Forum
Pač zgodba u tem kk se 2 frendici skregata srd enga fanta, and kk se pol na konc razplete pa tte fore xD
09. maj 2010
Jz;Kristina
BFF;Taia
lubezn mojga lajfa; Žiga

"KRISTINA USTANIII!!!!" se je zadrla mama iz spodnjega nadstropja. Zastokala sm a sem useeno ustala drugače bi mama postaala vsa žiučna pa tko. Oblekla sn se, umila zobe, pa se use zrihtala. Pojedla sm zajtrk pol pa šla za računalnik.
Prijaula sn se na MSN, fb & netlog.
na facebbooku nisem imela nobenega novega sporočila. Na netlogu pa je bila 1 prošnja za prijatelstvo....
nadljujem?
komentirite PLIIS!
09. maj 2010
ja nadaljuj če glih še zaj ni glih zanimu
10. maj 2010
;D
še bo zanimui vrjam xD
okj
nadaljujem zaj
10. maj 2010
"Nooo...pa poglejmo kdo bo ane" si je mislila Kristina.Ko je kliknila, da bi videla kdo ji je poslal prošnjo, je kar onemela..."Dihaj Kristina DIHAAJ!" si je govorila..zkaj? Zato, ker ji je prošnjo poslala njena NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJVEČJA simpatija ;D.
To je...Žiga (:
Ko je že mislila sprejeti, pa zazvoni telefon. "emm...kdo bi me lah pa ZAAJ klicu?"
ko je vzela mobitel, da bi pogledala gdo jo kliče, jo je poklicala mama. "Kristina pridi dol! Nekaj te morm uprašat!" "TAKOOOOOOOOJ! Čaki en me kliče" Končno se mi je uspelo uglasit. Klicala me je moja najbolša prijatelca Taiaa. "Heloou Kristii. Kk si? Mah sj vem d si dooobr xD em jaa...eh...kko nj ti to povem...aaaaaaa...okej bom kr tkole zčela..Dons me je Sj veš gdo uprašu za tvoj naslou.VALDA da sm mu ga dala" " TAIA! GDO JE TA SJ VEŠ GDO?!"
"hihi.ammmmm.Žiga?" okeeeej...u tistem trenutku sm misla d bom padla dol s stola. še dobr da je meu ročaje D: "Kristi? a si okej? a je uredu d sm mu povedla al je kj narobe? " mah neee čist kul je.Hvaala Taia ju3 te bom u šol polubčkala prou?"
"OKEEJ! Sam d nis jezna..eh.morm it..čaaau bejbii"
"čaau". Šla sm dol h mami in jo uprašala kaj je hotela. Rekla je, da hoče vedeti do gdaj mamo ju3 pouk. "aaaaaaaaaam...čaki da se spounem.Hmha.AHA! Do 13.10. Zakaj?" "Hahah. Boš že ju3 videla." "okeej..."Grem nazaj u sobo" IN odšla sem. Ko pa sem bila pri stopnicah, je na vratih pozvonilo. Šla sem odpret in videla seem....
10. maj 2010
u14096
u14096
ponavljaš za kattTHEkitty!!!
10. maj 2010
er....kje?
D:
tole sm si šla sama zmislt ;O
mejbi tom kokr mobič zazvon?
al kko?
nenavem res D;
10. maj 2010
u14096
u14096
preber si nekaj njenih delov pa boš videla,da je podobno
10. maj 2010
u14096
u14096
drgač pa fulll dobr pišeš!!!
10. maj 2010
hah
sn že prebrala. ona reees ful dobro piše
tenkju (;
sj bom kmau nadeljeuala (upam), sam prej si morm še zmislt kj =P
10. maj 2010
...Taio, ki je vsa razjarjena strmela vame. "Ammm...Taiči? Zakaj tko gleaš vame?" sem jo uprašala. Kokr sm vidla se je komaj zadržvala d ni zaupila. Kmalu mi je odgovorila:" ŠE UPRAŠAŠ?! Mislm HALO?! Kko si sploh držneš to nrdit! Večje rajš nom rekla kaj na svetu NII!" Začudeno sem jo gledala. "Aaam....heh..a mi lahk poveš kaj sm sploh naredla? Ej resno js splooh ne vem zkaj se tko ubnašaš" Zakrohotala se je. "Ah daj no daaj! No...pa vseeno...prid gremo h teb u sobo. Ti bom tkoj pokazala kaj je narobe" Privolila sm, kr me je rees zanimal kaj je z njo narobe. "Noo...pejd na netlog." "okeej. že grem" Spomnila sm se na žigatovo prošnjo za prijatelstvo...Začela sm razmišlat kaj nj nrdim, d je Taia nebo vidla. "Taaiaa? A mi greš lah neki dol k mami? Pa prosm d ji rečš, nj nama nrdi zapit al pa kj podobnga" Pogledala me je skozi priprte oči, ampak je le šla. Na hitro sm se upisala, sprejela njegovo prošnjo, potem pa čakala da bo pršla Taia. Ko je prišla sem se ji zahvalila, potem pa ji rekla naj mi pokaže tisto kar naj bi zakrivila. Šla je k prijateljem, kliknila Žigata in mi pokazala zakonski stan. "Vidiš zaj kaj je narobe?! VIDIŠ?!" Z odprtimi usti sem strmela u ekran. "eeem...Kje za VRAGA je pobral da hodi z mano?" sem si misliila, nato pa Taii rekla:"Ej js sploh nč nevem za to.Resno. Sj si vidla mojo faco zdle!" "hah..Okej....Sam to ti povem. Lej... Js sm tut u njaga...Sam ne NBENM povedat..Paa...če bota res zčela hoddt, mi sporoč OK? Ne kr tko d bom prek spleta zvedla." "Okeej Taiči. Sj veš d te mam rada noo" Objeli sva se, Taia je še popila svoj sok, potem pa odšla. Razmišljala sem o tem kaj je napisau Žiga...Tako sm se zamislila v to, da nisem slišala ko je nekdo potrkal...
10. maj 2010
Nadaljuj ker je ful dobr
10. maj 2010
tenkju :3
10. maj 2010
...Tisti nekdo je potrkal še enkrat, ter glasneje tako, da sem se zbudila iz sanjarjenja. Še preden pa sem sploh prišla do vrat, je vstopila moja mama. "Kristina, spodaj pred vrati te čaka neki fant. Ni mi povedal svojega imena, rekel je le, da je nujno" Srce mi je začelo razbijati kot za šalo. "OK, grem pogledat. Če bo pa reeees tolk nujn bom šla pa vn OK?" Mama je razmišljala potem pa privolila. Šla sem dol, pred vrati pa me je čakal......ŽIGA! Skoraj sem padla v nezavest.!* Rekel mi je, da se mora z menoj nekaj pogovoriti ter da je zeloooooo nujno. "Aaaaaam....OK! Sam mau počak oblečt se grem pa zrihtat...ti pa ta čas kr notr stopi." Odhitela sem po stopnicah, se oblekla, ter valda da sem se tudi namazala.Čez približno 10-15 min. sem bila pripravljena. Šla sem po stopnicah k Žigatu. "No pa greva" sem mu rekla.Prikimal je. Šla sva na sladoled, nato pa mi je začel nekaj nakladaaaaat. Potem, čez nekaj min., pa je globoko zajel sapo. "Saj me ne bo uprašal tistega kar mislim da me bo uprašal ne?" sem u glavi spraševala sama sebe. I kaj mislite da je naredil? Vprašal me je če bi hodila z njim...Nekaj časa sem bila popolnoma v šoku, nato pa rekla DAA! Nato, pa se je zgodilo nekaj zeloooo dobrega in slabega. kakor vzamete. Žiga me je poljubil, tačas pa je mimo šla....
nadaljujem?
comment??
10. maj 2010
nadaljuuuuuuuuuuj
takoj
10. maj 2010
(;
čaaakte.
morm si še nadeljevanje zmislt....;D
10. maj 2010
...Taia z njeno družino. Tako grdo me je pogledala, ko je videla da se poljubljava, da sem Žigata odrinila stran. "Oprosti Žiga ampak morala sm prit do zraka" in se kislo nasmehinila. "Niiič zato lubica moja. Hmmm...Moram domov. se vidima ju3? aaah...Ali mi lahko daaš svojo št.?" "aaaam...itaak.Heeh...Kam ti jo pa napišem?" Razmišljal je..."AHA! S seboj imam papir in pisalo. Npiši mi svojo št.,potem pa ti meni napiši svojo."
Nasmehnila sem se mu in ga ubogala. Dal mi je list papirja, odšla sva vsak svojo pot. Doma, pa me je čakalo presenečenje. Prišla sta moja brratranca, teta in stric. Takoj sem stekla k njima, saj sta bila moja najljubša bratranca...poleg moje sestrične Lejle. Noo pa ju bom še malo opisala. Prvemu bratrancu je ime;Tilen;Črni lasje modre oči;skejter;in zelooooo kjut;13 let. bil je moj vrstnik. Drugemu bratranvu pa je bilo ime;Rok;Rjavi lasje rjave oči;prav tako skejter;in tuudi zeeloo kjut;12 let. 1 leto je bil mlajši. Nekaj časa smo klepetali, kasneje smo se šli z bratranci "igrat" kmalu potem pa so mogli iti domov. Bila sem žalostna, potem pa sem se spomnila moje novice. Mami in očetu sem povedla kaj se mi je zgodilo. Tisti del s Taio sem spustila. Bila sta presrečna zame. Rekla sem da grem u sobo. Ko sem prišla v sobo, mi je spet zazvonil telefon....
10. maj 2010
se strinjam s kraljico!!!!!!!!!
10. maj 2010
kiss;
a nadaljujeem??
10. maj 2010
ok
10. maj 2010
..."pa gdo je spet?! Ura je ja 20.00!!" Pogledla sm št. Klical je Žiga. Oglasla sm se. "Heei lubicaa. Kko si?"
"Emm...uredu. Ti?" "Mah...pogrešam te.loveyou" "Sj js tut tebe.iloveyewmore!! Emmmm...morm nehat k je že tolk ura. Pa še neki morm uredit pa take OK?" "OK. Se še slišma ju3. okeej?" "jaaaaa". prekinla sma.Mal je mankal pa bi zčela skakat od veselja! Šla sm se umit, pol sm pa poklicala Taio. No vsaj poskusla sm jo poklicat. Ni se mi uglasla..."KRISTINA! Pridi dol! Nekdo je na telefonu!" Le kdo bi lahko bil?? Šla sem dol...
10. maj 2010
comment??
11. maj 2010
u14805
u14805
FULL DOBR RESS
12. maj 2010
;D
tenkju (:
sj bom kmau nadeljeuala sam s morm še nadeljevanje zmislt =P xD
12. maj 2010
hmmmmm...Oglasla sm se "Proosm?" "Prid k Žigatu domu drhač se bo nekaj zhodlo!" PIIIIIIIIIIIIIP!
Glede na to kak je klicatelj govoril sm sklepala da je iz Nove Gorice. Odtihotapila sm se ven, potem pa šla k Žigatu. Prišla sem tja. V njegovi sobi je gorela luč, tam pa sta bile 2 senci. Komaj sem se zadrževala, da nisem zavpila! Bilo je odklenjeno. "Ni bilo treba dolho čakati da si prišla k tvejemu "ljubčku" se je oglasilo iz teme. Bila je ženska. Kako je lahko bila spodaj, če je v Žigovi sobi še nekdo?
Bila sm tiho, in razmišljala gdo bi lahko to bil... Nehala sem se mučiti s tem in začela iskati kogar koli ali karkoli v tisti temi. Nato pa je ven stopila...
nadljujem?
comment?
12. maj 2010
NeexT. pLiz. (:
12. maj 2010
u14805
u14805
ja dej hitr
12. maj 2010
OMG
okej...
aaaam....huh....
čz prbližn 5 min. je že nov del.
morm si szmislt kj. D:
12. maj 2010
Moja "prijateljica" iz Nove Gorice NAOMI! Ko sem jo prepoznala, sem kar ostmela..zajecljala sem nekaj podobnega kot:"kaj ti to tu?" Bila sem preveč razburjena, da bi lahko logično razmišljala...zaakrohotala se je. "Očitno še nisi uhotovila da sem tudi jaz zaljubljena v Žihata?! Taia...ali kakor koli ji je že ime....uhlavnem...ona pravzaprav sploh NI zaljubljena v Žihata. UROČILA SEM JO! MUAHAHAHAHAHAHA!" Gledala sem jo, kakor da bi gledala norca...No saj nekaj podobnega prapvzaprav je Naomi. "KRISTINA LUBICA POMAGAAAAAAAAAAAAAJ!" Je iz zgornjega nadstropja zavpil Žiga. Prebledela sem...Umes ko me je Naomi gledala, kakor da bi čakala da bom nekaj rekla, sem v glavi sestavila načrt. Kakor naročeno je zazvonil Naomin telefon. Vrnila se je v temo, ter se tam pogovarjala v tujem jeziku. Mogoče v kitajščini? Nisem se preveč obremenjevala s tem, temveč sem stekla v zgornje nadstropje. Videla sem Žigata povsem zavezanega na stol, ter Taio z nožem v roki. Najprej sem mislila da ga poskuša rešiti, ko pa se je obrnila k meni, pa sem videla njene živo rdeče oči...Ko me je pa zagledala, pa se je zgodilo nekaj nenavadnega....
nadljujm?
comment?
PLIIIZ!
12. maj 2010
oopaa...anč...dobr roman...hah to more jt u knjižnico na šolske police & u javnost....hah......drgač pa nairai (arr)hah
13. maj 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg