Forum
Hej. Js sem Jessica. Stara sem 15 let in hodim v 9.razred. To sem js:

Moji bff je ime Nia in je moja sošolka. Skupaj sva nerazdružljivi. To je Nia:

Imam fanta in ime mu je Tadej. Star je 17 let Prijatelja sva postala, ko sva bila še čisto majhna. To je on:

(Midva, ko sma bla majhna in zej.) P.s. js sem zej pobarvana:*

Moji mami je ime Susan. Stara je 32. To je ona:

Oče mi je umrl v prometni nesreči. Zato pa imam 2 sestrici ki sta dvojčici. Ime jima je Kimm in Sasha. Trenirata balet. To sta oni:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Drin,drin. Joj spet ta budilka. Hitro sem se vstala. Takoj sem se spomnila, da so se začele.............Počitnice. Danes pride h meni Nia in bo prespala pri meni. Hitro sem se odšla oblečit. Oblekla sem si:

In zraven obula še te čevlje:

Poklicala sem Nio.
Js: Hej
Nia: Dobro jutro
Js: A sem te zbudila?
Nia: ja, ampak sej ni problema.
Js: a boš prišla pol danes k men al ne?
Nia: Logično, da bom. Sam čezene pol ure bom pr teb. (Midve z Nio sma sosede)
Js: okej no se vidma pol.
Nia: čau
Js:čauči.
Potem je prekinla. Jas pa sem hitro prižgala računalnik in odšla na fb. Pogledala sem obvestila in večina jih je bilo za igrice in te najbol sovražim. Nekaj časa sem še bila na računalniku in nato sta se zbudili Kimm in Sasha. Začeli sta mi tečnarit.

Kimm: dobro jutro
Sasha: dobro jutro
Js: jutro
Kimm: Pride danes Nia h teb ?
Js: ja pride in prosim vaju, da naju pustita primeru, saj se morama učiti matematiko.
Sasha: tako ali tako imama danes baletni nastop.
Kimm: A naju neboš prišla gledat
ojoj danes imata nastop. No to sem pa čisto pozabila.
Js: bom. Ali lahko pride Nia zraven
Kimm: seveda še bolj bova veseli.
Js: ali me lahko zdaj pustita 5 minut pri miru? Rada bi pogledala, če je še kaj pametnega na fbju!
Sasha: uredu.
In odšli sta ven iz moje sobe. Začela sem še malo brskat po fbju in pisalo je kar nekaj zanimivega. Potem pa je nekdo pozvonil. Seveda bila je Nia. Odšli sva v mojo sobo. To naša soba(sobo imam z Kimm in Sasho):

Jaz imam posteljo zgoraj oni pa spodaj. Nii sem povedala, da danes nastopata Kimm in Sasha. Nato sem jo vprašala tudi ali bi odšla zraven na nastop. Seveda se je strinjala. Skupaj sva odšle na računalnik in delale projekt za Angleščino. Jaz nisem najbolša v Angleščini zato mi Nia pri projektih in plakatih vedno pomaga. Nato sma še malo bile na fbju in potem sva se odpravili na nastop od Kimm in Sashe.

Naj nextam?
23. december 2012
1. вrαlĸα jυнυ c:
ɴeeeхт oғĸorѕ!
23. december 2012
u111038
u111038
next nujno!!!!!
23. december 2012
next
23. december 2012
nextaj
23. december 2012
next!!
23. december 2012
neext
24. december 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeee + nova bralka
★Merry★
★Christmas★
24. december 2012
ησνσℓєтηє žєℓנє - ѕкяιтє ѕσ ѕαηנє,
ησνσℓєтηє žєℓנє - мαנнηє ѕσ тαנηє,
ηαנ ρσѕтαηєנσ няєρєηєηנє ιη ѕмєн,
ѕяєčα ηαנ ηαנ∂є ρσт ∂σ νѕєн
νєѕєυ вσžιč ιη ѕяєčησ ησνσ ℓєтσ
24. december 2012
u112645
u112645
next
24. december 2012
grem zle pisat next prosim oglašujte mal, da dobim še neki bralcev. Prosim:***** Hvala že v naprej.
24. december 2012
sam neki. Mate rade da je velik slik v nextih?
24. december 2012
u112645
u112645
ja
24. december 2012
Začela sm pisat pa sm neki prtisnala in se mi je use zbrisal. Zle grem pod tuš pol pa še enkrat napišem next od začetka
24. december 2012
u68138
u68138
jst grem oglaševat
24. december 2012
u103001
u103001
neeeeeeeeeeeeeeeeeext

MERRY CHRISTMAS
24. december 2012
Grem pisat
24. december 2012
u101848
u101848
next!!! obvezno
25. december 2012
Nastop se je kmalu končal. Odšli smo domov. Midve z Nio pa sva odšle ven, do morja kjer sva se fotografirali(jaz živim ob morju in Nia tudi) . Jaz zelo rada fotografiram in Nia me želi prepričati, da se prijavim na fotografsko tekmovanje. Jaz zelo velikokrat rada počnem kaj norega. Torej odšle sva se fotografirat. Prva slika je izgledala tako:

Obema je bila ušeč. Posneli sva še nekaj slik:

Potem me je poklicala mami in mi rekla, da je čas a kosilo. Odšle sma v našo hišo. Naša hiša:

Ja res je. Doma smo zelo bogati na kar sem včasih celo ponosna vendar včasih se mi zdi, da sem zaradi tega tudi zelo razvajena vendar Nia trdi, da to ni res, Tudi Nia in njena starša so bogati. Nia ima starejšo sestro Allison, ki je stara 22. Allison:

Na sliki je z njenim fantom Michaelom s katerim imata otroka. Ime ji je Lucia. Lucia:

Vendar ona že dolgo ne živi več z Nio. Le velikokrat še prideta na obisk k njim domov. Allison me ne mara saj pravi, da sem razvajena. Zato se ji seveda raje izogibam. Torej z Nio sva odšle na kosilo. Danes smo za kosilo imeli palačinke.

Bile so zelo okusne in kasneje sva z Nio odšle gledat film Harry Potter čeprav sma ga obe že velikokrat gledale. Potem pa nisva imeli nič več za delati in sva se odločili, da se greva igrat s Kitty, Tačko in Mikijem. Kitty, Tačka in Miki so moji mucki, ki so stari komaj 2 tedna. Kitty:

Tačka:

Miki:

Dobili smo jih od naših družinskih prijateljev. Njihova mama je skotila 5 mladičkov.

To je prvi del nexta drugi del pa grem pisat kr čene je preveč slik v enem nextu. Ne pisat next. 2. del pride čez 20 minut.
25. december 2012

tole je tam ko je drugič dojenček.
25. december 2012
u101848
u101848
next!!!!!!!!!! fuul dobr začetek
25. december 2012
o hvala zle kmal pride drugi del oglašuj mal prosim
25. december 2012
u103001
u103001
neeeeeeeeeeeeext d-best pišeš <333333333
25. december 2012
Hvala vama obema ful<333333333333
25. december 2012
ful sm vesela ko nism pričakvala takih pohval.
25. december 2012
2.del
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Imam tudi enega psa, ki mu je ime Maxi. Maxi:

Potem sva odšle z Maxijem na sprehod. Kar dolgo sva se sprehajale in kmalu odšle nazaj domov. Želele sva igrati monopoly vendar, ko sma ga našle je na njem ležal Maxi.

Zato sva se odločili, da greva raje pogledat kaj se dogaja na fbju. Slike, ki sva jih posnele prej sva jih dale na fb. V parih minutah sva dobili kar nekaj lajkov saj sva obe priljubljeni na šoli. Potem sva odšle poslušat muziko. Poslušale sva vse kar sva se spomnili. Potem ap sta h nama prišli Kimm in Sasha ter nama rekli naj boma tišje saj gresta oni počasi spat. In zabave je bilo konec. Joj kako rada bi imela sobo kjer mi nebi bilo potrebno spati z sestrcama, ki mi gresta že kar pošteno na živce saj gresta vedno spat, ko sem jaz še popolnoma budna, zato nikdar zvečer ne smem brati knjige ali pa biti na računalniku saj bi to motilo Kimm in Sasho. Zato moram ves čas samo molčati in gledati v strop. Danes pa sva z Nio odšli iz sobe in se odšli stuširat. Ko sva končali sva odšli sva se še nekaj časa pogovarjali in nato sva postali žejni. Jaz sem odšla v kuhinjo po pijačo. Prinesla sem nama to:

Bilo je zelo dobro. Potem sva se spet pogovarjali in kar na enkrat je Nia zaspala. Jaz sem še nekaj časa mislila na vsemogoče in sem kmalu zaspala.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nextam?
Vam je ušeč?
Plis uglašujte za zgodbico
25. december 2012
P.S. če klikneš na pijačo se slika premika
25. december 2012
u101848
u101848
ja next!!!!!!!!!!!!
25. december 2012
če u 20 min dobim vsaj še 2 nexta nadaljujem zdle
25. december 2012