Forum
u20188
u20188
Hoj!. no to zgodbo bova pa pisale jst pa hoko__bjutiš.
upava da vm bo ušeč pa kkšne komentarje dajite ane.. pa anketo tut kliknte kej pa upava da boste užival.. pa da že zdele povem-- sorry res če kera od naju ne bo pisala doug -.-" ok?

A nej piševa to zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. julij 2010
u20188
u20188
Pozdravljen/a! Ime mi je Anica pa imam brata Domna in sestro Majo. Obadva sta mlajša od mene zato sem včasih v veliki prednosti. Ravnokar se bližajo poletne počitnice in tudi čas ko se bom morala posloviti od mojih prijateljic saj se mislimo drugo leto preseliti kar pa vključuje tudi premestitev v drugo šolo. Seveda sem proti temu ampak tukaj nimam jaz glavne besede. No vse se je začelo nekega petka,najboljši dan v tednu ampak na žalost zame ne bo. Vsa vesela sem prišla domov iz šole,se sezula in vrgla pred televizijo. Kar naenkrat je pozvonil telefon in s težkim srcem se vstala in dvignila slušalko. 'halo?Anica?' se je oglasil glas iz druge strani 'ja,kdo je pri telefonu?' sem vprašala in začela razmišljati kdo bi to lahko bil. Bila je Nika,moja najboljša prijateljica 'Z Klaro sva ti pripravili presenečenje' je rekla in še dodala 'a lahko prideš v park? zdele?' je rekla in polna sreče čakala na moj odgovor. Hmm sem razmišljala,hitro pokukala na uro in se z Niko dogovorila za sestanek v parku. Hitro sem smuknila v jakno,mojo najlubšo in stekla v park. Na srečo je le 10 min oddaljen od našega doma. Tam sta me že čakali Klara in Nika,ter nekaj skrivale za seboj. Smejala sem se in vprašala 'kaj imata za sabo?' in se jima približala. Rekli sta naj se obrnem in zamižim. To sem tudi naredila in kmalu sta pred mano v rokah držali čisto nov roza telefon. Zajela sem sapo in ju objela. 'A je.. a je to.. zame?' sem rekla in ju pogledala. 'Ja,zate. Da se bomo kljub oddaljenosti drugo leto še zmeraj obveščale kaj se dogaja okoli' je rekla Nika in vse skupaj smo se objele. 'Zdaj pa moram domov. Mami pa tamala prideta domov in spet bom mogla paziti na Majo saj ima danes mami tečaj salse. Hej! A prideta k meni za prespat. Saj je petek!?' Nika in Klara sta se spogledali in rekli da prideta okoli sedmiih. Hitro sem stekla domov in vsa srečna vnesla telefonske v moj nov telefon.
10. julij 2010
u20188
u20188
Medtem ko sem brskala kaj vse ima moj nov telefon,je minilo že pol ure. Tako hitro! Še ena ura preden prideta Klara in Nika! Odšla sem na facebook in videla,da sta obe dosegljivi. Kliknila sem ju za pogovor. Pogovor je potekal:
J-jaz
N-nika

J: hej,hoj!
N: ojla
J: kako je zdej? prideš na sleepover?
N:jaaa. kumi čakam,res.
J: supr. A že kej veš za Klaro?
N: hm. Ja neki je govorila da ne more..
J: ah škoda. Pa sem že upala da bomo vse 3
N: ja,upam da drugič. Hej! Ne boš vrjela kaj se mi je zgodilo!!
J: kaj?
N: Nejc me je kliknu za pogovor,tuki na facebook-u!
J: kaaaaaj!? no sm ti rekla da boš enkrat to doživela. ups,morm it. oprosti,mi boš vse povedala pol. dijo
N: oh,škoda. dijo

Ko sem izključila računalnik sem se s stolom odrinila do vrat in stekla dol po stopnicah v kuhinjo,kjer se je mama že pripravljala na tečaj salse. 'kje je pa tamala?' sem vprašala in se vsedla na stol. 'v svoji sobi se igra. Slišala sem da prideta Klara in Nika,je to res?'
'Ja,res ja. Saj dovoliš? Prejšnji teden si rekla da lahko prideta kadar hočeta'
'Ja,ja saj nimam nič proti samo pazite,prav. Nobenih neumnosti,zabav.. In tako naprej. Pravila poznaš,kajne? Vse kar se razbije,gre denar za popravilo iz tvoje žepnine. Prav?'
'Jaaaa.. Prav... Veš da u bistvu Klara ne pride,ker ne more. Zaenkrat pride samo Nika.'
'aha ja no prav. uživita pa pazi na Majo!' je rekla in mi dala cmok na lice,zaklicala Majino ime gor v sobo,in odšla. Oče je zaenkrat še v službi,danes dela nočno tako da sem sama ostala z Niko in Majo. V kuhinjo sem odšla pripravit kokice in kokakolo,saj vsakič,ko prideta Nika in Klara k meni gledamo grozljivke. Ko sem vse pripravila,posteljo,računalnik in film ki sva ga nameravali gledati sem šla v sobo pogledat kaj počne moja tamala (kar navadite se,ker Maje nikoli ne kličem Maja,ampak Tamala). Zelo rada se igra z svojo punčko Meliso. Vzela sem jo v naročje in jo nesla dol v dnevno sobo. Kar nenkrat je pozvonilo pri vratih. Bila je Nika! 'Hej,hoj' sem jo pozdravila in jo povabila notri.
10. julij 2010
Cool zgodbica..
Pliss N.E.X.T
10. julij 2010
u20188
u20188
Najprej sva se mau grale s tamalo potem je pa čas tok hitr minu da sva jo mogle dat spat in končno sva mele malo časa zase. Hitro sva šle pred TV kjer sem nama v naročje dala kokice in zavrtela film. Najbolj napeto je bilo ko je punca začela kričati in to namreč tako napeto,da sva dale na pavzo hh. Nika je šla na stranišče jaz pa sem šla v klet po blazine pa pillow fight. Najprej,ko sem odprla vrata kleti je zapihal hladen vetrič. 'Hm. Čudno' sem rekla,saj v kleti nimamo nobenega okna ali klime. Stopnice po katerih sem hodila so zelo škripale,in imela sem občutek da se bo vse skupaj podrlo. Končno sem premagala del kjer je vse škripalo ampak kar naenkrat sem se ob nekaj spotaknila in padla. Kar kotalila sem se po stopnicah navzdol dokler nisem z glavo močno udarila v tla in kar obležala tam. 'Anica! Kje si? Film se bo začel' sem slišala iz dnevne sobe klicati Niko. 'Anica!?' je še enkrat zaklicala in pritekla do kleti. 'Anica!!!! A si vredu!? Naj pokličem tvojo mamo?' je rekla in hitro položila blazino pod mojo glavo in hitro stekla po telefon. Po tem se ne spomnim kaj se je dogajalo.

Zbudila sem se v sobi,ki je bila belo popleskana in zelo prazna. Vstala sem in začela teči. Tekla sem in tekla,a soba ni imela ne konca ne kraja. Ko sem se utrudila sem se sesedla in čakala da se zgodi kar koli.
'Anica? Kako se počutiš? Gospa Sever,Anica se je zbudila' je rekla Sestra v bolnici in kmalu zatem je bilo okoli mene veliko ljudi. Moja mami je bila čisto objokana,oči je v rokah držal tamalo,Domen je bil na koncu postelje,Nika pa me je držala za roko. 'Kaj se je zgodilo?Kje sem?' sem v paniki spraševala. 'V bolnici si,močno si se udarila v glavo ker si se spotaknila v kleti' mi je razlagala Nika,ki pa ji je bilo videti da je bila čisto v skrbeh zame.
'Čez nekaj dni bo v redu in jo boste lahko odpeljali domov' je rekla Sestra 'za zdaj more še počivati' je rekla in ostale spodila stran 'dobro se naspi' je rekel oči in vsi so odšli ven. Mislim da sem po tem hitro zaspala in sanjala enega moškega. V obraz ga nisem razločila ker sem videla samo senco. Nekaj me je slikal potem pa zbežal stran. Spet sem bila v beli sobi,sama. Začela sem kričati in se v tistem trenutku začela spuščati pod tlemi. Kot da bi se spuščala po zeloooooo dolgem toboganu. Zbudila sem se čisto mokra in bilo mi je zelo vroče. Sestra mi je odmerila temperaturo in me preoblekla v nova oblačila saj so bila ta čisto premočena. Čez nekaj dni me je Nika spet lahko obiskala in imela v rokah šopek in moje najlubše čokoladke. Zraven nje je stal moj zamišljeni princ, Tim. Kako sem pogledala! Kar sram me je postalo. 'Nika! kako pa da je Tim tukaj?' sem vprašala in si začela hitro popravljati lase da bi izgledala lepo.
10. julij 2010
u20188
u20188
'Ko sem v šoli razlagala kaj se je zgodilo s tabo,je Tim prišel in rekel če te gre lahko z mano obiskati. Starši so mu dovolili,in je šel,no zdaj je tukaj!' je rekla in se smejala ker je vedela koliko mi je všeč Tim.
10. julij 2010
u20188
u20188
'Ja kako dolgo sem pa spala?' sem vprašala in pogledala na koledar ki je visel na steni. '3 dni!?!?! ojoj hitro moram domov.' sem rekla in se začela oblačiti ter čez nekaj urc sem bila doma. Ko smo se pripeljali me je Tim pred vrati nežno prijel za roko in me močno objel. To se mi je zdelo zelo čudno. 'Upam,da se boš pozdravila. Klikni me kaj na facebook-u' je rekel in odšel. Samo gledala sem za njim. 'Kako Tim diši! Si vedela to?' sem vprašala Niko ko sva se skupaj odpravili v mojo sobo. 'Ne,upam pa da veš koliko sem vesela zate. Kaj,če si všeč Timu?' je rekla in oči so se ji zasvetele. 'Ah,ne nori' sem rekla,čeprav mi je bilo všeč kar je rekla in moje sanje bi se mi uresničile če bi izvedela da sem všeč Timu. 'Res škoda,ker odhajaš drugo leto. Nemogoče si je predstavljati koliko te bom pogrešala ='( ' je rekla,in videlo se je da ji je šlo na jok. 'ne skbi,saj zdaj imam nov telefon s katerim bomo vedno v stiku!' sem rekla in začela stvari zlagati v škatle. 'Ja samo telefon ni ti!' je rekla in mi pomagala pakirati.
10. julij 2010
u20188
u20188
ZADNJI DAN ŠOLE:
'Anica! Zbudi se! Avtobus boš zamudila!' je kričala mama iz kuhinje. S težkim srcem se vstala in se pripravila za v šolo. Oblekla sem črne kavbojke,zeleno majico in roza all starke. Oblekla sem se zelo posebno. Od vseh sem se poslovila in odšla na avtobusno postajo. V ušesa sem si dala mp3 in poslušala muziko. Kar naenkrat se je nekaj zabliskalo izza drevesa in ugotovila sem,da je isti moški ki se je pojavljal v sanjah tudi tukaj,in me slikal. Hitro sem se zapodila za njim a je bil prehiter zame. Resno me je skrbelo kaj je bilo to,zakaj me je slikal. Na avtobusu sem videla kako mi je Tim mahal naj se vsedem k njemu. Nasmejala sem se in mu namignila da pridem k njemu. Zraven so sedeli Nika,ki je sedela z Nejcom (to mi je bilo zeloo čudno in bila sem zelo presenečena) in Klara,ki je sedela z Gašperjem. (tudi to me je presenečilo) Ko sem se vsedila zraven Tima je ta kar ovil roko okoli mene in tako je bilo tudi vse do šole. 'Kaj si danes nekaj čudna? haloo-saj je konec šole! končno' je izjavila Klara in Nika se je strinjala.
10. julij 2010
zdej bom pa še jst napisala en deu..

Ampak biLa sem Usa presenečena da se Tim spLoh zanima zame in da je imeL voLjo da me je obiskaL.. Tim je imeL v rokah Lep šopek vrtnic.. Medicinska sestra je ustopiLa v sobo in rekLa da imata za obisk samo še dve minuti.. Tim je poLožiL šopek na mizico zraven boLniške posteLje. SpraševaLa sem se aLi naj ga uprašam zakaj je prišeL.. ne.. to bi biLo preveč direktno.. Nika mi je rekLa da bom v bolnici samo še 3 dni. RazveseLiLa sem se.. Tim je rekeL da mora oditi domou.. Nika pa je ostaLa v sobi..
HoteLa sem jo uprašati kako da ji je uspeLo pripeLjati Tima, a je nisem mogLa ker je tisti trenutek v sobo prišLa sestra in rekLa Niki da mora oditi ker moram počivat.. Sestro sem prosiLa če Lahko stopi do moj posteLje da jo nekaj vprašam.. UsedLa se je na posteLjo.. Najin pogovor je potekaL takoLe:

(Jaz- J, Medicinska sestra- MD)

MD- povej mi kaj te muči..
J- zakaj sanjam tako čudne stvari.. za nekatere mislim da se mi8 dogajajo tudi v resničnosti... npr. da kar tečem nekam a nikamor ne pridem .... Pa tudi to se mi je že zgodiLo da sem sanjaLa da so se tLa pod mano udiraLa..
MD-.... mislim da ti tega ne bi smela povedati da se nebi razburiLa.. a zaradi hudega udarca v gLavo... NadaLjuje NeLii*
10. julij 2010
oprosti NeLii*Š ampak men zamuja comp tkoda je pomoje boL da sam ti pišeš.. ://
10. julij 2010
u20188
u20188
škoda =// no,pa drugi
10. julij 2010
u20188
u20188
*drugič
10. julij 2010
u20188
u20188
a nej še nadaljujem?
10. julij 2010
ja.!!!!!!!!
10. julij 2010
u20188
u20188
ej a bi še kdo nadaljevau namest mene k hoko__bjutiš ne more pa lahko da ne resničnost pa usee kar mu srce poželii. usak lahko napiše nadaljevanje! napište dobro zgodbico!!
12. julij 2010
a jo bo hitr konc pa sam tko uprašam k je ful kulska
02. avgust 2010
u20188
u20188
hvala drgač ... ja jst sm uprašala če bi kdo še pisu nadaljevanje..
06. avgust 2010
u20188
u20188
ko smo pršl u šolo sem se že kar na uhodu onevestila.. spet sem se zbudila v bolnišnici in mislim da sm zdej tm že kr častna gostja k skos hodm tja xD
no in pač kr neki časa je trajal da sm spet skupi pršla in tko use in končno sm lahko šla iz tiste sobe k mi je že pošteno šla na jetra ..
in u čakalnci je sedeu un fant k se je vs čs pojaulu u mojih sanjah in zdaj tut u resničnosti..
18. avgust 2010
u20188
u20188
a še nadaljujm?
26. avgust 2010
u55097
u55097
ja
30. oktober 2011
jajajajajjajajajjajajjajaj
kulska zgodba
30. oktober 2011