Forum
₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

✉ Ello!
✉ Nekej takih tekmovanj je že, nism jih pa zasledila že velik.

✉ Rada bi imela svojo in zato sm jo nardila (;

✉ Navodila za izziv dobite ko objavm izziv (:

₪ PRIJAVNICA:

→ Ime: (Pravo)

Izzivi se bodo stopnjevali.
Več vrst jih je:

εϊз 1. Zgodba po svojem izboru.
εϊз 2. Blog.
εϊз 3. Zgodba po ključnih besedah (ki jih dam jst).
εϊз 4. Zgodba po sliki.

☣Pred usakim izzivom bom povedala, katere vrste je xđ

☣Prijave sprejemam do konca prvega izziva! Prijav je neomejeno (:

☣Vse navodila dobiste pri izzivu (;

♡Let's start!!!

♡ Byeee!

05. avgust 2013
u76594
u76594
₪ PRIJAVNICA:

→ Ime: (Pravo) AnjA
05. avgust 2013
→ Ime: Nika
05. avgust 2013
₪ PRIJAVNICA:

→ Ime: Neja
05. avgust 2013
u121843
u121843
₪ PRIJAVNICA:

→ Ime: Patricia
05. avgust 2013
Use sprejete punce jst mam prepoved racunalnika. Se vedno bom mislm da lahko dajala izzive (:
05. avgust 2013
u140125
u140125
₪ PRIJAVNICA:

→ Ime: lorena
06. avgust 2013
u139175
u139175
ime nika
06. avgust 2013
sprejeti! (; še ene par in začnemo (:
07. avgust 2013
u105028
u105028
₪ PRIJAVNICA:

→ Ime: Anja
07. avgust 2013
₪ PRIJAVNICA:
→ Ime: Ksenija
10. avgust 2013
u105028
u105028
kdaj začnemo?..
10. avgust 2013
zdej vas je osem, vsaj še eno bi rabl oglašujte ;*
10. avgust 2013
₪ PRIJAVNICA:

→ Ime: Karin
10. avgust 2013
ok, grem zdej delat izziv :*
10. avgust 2013
oleee!
10. avgust 2013
▽ Ι. ιzzιν (:

▽ вℓσg!
▽ zα ρяνι ιzzιν ѕєм ιzвяαℓα вℓσg, кєя ѕє ηє z∂ι тσк тєžєк σzιяσмα ѕρℓσн ηι.
▽ вℓσg ηαנ νѕєвυנє:
●ιмє(ρяιιмєк ηι ρσтяєвєη, кєя gα ηєкαтєяι ѕρℓσн ησčєנσ ηαριѕαт ιη נιн яαzυмєм)
●тνσנє σвѕє∂єησѕтι(ѕ čιм ѕι σвѕє∂єη)
●тνσנσ ηαנвℓנυвšσ няαησ χđ
●кαנ тι ν žινℓєηנυ ηαנνєč ρσмєηι
●ιη кяαткα ρяє∂ѕтανιтє тєвє(кαяαктєя ιт∂.)
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
∂σ∂єנтє кαкšησ ѕℓιк, кι ѕє ρσνєzυנє z ναšιм žινℓנєηנєм ;●
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
кєя ναѕ נє νєℓιкσ, мαтє čαѕα ∂σ Ιб.ȣ.!

10. avgust 2013
mogla si zbrat blog,ne
ok grem pisat.
10. avgust 2013
ja
10. avgust 2013
10. avgust 2013

Hey!Sem Ksenija (zanalašč bom še povedala priimek ) Bosilj.
Obožujem One Direction.So neke vrste moja obsedenost.Ne vem kaj bi naredila brez njih.Vse vem o njih.Največ pa o Harryu.Moja najljupša hrana je pomfri in hamburger .To pa zato ker jih lahko kupiš v McDonald's-u.Ampak jih ne jem pogosti,ker se bom zredila.Hecam se.To ni moja najlupša hrana.Moja najljupša hrana so cmoki pa njoki,ki jih moja mama naredi.In golaž.

Največ v življenju mi pomeni One Direction.Oziroma Niall in Harry.Če ne bi bilo njih bi se že verjetno ubila.Ksenija se zdaj ne heca.So moja prva obsedenost in si jih bom zavedno zapomnila.Rada imam tudi mojo sestro Tamaro.Življenje postane zanimivo poleg nje.
Zdaj pa še o mojem karakterju(nimam pojma če sem prav napisala)!
Za začetek nimam pojma kaj pomeni karakter zato grem spraševat mamo.Po naravi nisem neumna sam delam se,da sem.
In mamica mi je povedla kaj to pomeni.LOL.Zdaj vem.
Vem,da boste mislili da zdaj to kar bom napisala nima veze z moji karakterjem,ampak ima.Odkar sem prebrala Fall for you se drugače obnašam.Seveda to mislim na dober način(s tem ne govorim da sem postala bolj prijazna).Do tistega dneva sploh nisem imela samozavesti,ker jo je moj sošolec zbil na prvi šolski dan in jaz vračam počasi nazaj.Don't judge me.
Imam srednje dolge,temno rjave,ravne lase in oči.Stara sem 11,čeprav zgledam starejša(okej ne zezam se,ena je misla da sem stara 14 al pa 15).S tem se ne bom hvalila.Nasplošno ne maram sama sebe,še bolj pa sovražim svoj lajf.

Večinoma se spomnim vsega slabega kar se mi je kdarkoli zgodilo.Vključno s tem ko sem bila mala in sem si presekala brado.
Rada se družim s fanti in to brez razloga.
Treniram košarko in obožujem nogomet(čeprav ga skoraj nikoli ne gledam).Moja mama mi je enkrat obljubila da bomo šle na nogomento tekmo,a vseeno mislim da me ne bo peljala.Jokam(to je bil sarkazem).
Aja,pa moja najlupša pijača je sok .
Na splošno sovražim svoje življenji.Prav nič se ne dogaja in tudi sebe sovražim.

upam da bo vredi,ker jaz nisem dobra v pisanju blogov.
10. avgust 2013
AnjA-
Nika-
Neja-
Patricia-
lorena-
nika-
Anja-
Ksenija+
Karin-

+naredila
-ni naredila
Ksenija: tvoj blog mi je zloooo ušeč! res! ocena 1o!
10. avgust 2013
Ksenija te ma zdaj rada
hvala <3
10. avgust 2013
u105028
u105028
Haj! <3
Moje ime je Anja. Priimek vsebuje 10 črk, zato ga ne bom napisala, ker sem preveč lena.
Obsedena sem z nogometom in z glasbo.
-Nogomet bi lahko rekli da je moje življenje, skoraj vsak dan ga igram. FCB <3
-Glasba, ah ja! Poslušam veliko različnih skupin, glabenikov. Od Pink, Rihane, Justina Bieber-ja, Demi Lovato, Jessie J ampak moje srce najbolj bije za ene in edine One Direction. O Niall-u bi lahko povedala cel roman, pa bi imela še kaj za povedati.
-Prebrala sem že veliko stvar, ki jih je izrekel Niall. Npr. to da mu je pri punci všeč to da je sproščena, nasmejana in da rada govori. (čisto takšna sem jaz). Njemu je povsem vseeno za zunanjost Večkrat so me nekateri osebki zmerjali in žalili, ampak ko sem prebrala kaj vse prestaja Niall, sem tudi sama vstrajala.In ja grem naprej, z vzdignjeno glavo. Niall mi je popolnoma spremenil življenje. <3

Moja najljubša jed je pica. No, ampak ker živim povsem tam gor pri Bogcu, si je ne privočim velikokrat. Najraje imam kmečko hrano: Golaž, kruhovi cmoki, rižota, obara,... Moja mami in oči sta najboljša kuharja daleč naokrog

Največ na svetu mi poemi kar sem že prej omenila NOGOMET. Ko stojim na igrišču pozabim na vse moje težave. Se samo jaz, žoga in gol. Ostalo ni pomembno v tistem trenutku. Najlepši obutek je, ko zadaneš gol, takrat se ti zdi kot da si poletel na krilih. 2.moja obsedenost so One Direction. Niall, Niall,Niall,Niall dan in noč samo Niall. <3
Najbolj mi gredo na živce hater-ji. Zayn je terrosrist, lepo vas prosim kako bi se vi polutili, če bi vas kdo tako klical. Sploh veste kaj to pomeni in kako takšne besede zabodete narovnost v srce?. Niall je grd in ne zna peti?. Da slišimo vas. Louis je gej?. Dokaži! Harry je ženksar? Si ljubusumen/ljubostumna ker ga imajo radi tebe pa nihče ne pogleda?. Liam je otročji, ker se boji žlic?. Lepo vas prosim, kaj pa nekateri ko se bojijo pajkov.. in nevem česa še?. Folk odrastite in jih pustite na miru! Oni so:

Moj karakter. JA pa smo tam. Sem nasmejana in govorim. Zelo veliko govroim in ko smo že pri tem koliko je to zelo veliko to je OGROMNO. Drugače pa sem punca, ki me skoraj vsaka beseda prizadane. Na zunaj ne kažem čustev, ampka na znotrja se popolnoma zlomim. Nimam top postave in zato me večkrat zmerjajo. Boli, dobesedno boli, s temi besedami me zabodejo naravnost v srce. Učasih želim dobesedno končati svoje življenje ampka se spomnim na Zayn-ove besede in grem naprej kot on. Nisem punca, ki se joka pre vsemi. e se kdaj jokam je to največkrat zvečer v moji sobi, v moji postelji, tam kjer me nihče ne sliši. Sem punca ki odpučam stvari a jih ne pozabim.
In ne pozabi:

*click*
10. avgust 2013
u105028
u105028
ok?
10. avgust 2013
AnjA-
Nika-
Neja-
Patricia-
lorena-
nika-
Anja-
Ksenija+
Karin-
**
+naredila
-ni naredila
**
Ksenija: tvoj blog mi je zloooo ušeč! res! ocena 1o!
-
Anja: vau res! popouno je! vedno bolj ugotovljam, da nism edina s takim življenjem kot je moj in da nimam samo jst takih težau(seeveda sm to že vedla)
res zeeeeeeeeeeeeeeelooooooooooooo lepo! no sej veš! <3 vedno je tvoje pisanje perfekt!
-
10. avgust 2013
AnjA-
Nika-
Neja-
Patricia-
lorena-
nika-
Anja+
Ksenija+
Karin-
10. avgust 2013
Anja: ocena 1o!
10. avgust 2013
u105028
u105028
hvala <3.
Lajf je bedn, ampak kaj hočemo gremo naprje ane <3
Jz ti stojim ob srani, če boš kaj rabila <3 IN če reees, ampak reees kaj rabiš, mi poveeej, ker ti bom z veseljem pmagala <3 Si reeees toop frendica in nokol te nočem zgubit. <3
10. avgust 2013
hvalaaaaaaa :***** enako <333
10. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg