Forum
u121762
u121762
нєιι! тσ נє мσנα ρяνα zgσ∂вιcα, кι נσ ριšєм ѕαмα...υραм, ∂α вσ ιмєℓα νєℓιкσ вяαℓcєν...ησ ρα кαя zαčηєм: ηαנ ѕє ρяє∂ѕтανιм: ѕєм єℓℓιє ∂αѕн,ѕтαяα ѕєм Ιб ℓєт ιη ιмαм ѕνσנσ ηαנвσℓנšσ ρяιנαтєℓנιcσ...ιмє נι נє נαηуα ιη נє ηαנвσℓנšα ρяιנαтєℓנιcα ηα ѕνєтυ!! ρσzηανα ѕє žє σ∂ мαℓιн ησg ιη νє∂ησ тιčινα ѕкυραנ. ν šσℓι мι gяє кαя ∂σвяσ αмραк נαηуα...σηα נє σ∂ℓιčηנαкιηנα...νčαѕιн נι ρяαν zανι∂αм zαяα∂ι ∂σвяιн σcєη, αмραк υѕєנη נє ηαααααנ Чєνєя. ηנєη σčє נι נє υмяℓ ν ρяσмєтηι ηєѕяєčι, кєя נє ηєк ι∂ισт zαρєℓנαℓ čєz я∂єčσ ℓυč... αмραк z∂αנ ιмα σčιмα ιη мα gα яα∂α..σвє∂νє ѕνα νєℓιкιιι вєℓιєвєякι ιη σσσσвввžυυננєєммααα נυѕтιη вιєвєяנα!!zα ηα∂αℓנєναηנ ρσтяєвυנєм νѕαנ ∂να ηєχтα.. ρα šє єησ ρяανιℓσ: ηє σgℓαšυנтє!
jaz:

נαηуα:

in še najin idiol:

13. april 2013
neeeext
13. april 2013
u124978
u124978
next
13. april 2013
u121762
u121762
Bom kr nextala kr pol morm it....
bil je zadnji dan šole in Janya me je že čakala pred mojo hišo. Hitro sem se oblekla, malo naličila potem pa odhitela ven. V pozdrav sem ji zaklicala: "jeej zadnji dan šole"! Objele sva se nato pa odhitele v šolo. Malo sva zamujale, a naša razrdeničarka se ni jezila..seveda zaradi zadnjega dneva ni bilo pouka! Učitli so nas častli in šli smo v McDonalds...Po šoli je Janya prišla k men domov in gledale sva svoj najljubši film: Mean girls. Itak so bile reklame in umes sma mal zaspale. Potem pa naenkrat zaslišima: Justin Bieber BO IMEL KONCERT 15.7., to je 1 teden od danes! Obe sma taaaaaak zavpile, da so se prišli sosedi jezit. Takoj sva "zletele" iz hiše in tekle proti mojem domu! Mama in ati sta bla doma in takoj sm povedala novico. Obadva sta TAKOJ rekla da mi dovolita..isto pa je rekla mami Janyi. Ju3 bova šle kupit vstopnice( SEVEDA ČIIIST USPREDI PA TUT ČE BOM ZAPRAVLA VSE MOJE PRIHRANKE)!! Dobile sva vstopnice:

(plz ne gledat datuma)
Neki časa od navdušenja sploh nism mogla zaspat...kmal pa sm tut jst zaspala...
Jutri sva z Janyo ustvarjale plakate za JB koncert! Zgledal so takle:

+

vse te dneve sma ble čist na trnih v pričakovanju....bil je 13.7 ŠE DVA DNI!!
-next?
-mnenje
-je zgodbica uredu?
13. april 2013
u124978
u124978
next
ja kul je
13. april 2013
u121762
u121762
next dam ju3!
13. april 2013
neeeext
the best
13. april 2013
neeeeeext
13. april 2013
u121762
u121762
innn....bonnggg!! TU JE!!! Justin Bieber-jev koncert!! Vstala sm se že ob 6. zjutri pa čeprau je koncert šele zvečer. Ceu dan sm zbirala kaj bom oblekla potem pa se odločila za tole:

bližal se je večer in Janya je že bila pri meni. Celo večnost sva se prpravlale, nato pa odhitele na avtobus, ki je že skoraj odpeljal. Obe sva bile taaak NAVDUŠENE, da sma celo pot (midve namreč živima v Los Angelesu, koncert je pa v Londonu) poslušale njegovo glasbo. Kmalu smo bili že tam in dale sma vstopnice nato pa tak stekle not, da sma se skor podrle Ene punce so nama ble ful zavistne kr sma ble ČIIISTTTT uspredi!!! Justin je zamujal 5 min a kaj potem!!Najprej je zapel Baby nato pa še 18 drugih pesmi! Dol je vrgu en telovnik in očala.................................................MIDVE SMA OBOJE UJELE!!!!!!!!!!!!!! OMG,OMG ble sam fuuul vesele, tisti telovnik pa sm kr naprej stiskale sebi!Čez neki minut je Justin enim puncam pomagu na oder in midve sma BLE MED NJIMI! Neki časa smo skup pel (tisti ko smo bli na odru) na koncu pa sem Justin-a ful močno objela.. Božanski filling.
oprostite za kratek next
14. april 2013
u125787
u125787
N.E.X.T.
14. april 2013
u121762
u121762
Po koncertu sva stekli na avtobus. Voznik je bil zelo prijazen in na koncu je zavrtel pe nekaj Bieber-jevih pesmi. Cel avtobus je navdušeno pel, jst pa sem umes mal zaspala, ker sem bla ful zmatrana. Ko sma z Janyo prispele k meni domov sma ubedve šle pod tuš, pol pa zaspale. Naslednje jutro sem zaslišala mamin glas. Stekla sm v kuhinjo in na poti zavohala palačinke z čokolado... "njam" sem si rekla v mislih nato pa je v kuhinjo prišla še Janya. Na sebi je še kar imela oblačila od včerajšnjega dne. Sedli sva za mizo in jedli palačinke. (prej sem pozabla povedat,da sem edinka). Po zajtrku sem mami povedala vse kar se je zgodilo včeraj. Pokazala sem ji tudi stvari, ki sma jih dobile. Janya se je odločila za očala, jst pa za telovnik. Ob 12.(opoldan) je Janya morala domov, jaz pa sem se kar naprej spominjala na koncert. Še nekaj dni je bilo tako, nato pa sem dobila pošto! Bilo je napisano:
Zdravo!
Na mojem koncertu si bila zelo prijazna in z mano si pela. Zato sem se odločil, da ti napišem kratko pismo.Vem, da je nenavadno, da slaven pevec pošilja pošto eni neznanki, ampak v tvojem darilu je bil tudi tvoj naslov in z veseljem sem si vzel čas in ti nekaj napisal. Moj naslov je na kuverti! Še naprej obiskuj moje koncerte...enkrat pa se bo zgodila tudi zanimiva stvar! Lp,
Justin Bieber
Omajgat! Justin mi je napisal pismo! kar eni neznanki, ki je sploh ne pozna. Takoj sem poklicala Janyo. NAjprej mi ni verjela, ko pa sem ji poslala sliko je verjela. To sem povedala mami, ki je bila zelo vznemirjena. A zdaj sem za nekaj časa pustila Justina na miru. Vsako leto gremo med počitnicami za 3 tedne na morje. Tokrat sem si zbrala Hawaie.
Le kaj se bo zgodilo tam?
-oprostite za napake
-mnenje?
-next? potrebujem vsaj 5 nextov
14. april 2013
u125787
u125787
neeext<333
14. april 2013
u124978
u124978
NEXT