en zobotrebec:?Ej stari a greva na avtobus??
24. oktober 2010
Potrka volk na vrata sedmih kozličkov.In kozlički vprašajo :?Kdo je??"Jaz sem vaša mama, ki vam je prinesla toplega mleka!? odgovori volk.?Nisi, poslali smo jo po mrzu pir!? xD
24. oktober 2010
Kodermanov Jaka naroči na podjetju, ki dostavlja premog tri tone premoga.Pa se je naročilnica izgubila, pa so prišli vprašat, koliko premoga so naročili. Ker je bil delavec Janez nevesten, se je kar skozi vrata zadrl, koliko premoga ste že naročili? Sto ton, je odvrnila papiga, ki je bila edina doma. Janez se je prijel za glavo, pa vendar je predal naročilo šefu. Hišo so skoraj zagrnili s premogom. V tistem pride Jaka domov, in reče, da je to bila pa papiga. Prime jo za perut in pribije na zid. Ta pa vidi v kotu Jezusa na križ pribitega,in mu šepne, ej kolega, koliko ton premoga pa si ti naročil, da si kar s tremi žeblji pribit?
24. oktober 2010
Zajček je spal z vidro.... prvič....drugič..... in ....
Nato pa je nekega dne ni bilo na zmenek. Zajček hodi gor in dol ob jezeru in kliče:"TIdra.....TIdra..."
Skoraj že obupa, ko se vidra vendar oglasi:"Zajček jaz sem vendar VIdra in ne TIdra!!"
Zajček se namrši in reče: "Ha, tiste s katerimi spim jaz ne VIKAM!!".
24. oktober 2010
u29518
u29518
http://www.igre123.com/forum/tema/the-world-new-top-model-poglejte-ne-bo-vam-zal/9847/

prjav se ne bo ti žal !
25. oktober 2010
u27664
u27664
hahahahahhahahahahahhah... KR TKOO NAPREJ...
25. oktober 2010
u26059
u26059
očka vpraša janezka:no sin moj. si danes znal našteti 5 živali?
janezekeveda sem!
očka:naštej jih še mani.
janezek:mačka,pujs,slon.....in dva medveda!
26. oktober 2010
u26059
u26059
upsssssssss moglo bi pisat
janezek: seveda....
26. oktober 2010
u26059
u26059
pa tudi mani-meni
26. oktober 2010
u27664
u27664
hahahahaha... Kr tkoo napreJJJJ...
26. oktober 2010
slon vsak dan pohodi mravljam mravljišče. Zato se mravlje odločijo da ga zadavijo.ko slon spet pritaca, se vse spravijo nanj. slon se otrese,vse popadajo stran, le ena se še drži.mravlje zavpijejo: Zadavi ga, zadavi ga!
27. oktober 2010
katere živali so najbolj priljubljene pri ženskah?
kuna v žepu,lisica okoli vratu,jaguar v garaži,
27. oktober 2010
tiger v postelji in opica ki vse to plača!
27. oktober 2010
u6488
u6488
INTELIGENTNI PAPAGAJ
Črnec je vstopil v trgovino z živalmi z namenom, da si kupi psa. Ko pa se je razgledov po trgovini je v kotu zagledal čepeti papagaja, ki je imel na kljunu očala, v rokah pa držal revijo in bral. Bil je presenečen. Odločil se je, da mora imeti tega papagaja. Prodajalec je povedal precej visoko ceno za papagaja, hkrati pa je črncu pojasnil:
"Vedeti morate, da je papagaj izredno inteligenten. Zna dvanajst tujih jezikov, kljub temu pa komunicira samo v angleščini."
Črnec pomisli: "Inteligentni papagaj pomeni, da bom imel odgovarjajočega partnerja za pogovor, komunicira angleško, tako kot jaz, da je drag pa me ne moti, saj imam dovolj denarja."
Črnec kupi papagaja, ga odnese domov, ga postavi v dnevno sobo na kamin in čaka, da bo papagaj spregovoril. Toda papagaj samo lista revije in tiho bere. Mine ura, dve, toda papagaj ne spregovori. Nato se črnec spomni, da ga mora kaj vprašati, da mu bo papagaj odgovoril. In res. Vpraša ga:
"Hej, ptiček, bi malo semen?"
Papagaj se ne premakne in ne odgovori. Črnec ponovi:
"Hej, ptiček, ali bi malo semen?"
Papagaj zopet ne reagira na vprašanje. Črnec je pomislil, da papagaj morda slabo sliši, zato je vstal, stopil čisto do papagaja in mu glasno zavpil:
"Hej, ptiček, ali hočeš semena?"
Papagaj sname očala s kljuna, jih odloži, prepogne revijo in si jo vtakne pod levo krilo, pogleda črnca v oči in zakriči vanj:
"Hej, črnec, ali hočeš banano?"
27. oktober 2010
u6488
u6488
Netopirja sta stavila, kdo bo popil več človeške krvi. Prvi je odletel in čez nekaj minut se je vrnil s čisto krvavim kljunom in polnim trebuhom.
"Kje si pa našel toliko krvi?" ga je vprašal drugi netopir.
"Ali vidiš tam tisto hišo? V njej je polno ljudi, ki so krvavi pod kožo. Pa še dosti jih je ostalo!"
Drugi netopir je odletel in se že kmalu vrnil krvav od nog do glave.
"Kje si pa ti spil toliko krvi?" ga je vprašal prvi.
"Ali vidiš tisti steber?"
"Vidim!"
"No, jaz ga pa nisem videl!"
27. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg