Forum
u151468
u151468
Živjo,kot že razkrije naslov bo zgodba govorila o 2 najboljših prijateljicah,ki ju srednja šola loči.Kmalu Jasmine,ki je lepša in pametnejša postane najbolj priljubljena na šoli.Nikole pa je tarča posmeha,ko se Nicole preseli in odide na isto šoli kot Jasmine ter prosi Jasmine,da se druži z njo tako kot učasih pa se mora Jasmine soočiti z najtežjimi uprašanji seveda pa Sarah in Victorie kujeta načrt kako Nicole oddaliti od Jasmine.
slike:
Jasmine(16 let)=

Nicole(16 let)=

1.POGLAVJE
Vsaka po svoje
"Hej Jasmine?"Je vsa obupana rekla Nicole"Kaj je?Kaj je narobe Nicole?Sem komaj izdavila saj sem vedela,da gre najbrš za to,da so naju fantje in dekleta videli skupaj kako se pogovarjava in se nama bodo spet posmehovali."Veš Jasmine preselili se bomo.Nebomo več živeli tu odšli bomo v avstralijo mama pravi,da se bom odlično ujela z dekleti tam vendar saj imam tebe nepotrebujem drugih ti si moja najboljša prijateljica.Kajne?"Je s tresejočim skoraj jokajočim glasom izdavila Nicole."Seveda sem tvoja NajPrijateljica nič naju nebo ločilo tudi avstralija ne to ti obljubim.Zapomni si OBLJUBIM ti."Sem rekla in stekla do šole.Vstopila sem v šolo in že sem slišala pripombe punc in fantov:"Piflarka in Jas!"PIFLARKA in JAS."Bila sem žalostna saj sem bila do 5 razreda najbolj priljubljena na celi šoli takoj ko je prišla Nicole in sem videla kako jo zafrkavajo sem se postavila zanjo in mislila,da me bodo ubogali vendar so me vsi tudi učitelji in starši vlekli stran od Nicole.Vendar če povem po pravici nikoli nisem marala,da bi me vsi oboževali in sovražili tudi ne.Vsaj zadnji teden šole bi mi lahko dali mer."JAS.je res,da sta s piflarko že 3 leta najboljši prijateljici?"Je George uprašal nekoliko neresno"Seveda sva."Sem odgovorila ponosno saj sem mislila,da se želi postaviti zame vendar je zavpil"PIFLAČICA IN JASMINE STA NAJ PRIJATLCI ŽE 3 LETA!!"bila sem užaljena in potrta odhitela sem na wc se zaklenaila in močno razjokala in ni me potrlo le to,da se norčujejo vendar tudi napisi PIFLARKA IN JAMINE sta naj prijteljici ali JASMINE JE MOJA NAJ PRIJATELJICA.OD NICOLE. in JASMINE JE Z NICOLE!!!SMRT NICOL SMRT JASMIN!.OD CLARE CLARK(nekdanje najboljše prijateljice Jasmin kajne jas.?)
Nisem vedela ali sem kriva jas ali pa je kriva Nicole.Saj mi je njena mama rkla naj se je izogibam,ker vsak dan joka,da jo zafrkavajo zato,ker se druži z mano.Res nevem kaj naj naredim,da bo bolje.Morda je pa dobro,da Nicole nebo več v državi.NE!KAJ PA JE Z MANO? NICOLE JE MOJA NAJ PRIJATELJICA!KAJ GOVORIM V MISLIH JO OPRAVLJAM!KAJ JE Z MANO POSTAJAM OPRALJIVKA MISSTY(Punca vse opravlja z mislimi no misli si budalo in pove:Moje misli si pravijo,da si budalo)Najbolje,da se pomirim ter se Nicole opravičim.SAJ GOVORIM KOT MISSTY NE!Ne bom se ji opravičila saj sem si le mislila.Vendar to kar sem mislila ni prav Nicole je prijazna čeprav malce zastarela in bedna JOJ NEGRE TAKO O PRIJATELJICI SI NESMEM MISLITI,DA JE BEDNA.DriiiiN DriiiiiN!To je šolski zvonec pohiteti moram.Končno sama na hodniku tako je bilo ko sem bila v 5 razredu vsi so pustili,da poplesavam tekam in skačem sem ter tja po hodniku celo prvi mesec ko je bila tukaj Nicole so bili prijazni potem moj oče negdanji ravnatelj šole umre in vse se spremeni.Morda je krivo to.Hej tam je moj stol.Tam sem sedela kot kraljica in jim govrila stran sem pridi ti stran.Učasih sem ure in ure presedela a na tem stolu in premišljevala kako bi bilo če bi bila jas Nastja,ki so se ji vsi posmehovalo,ko je bila na naši šoli,ker je bila grda imela je bradavico na koncu nosa bila je bolj zelenkasta in imela je eno oko rdeče barve drugo pa svetleče zelene pa še brazgotino je imela na čelu.Odšla je iz šole ker je zbolela.Včasih sem si predstavljala da se bom zbudila in bila kot Nastja...
DriiiiN DriiiiN!O ne zamudila sem prvo uro o ne moočno jih bom slišala."Hej glejte!"se je oglasil eden izmed učncev"KRALJIČNA JASMINE"So se mi posmehovali ter se pričkali zakaj sem zamudila oziroma prešpricala uro.Ko je iz razreda istopila Nicole in me videla sem odhitela v svojo skrivno sobo v omari za čistila so bila za omaro vrata kjer je moj oče včasih spal.Bilo je veliko kot kvadratni stanovanjski hodnik z posteljo mizo lučjo in umivalnikom stranišče pa je bilo v sosednji sobi.Tisto stranišče je bilo vedno zaklenjeno na srečo je bil ženski wc tako,da bi lahko odšla na wc.Seveda se nisem mislila skrivati dolgo le ta dan.Driiiin Driiin! oh 2 ura od 5 ŠE 7 ur bom tu notri saj želim biti počasnejša od starejših in hitrejša od mlajših(Interesne dejavnosti,pomožni pouk,znanostni pouk,varstvo itd)Driiin Driiin!Končno 7 ura je odbila zdaj pa hitro domol.ko sem prišla ven iz omare je bila tam Nicole,ki je poizvedovala kje sem bila in zakaj me ni bilo pri pouku."Nicole zdajle res nimam časa.Že tako sem pozna"Sem rekla nekoliko nejevolno in naveličano"Vendar Jasmin kaj so mislili ko so rekli KRALIČNA JASMINE? imaš kaj za povedati?"Je rekla vsa v zanimanju"Kot da je to tvoja stvar.SAj se bova videli le še jutri in nikoli več!Nehaj poizvedovati stvari ker moje mi....ker moj....Ker ...mislim,da si bedna oprosti samo tako se mi zdi v sebi to zadržujem že dolgo časa"Sem rekla in se skoraj zjokala"Za tole ti oprostim in tudi meni prosim oprosti.Še vedno sva najboljši prijateljici."Je rekla Nicole z nekoliko nepripričljivem glasu."Tudi jaz ti oprostim Nicole in ja še vedno sva naj prijateljici."sem rekla in posmrknila"ADIJO!"je zavpila Nicole"Adijo"sem z milim in tihim glasom rekla Nicole.Na poti domol sem premišljevala kako se počuti Nicole kaj si misli o vsem skupaj kakšna se ji zdim?!Koliko stvari je zapolnjevalo moje misli,da sem mislila,da mi bo glava počila.
NEXT?
kako se vam zdi?
naredim malce daljše?

vam je ok?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. september 2013
neeext
20. september 2013
u151468
u151468
še 4 nexte vsaj
20. september 2013
next next next next next
21. september 2013
u151468
u151468
še 3 nexte
21. september 2013
next
21. september 2013
u151468
u151468
še 2 nexta
popust še 1 next
21. september 2013
next ful dobr
21. september 2013
u151468
u151468
hvala še 1 next(najbrž nextam jutri)
21. september 2013
u151468
u151468
Łord*_*Styłes -Hvala za podporo
bančka-Hvala,da si se potrudila

Tina Voljc-Hvla za zelo spodbudne besede.
Next posvečam-Łord*_*Styłes ,ker je prva komentirala temo.
2.DEL-1 poglavje.
Vsaka po svoje

Koliko stvari je zapolnjevalo moje misli,da sem mislila,da mi bo glava počila.
Ko sem prišla do doma in sem odprla vrata me je mami čakala in grdo gledala.Nisem si mogla kaj,da ji nisem rekla"Ni mi do pogovora mami.Danes ne."to sem rekla v upanju,da mi bo pustila,da grem v svojo sobo vendar"Žal danes se bova pogovorili o Nicole in šoli."je rekla mami izredno umerjeno vendar v njenem glasu se je slišala jeza."Da mami"Sem izdavila zelo tiho in milo." veš mislim da Nicole ni prava družba zate"Je rekla mami zelo umirjeno vendar jezno."Meni se nezdi tako,saj vem,da je nimajo posebej radi vendar meni je všeč"Sem rekla v upanjuda mi bo prizanesla"Kako to misliš!Saj si zaradi nje na takem položaju in ti misliš da je dobra?"Je rekla na robu jeznega obraza."Mami saj se bomo jutri zadnjič videle zato ti ni treba skrbeti"Sem rekla in se namrščila saj ni lepo da tako govorim"Vredu samo jutri niti ačih nesmeš narediti pred njo!"Je rekla jezno"Prav mami sem rekla in stekla v svojo sobo.Vrgla sem se na posteljo in poklicala nicole."HEj Nicole"Sem rekla zaskrbljeno"Kaj je narobe?"Je odvrnila"Jutri se nebom smela družiti s teboj mami mi je tako rekla in saj veš če jo razjezim"Sem nekoliko užaljeno izdavila iz sebe."Prav,adijo"Je užaljeno rekla Nicole "Adijo"Sem ji odvrnila in začela igrat igrice na telefonu,kar naprej me je razjedala misel bedna si Nicole.Tako je prav tako Nicole nebo več jupi spet me bodo imeli radi.HEJ KAJ JE Z MANO? KAKO GOVORIM!joj postajam pošast tako in tako me nimajo radi Nicole ni prav nič spremenila le tako je naneslo.Nicole ni nič kriva jaz sem kriva jas sem kriva ker nisem ubogala očeta pa je umrel.Tako Nicole ni kriva.Vendar kaj če ima mami prav kaj če je Nicole res slaba družba ne le zato,ker ni poppularna vendar zato,ker želi vedeti vse o meni kaj delam kam grem in kje sem morda.. morda.NE!NIČ MORDA!NICOLE JE MOJA NAJ PRIJATELJICA.JAZ JO OPRAVLJAM!NE ONA MENE JAZ NJO!Bila sem jezna nase,ker sem vedela,da sem kriva jaz ne Nicole.Nebi se smela takoj spoprijateliti z njo.Spoznati bi jo morala.Ali pa ona mene res nevem ali je kriva ona ali jaz.JOJ! ne trpim le jaz vendar tudi Nicole kar naprej se selijo in ni čudno,da se vsi norčujejoo iz nje.Ne nosi leč ima razmršene lase je preveč našminkana,zmeraj pove odgovor,joka se zaradi 2 napak pri testu.To so zame le sanje ona pa iu joka se kako....HEJ ŽE SPET!nesmem več tako govoriti o prijateljici moram..moram...moram ji povedati skrivnost in zagotovo me bo zdaj imela za naj prijateljico.Poklicala jo bom.
piiiii piiiiiii piiiiii"KAJ HOČEŠ!?"je jezno in žalostno zakričala Nicole"Jaz samo...."Sem se izgovarjala"SI MISLILA,DA NEBOM NIKOLI IZVEDELA?!!"je kričala Nicole"Kaj pa?"Sem jo začudeno uprašala"KRALJIČNA JASMINE!Samo izkoristiti si me želela,da bi se mi posmehovali.KAJNE!?"Je zelo jezno uprašala Nicole"Ne nisem želela sem,da....da bi te sprejeli v družbo."sem rekla kot izgovor"JE TO RES?!"je še zmeraj jezna Nicole uprašala v solzah"Da,res je"Sem se ji zlagala."oprosti za moje izpade Jasmine samo CLARA CLARCK mi je to rekla"je rekla Nicole in se mi opravičevala"Kako,da si ji vrjela?"Sem uprašala začudeno"Rekla je,da sem danes lepa in sem ji vrjela lahko bi pomislila na kaj takega"se je zlagala Nicole vedela sem,da se je lagala se mi nebo"NICOLE!KAJ JE BILO V RESNICI?!!!!?"Sem rekla zelo jezno."UREDU!Rekla sem ji,da želim izvedeti nekaj o tebi in povedala mi je"to je rekla zelo prepričljivo najprej sploh nisem vrjela svojim ušesom potem pa ssem jo nadrla"PRAV SEM IMELA!RES SI HUDOBNA"sem ji rekla in prekinila.
------------------------------------------------------
next?
21. september 2013
next
21. september 2013
u151468
u151468
še 4 nexte!
naslednji next pripada tebi TINA!
21. september 2013
u113517
u113517
next
21. september 2013
u151468
u151468
še 3
21. september 2013
next
21. september 2013
u151468
u151468
naj vm bo popusti!!!!
ampak bo zato malo krajše.
Tina Voljc-hvala ker si prva komentirala next zgodbe!
klarciii hvala za next

hiphoprca izredno hvala da sis e namučila in prebrala ko se ti je gregor smehljal
ta nekt posvečam TINI!
3.del
Vsaka po svoje

Jesminina mama=

Prekinila sem in zarila glavo v poušter saj sem bila zelo žalostna.Z Nicole smo bile dolgo časa prijateljici sedaj pa je ena navadna CLARA CLARK uničila vsa leta prijateljstva.Vendar zakaj se mi zdi,da Nicole laže.No pozabiti moram na to jutri je zadnji dan šole zato kar lepo na delo pripraviti moramm torbo obleko in ........Kaj saj sem kot ena tistih deklet,ki si pripravijo obleko in torbo dan pred šolo saj sem zmešana jutri nanesem nase kar pač nanesem zato moram pač nehat s takimi pripravami saj sem edinstvena.Nihče mi ni podoben in mi tudi nebo.Zakaj imam toliko težav z Nicole pa saj sva prijateljici.Kako to da nikoli noče govoriti o sebi kaj je tako drugačnega?Saj sem jaz tista,ki se z njo pogovarja zaradi nje in delnoma sebe vendar saj je Nicole kriva da sem ja v takem položajo ali ne?ČAKAJ SEVEDA NI KRIVA!JAZ SEM KRIVA SAJ JO OBTUŽUJEM.Kakšna postajam vse bolj podobna dekletom Quul(Clara,Tifany,Tomby in Sophia rose)Ves čas premlevajo o drugih ampak res nikoli si nevzamejo čas,da iščejo na drugih dobre stvari zmeraj so drugi slabi le one so dobre.In kaj če bi jaz tako razmišljala o vse kaj če bi jaz rekla drugim kar si mislim o njih.Zagotovo bi se norčevale iz drugih dokler nebi omenila njih res so prismode to bi morala ugotoviti že odkar je Nicole prišla bila sem ena izmed njih kako sem lahko?Sploh si nepredstavljam,da bi bila tam kako sem lahko bila tam zakaj sem bila KRALJIČNA JASMINE zakaj sem taka do drugih morala bi biti prijazna in se lepo vesti ne pa da sem jih ozmerjala sedaj se mi to maščuje."JASMINE!Pridi dol večerja je!!"Je jezno kričala mama"JA!ŽE GREM!"sem ji nejevolno zabrusila nazaj."No tu imaš tortilije."je rekla mami in vrgla krožnik na mizo."Hvala"sem rekla nejevolno čeprav tortilije obožujem.MMMMMMkako diši mo ram jo pojesti,da mami nebi posumila,da se jokam zaradi Nicole.Hvala mami,spat grem nepočutim se dobro.Lahko noč"sem rekla malce bolj zadovolno.Ko sem prišla v sobo si nisem mogla predstavljati kakšno bi imela če bi bila Quul dekle najbrš rozasta z srčki in plakati Diners boy-ov(simon,Deny,Datijan,Kate,Jud).
21. september 2013
next
ful dober dej čim prej piš naprej
22. september 2013
u113517
u113517
next
22. september 2013
u151468
u151468
še 3
in prosim če oglašujete.
22. september 2013
u151468
u151468
in Petra hvala ti
22. september 2013
u126990
u126990
next
22. september 2013
u151468
u151468
še 2
22. september 2013
next
22. september 2013
u151468
u151468
še 1
(tokrt bo velik)
22. september 2013
u113517
u113517
next
22. september 2013
u113517
u113517
22. september 2013
next+nova bralka
27. september 2013
u151468
u151468
Ok nextam!!!!!!
27. september 2013
u151468
u151468
nemorm odjavlu me je beda pa taka
27. september 2013
u151468
u151468
ej zgodbica mi ful nagaja tak da jo morm zaklučt sam novoo zgodbico lahk vam dam link
28. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg