Forum
ta zgodba govori o Petri in Lori
sta najboljši prijateljici sicer je Lori malo bolj kosmata...

boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. december 2016
Next
10. december 2016
Ojla sem Petra stara sem 17 let in imam najboljšo prijateljico Lori je kužika. A vseeno je moja najboljša prijateljica. Imela sem že kosmato prijateljico pred njo...Ime ji je bilo Aja.
Rojena je bila 11. decembra in smo poleti sklenili da gremo skupaj v camp. En teden smo bili v campu nato pa je ko sem jo božala začela (krvaveti) strah me je bilo a so mi povedali da je to menstruacija. Z menstruacijo je dobila tudi nagon da pobegne in si najde moža. Zato je nekega dna ušla iz ograje tekla je tekla sem za njo in kričala ˝AJA AJA POČAKAJ PROSIM!˝ Prišla sem ji že čisto blizu a potem...no potem.... je od nekod pripeljal avto in niti trenutek ni trajalo pa se je življenje za Ajo končalo.
Jokala sem več dni v šoli so me vsi imeli za čudakinjo zato je bila moja edina prijateljica...Seveda sem se močno zadrla na voznika. Ajo sem peljala k veterinarju a je bilo prepozno. Bil je grozen občutek vedeti da svoje prijateljice nikoli več ne bom videla hoditi, teči ali igrati se z mano... A zavedala sem se da gre življenje naprej in da ne morem kar narediti samomora...Zajel me je grozen občutek.Občutek da sem sama
A Aje ne bom nikoli pozabila čeprav je umrla še čisto mlada sem vedela, da je bila med nama močna vez. Vez prijateljstva in bilo me je strah, da tega občutka ne bom več čutila.A Čeprav je več ni med živimi vem, da me vsak dan gleda in me poliže preden zaspim......
Zdaj pa dovolj o Aji, da se ne razjočem.
1 leto kasneje za moj rojstni dan (20.januarja) sem dobila novo prijateljico, ki je popravila moje zlomljeno srce.... Bila je pasma king charles ime sem ji dala Lori.
Imam jo že 4 leta. In tudi Aja je v srcu vedno z nama. Lori sem povedala vse o njej.

================================================================================
ti je všeč zgodba napiši Next. za del 2
10. december 2016
O kok lepo
Next
10. december 2016
Next
10. december 2016
Next
10. december 2016
dajmo se en Next
11. december 2016
Next
11. december 2016
nadaljujem z pisanjem enkrat ta teden
11. december 2016
Next
12. december 2016
zgodba se bo zdaj nadaljevala hvala vsem ki jo boste brali <3 pojdite pogledat tudi mojo temo najbolj top in se prijavite. če pa imate kaj časa preglejte se skrivnost teme
16. december 2016
Danes je 16. December in zgodilo se je nekaj res čudnega. Z Lori sva se igrali zunaj na travi, ko je Lori naenkrat pogledala proti ograji naše hiše. VRATA SO SE KAR NAENKRAT ODPRLA!? Lori je stekla na cesto in jaz za njo. ˝LORI VRNI SE LORI!!!!˝ a ni se ustavila tekla je naprej. Mimo je pripeljav avto. Naenkrat me je prevzel spomin kako je umrla Aja. V mislih sem obstala v tem spominu. Glas v meni mi je rekel ˝To se ne bo spet zgodilo.˝ ko sem spet odprla oči so mi zažarele. A le za trenutek potem so se vrnile v rjavo barvo in pogledale proti Lori. Imela sem le še trenutek...Preden sem se zavedala sem bila že poleg Aje. Hitro sem jo prijela a se moje noge niso ustavile. Tekla sem naprej in se zaletela v ograjo. Pobrala sem se in z Lori v naročju stekla domov, se zaklenila v sobo sedla na tla in začela jokati ˝Ne morem verjeti, da se je skoraj ponovilo...
================================================================================
ti je bil ta del všeč? pusti Next za naslednjega
16. december 2016
Zal mi je "sem ze bila poleg Lori"
17. december 2016
Next
17. december 2016
Next
17. december 2016
se en Next !
17. december 2016
Next!
18. december 2016
18. december 2016
Next
19. december 2016
Hvala vam za vse nexte veliko mi pomeni
================================================================================================================================================================
Še vedno sem sedela nisem vedela kako sem lahko bila tako hitra.....A moje misli je že prekinil selitveni tovornjak na drugi strani ceste. ˝Le zakaj je tu selitveni tovornjak?˝ iz tovornjaka so vstopili visoka postavna gospa z kratkimi belimi lasmi, ki je hodila z dvignjenim nosom po cesti, bolj nizki gospod z črnimi lasmi bil je ZELO ponavljam ZELO umazan nato sta iz tovornjaka prišla še punca, ki je izgledala iste starosti kot jaz imela je Dolge zlate lase in ni trajalo dolgo ko je izstopil še fant lepe postave z prekrasnimi rjavimi lasmi. Tudi on je izgledal iste starosti kot jaz. Izgledalo je kot da grejo v hišo poleg nas. Čez pol ure so nas prišli pozdraviti. Fant je stopil pred mene in me pozdravil ter se predstavil. Lola je skakala okoli nas. Naenkrat je....
================================================================================================================================================================
kaj je bilo naenkrat?
želi kera posvečen Next?
19. december 2016
Hahah ženksa zdvignjenim nosom
Da jo je fant polljubil
jazzz
19. december 2016
Mogoce
Se en Next
20. december 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike