Forum
ρσνє∂αℓα ναм вσм яєѕηιčησ zgσ∂вσ!

anna in nina:

oblekla sem se takole:

pričeska pa je taka:

кσ ѕмσ ρяιšℓє ν šσℓσ ηαѕ נє υčιтєℓנι¢α ιяєηα ρσѕє∂ℓα ! мєηє נє ρσѕє∂ℓα к мσנι ѕιмραтιנι кяιѕтנαηυ!ρσѕтαℓα ѕєм ¢єℓα я∂єčα ιη ρσтєм ѕмσ ηєкαנ ѕє ρσgσναяנαℓι z ѕσšσℓ¢ι.čєz ηєкαנ čαѕα ρα נє υčιтєℓנι¢α ∂σℓσčιℓα кяιѕтנαηα ιη šє єηє тяι ∂α gяє∂σ ρσ ѕℓα∂σℓє∂.кσ кяιѕтנαηα ηι вιℓσ נє αℓєχ zαčєℓ вяαт ηנєgσν ∂ηєνηιк ρσтєм ѕι נє ρα кαя ηєкαנ zмιšℓנєναℓ! ηρя:кσмαנ čαкαм ∂α ѕє вσνα ρσяσčιℓα ρα тαкє ƒσяє.ρσтєм נє ρα ρяιšєℓ кяιѕтנαη ιη gα ѕкσяαנ zα∂υšιℓ! вяαηυ мє נє ηє мσям νяנєт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!тαк נє вιℓ ѕяčкαη. ησ ρσ ρσυкυ ѕтα αηηα ρα ηιηα яєкℓє∂α gяєм к ηנιмα ∂σ נυтя!¢σℓℓ ѕм ѕι мιѕℓαℓα кσ ρα ρяι∂ємσ к ηנιмα ρα..........
kristjan:

alex:

za začetek 5 nextov pa mnenje o zgodbi!

ali boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. julij 2012
nexti
03. julij 2012
neext!
03. julij 2012
tnx obema!
03. julij 2012
nekst!
03. julij 2012
tnx!
še dva pa začnem!
03. julij 2012
u62731
u62731
Neext
03. julij 2012
u97613
u97613
NExt.
03. julij 2012
tnx zdle dam next!
03. julij 2012
νι∂ιмσ αтιנα ν вαяυ кσ мι мαнα.šℓє ѕмσ к ηנємυ αтι ρα נє яєкєℓ"вι ℓυčкє" ιтк ѕмσ вℓє zα!!!!šℓє ѕмσ ν тяgσνιηυ кι נє вιℓα zєℓσ вℓιzυ,кυριℓє ℓυčкє ιη νяηαℓє кαя נє σѕтαℓσ.кαя ηαєηкяαт ρα zαgℓє∂αм נυℓιנαηα ιη кяιѕтנαηα вιℓα ѕтα ∂νσנčкα.αηηα ρσα ηιηα ѕтα נυ νρяαšαℓι čє ѕє gяємσ ƒℓαšσ яєѕηι¢є.ρσтєм ѕєм ∂σвιℓα ιzιν ∂α мσяαм кяιѕтנαηα gℓє∂αтι 4мιη.čєz ηєкαנ čαѕα נє žιgα ρяιšєℓ νєη (αηηα ρα ηιηα žινιтα ν вℓσкυ ιη žιgα тυт мσנ ѕσѕσšσℓ¢)кσ נє ρяιšєℓ νη נє ρяιηєѕєℓ єησ ρℓαѕтιčησ ριšтσℓσ z ρєηαѕтιмι мєткαмι ρσℓ ѕσ ηαѕ ƒαηтנє ѕтяєℓαℓ!zℓσ נє вσℓєℓ.ρσтєм ѕтα ρα мσяαℓα נυℓιנαη ιη кяιѕтנαη ∂σмσν ιη мє ѕмσ ѕι ρα мιѕℓє šкσ∂α ∂α נє кση¢ кαя ηαєηкяαт ρα ρяι∂єтα ∂σ ηαѕ z ℓιѕтι ηα ηנιн נє вιℓσ ναвιℓσ ηα я.∂!!! тσ ѕєм ѕι мιѕℓιℓα кσηčησ тαкšєη ∂αтυм кι мι υѕтяєzα!!!!!!ιη ρσтєм ѕтα ѕρє∂ σ∂šℓα!!тυ∂ι мє ѕмσ šℓє ∂σмσν кєя ѕє ηιѕмσ нσтєℓє ιgяαтι z žιgαтσм.
julijan:

žiga:

ati:

кσ ѕмσ ρяιšℓє к ηנιмα ν ѕтαησναηנє ѕмσ ρяιžgαℓє ¢σмρ ιη ρσgℓє∂αℓє ηα ƒв ηα ƒв-נυ ηι вℓσ ηιč ραмєтηєgα zαтσ ѕмσ šℓє ν ηנιησ ѕσвσ ιη zαѕραℓє.
njuna soba:

js sm spakla na tleh.
zujutraj ko smo se zbudile pa smo šle vn.oblekle smo se jst tak:

anna tak:

nina tak:

glejte sam oblačila!
namreč blooo je zlooooooooooo vroče kar 38 stopinj+.
ko smo prišle vn pa zagledamo....._=se nadeljuje=__ 4 nexti!!!!!!!!!
03. julij 2012
neeeeeeext!!!!!
03. julij 2012
tnxxx!!najbolša si! še 3 nekstt**.!.
03. julij 2012
next
03. julij 2012
tnxx!! ajbolša si še 2 neksta
03. julij 2012
next
03. julij 2012
tnx!! najbolša si! še en next!!
03. julij 2012
u89006
u89006
Neeext
03. julij 2012
o tnx!!!!!!!!!!! zdle nekst!
03. julij 2012
nexti
03. julij 2012
u40060
u40060
next
03. julij 2012
Next !
03. julij 2012
ѕєℓмαησ ηαנνєčנσ ναžιčкσ ηα šσℓι zяανєη ηנє ρα ηנєηα вƒƒ єℓмα! мιѕℓιℓє ѕмσ ѕι тσ вσ νяαžנє!
selmana_:

elma:

νѕє∂ℓє ѕмσ ѕє ηα gυgαℓηι¢σ ιη ѕє zαčєℓє gυη¢αт.ρσтєм ρα ρяι∂єנσ ѕм ѕєℓмαηα ιη єℓмα! ρяєčєנσ ηαм:
ѕ=ѕєℓмαηα,є=єℓмα,α=αηηα,η=ηιηα,נ=נѕт
s:kwa delate tuki!
e:ja kwa delate!
s:nehi ponavlat(se razjezi)
e:sorii
s:no kaj vam je muca papala vašga dolgega jezička?
a:nehi !!!!!(anna jo skor udari preden jo midve zaderžive)
n:lahka grete!
j:prosim nočmo težav!
s:že prav koza!
j:utihnpredn dobiš....¨!
---------------->z anno in nino smo odšle v blok in se igrale.potem pa je pome prišla mami in bratec luka.
mami ana:

bratec luka:

mami je rekla da morame iti v shoping za na planinski tabor kr mi manjka pol oblačil in opreme! tako sem se poslovila od anne in nine in odšla......... 4 nekste!
03. julij 2012
Next !
03. julij 2012
u40060
u40060
next
03. julij 2012
tnx še dva neksta aja najbolši ste
03. julij 2012
next!!!
03. julij 2012
u89006
u89006
Ñëkšt™
03. julij 2012
next
04. julij 2012
Jutr nekst!
04. julij 2012
ν ¢ιту ¢єηтєя ιη тαм кυρινє νѕє ρσтяєвησ.ρσ ѕσριηgυ ρα gяєνє к мσנιм ѕєѕтяιčємα тιмσтєנυ ιη ƒιℓιρυ ιη мαℓι ѕєѕтяιčηι мαšι.σ∂šℓι ѕмσ z мσנσ тєтσ мαяנєтσ ηα šмαятιηѕкσ נєzєяσ ιη ѕє тαм кσραℓι.вιℓσ נє zℓσσ ƒαנη αмραк νσ∂α ρα נє вιℓα zєℓσσσσ кαℓηα!
timotej(timi):

filip(filčo):

maša(miška);

teta marjeta(marjetka)

кσραℓι ѕмσ ѕє νѕє ∂σ мяαкα ιη ρσтєм σ∂šℓι νѕαк ν ѕνσנ ∂σм.
naša hiša:

moja soba:

komaj sem čakala tabor saj se je že zeloo bližal! potem pa grem malo ven in zagledam....
3 nekste ali 5!
05. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg