Forum
u120570
u120570
PRIJAVITE SE PUNCE/FANTJE!!!!!!!!!!!!!
PRIJAVNICA:
IME:
PRIIMEK:
SLIKICA:
PRAVILA:
-SE NE KREGAMO
-OGLAŠUJEMO KOLK HOČEMO
-POTREBUJEM OD 3 DO 15 TEKMOVALCEV
24. februar 2013
IME: april
PRIIMEK: march
SLIKICArofilna
24. februar 2013
u71250
u71250
ruby rainbow
profilna
26. februar 2013
India
Keser
Ne najdem slike
26. februar 2013
u120570
u120570
ok zacnemo v petek
26. februar 2013
u120570
u120570
1iziv
napisite...
Najbolj grozljivo zgodbo ......
11. marec 2013
u71250
u71250
bil je vecer na noc carovnic
z staso in zalo smo odsle po hisah. prisle smo do zastarele hise v kateri ni ze desetletja nibenega. vendar sem zaslisala glas. zala je rekla da je samo veter toda prizgala se je luc. pozvonile smo in rekle: dober vecer mate kej za noc carovnic?
statka je rekla naj pocakamo in odsla v kuhinjo prisla je nazaj in rekla da nic nima
za njo je pricapljala deklica z vrecko sladkarij. ko je vrata zaprla sem rekla da je to neposteno saj ima sladkarije. starka je to slisala in rekla da naj pridem z njo in se da bo ze kaj nasla. rekla je naj se usedem na stol in sem se. nekaj je potegnila iz police in skrila za hrbet. nato je rekla da je nekaj nasla. iza hrbta je potegnila noz in potegnila cez moj vrat ne da bi me urezala. nato je rekla : drugic se brigaj zase ce ti kdo cesa ne da. sicer pa sploh nebo drugic.
z nozem je pocasi zarezala v moj vrat. cutila sem bolecino in mraz ki se ki je potakal po zilah. zaslisala sem glas deklice : teta ne prosim!
nato sem padla v nezavest. zjutraj ko sem se zbudila sem mislila da sem sanjala toda ko sem odsla v kopalnico sem na vratu videla rano.
tisto zensko veckrat vidim v sanjah ali se mi prikazuje... a ko pomislim a mi je tista deklica resila zivljenje... nevem kaj bi brez nje.......
upam da je ok pa sory za pravopisne napake ker pisem z telefona in nemorm sumnikov delat pa tko....
12. marec 2013
bil je julij 15. in se je že temnilo. v stari razpadajoči hiši na robu gozda je gorela luč. ga. molyburn je ravnokar dokončala pismo svojemu odvetniku. pismo je bila njena poslednja želja/oporoka.odložilaje pero in pismo skrbno spravila v kuverto in jo lepo zapečatila. pismo je odložila na mizo, da ga ne bi naslednji dan pozabila. odpravila se je po škripajočih stopnicah do svoje sobe. ulegla se je na posteljo in odložila očala. razmišljala je kaj vse mora še postoriti, preden k njej na obisk pride njen sin. odnesti je morala pismo, zaliti rože in pospraviti sobo za goste. oči so se ji počasi začele zapirati. nato pa je zaslišala zvok. nakdo je hodil po hiši. v trenutku je bila budna. vrata njene sobe so se počasi odpirala in zagledala je obris moža. zaslišala je hripav glas:
"plačala boš za napake svojih prednikov"!!
zakričala je, ko je njena kri bruzgnila po postelji...
naslednji dan jo je njen sin našel na postelji. glava je bila za nekaj cm. oddaljena od telesa, njene oči pa so bile široko odprte in zrle so v strop, kjer je bilo z njeno krvjo napisano:
PLAČALA JE ZA GREHE DRUGIH....
12. marec 2013
u120570
u120570
Super se yoko
14. marec 2013
u124899
u124899
Anna Lover
zgodba
Neke noci sva se z sestro odpravili v mesto
Nekdo me je ugrabil in z nozi risal po meni