Forum
Torej odločila sm se da bom napisala zgodba

Zdravo se Lara 14 letno dekle.Nimam še fanta abiga zelo rada mela .Imam najboljšo prijateljico Saro stara je približno isto kot jas a ona že ima fanta.Minil je en teden odkar je bil 1 šolski dan dobili smo novega sošolca ime mu je Luka zelo je lep.Pri geografiji sedi zraven mene . Ampak vem da nebo nikol moj fant ke skos gleda važičko Majo

jaz:

Sara:

maja:

ž
luka:

je fajna zgodba

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. december 2013
nadaljujem ko dobim 1 next
12. december 2013
A enkrat je sedel k meni in me uprašal če bi bla njegova punca zažarela sem od navdušenja itak da sem rekla ja saj sem bila van.na koncu pouka me je pospremil domov.ko pa sem prišla v sobo sem takoj poklicala Saro povedala sem ji to veselo novico.Naslednji dan sem odšla v šolo kar naenkrat sem videla LUka ki je šov za mano vedela sem da se je en preseliv v sosednjo hišo ampak nisem vedela kdo .a zdaj vem Luka . počakala sem ga potem pa sva skupaj odšla v šolo . Maja je to vse videla maja pa je imela še dve prijateljici tudi one dve sta bile popovne važičke vedno ko so šle v šolo so izgledale tko:

Bile so popularne na šoli .to pa me je zelo motilo .sreča pa nevem kako sem imela omarico zraven luka na drugi strani pa je imela omarico Sara zgledalo je tako

aranžna omarica je bila mojaa vzgoraj na eni strani pa je imel omaico luka na drugi pa sara
12. december 2013
rabim 2 next
12. december 2013
nexxt(:
13. december 2013
u68452
u68452
Rabim 3 next
13. december 2013
u152356
u152356
nexxt
13. december 2013
Naslednji dan sem z veseljem odšla v šolo a na sredi poti sem se vstavila in pogledala nazaj nikjer nisem videla Luka.ko pa sem prišla v šolo sem videla Luka odhitela sem nasproti njega ko pa sem prišla do njega sem ga objela

napisala sem ful mal naslednič obljubim da bom več
13. december 2013
u152356
u152356
next
14. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg