Forum
u38558
u38558
pisala bi zgodbo ki se dogaja v šoli.Ker imajo bivališče v dijaškem domu. NO KAR PRIČELA BOMM !

bi brouu ??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. januar 2012
u38558
u38558
živjo sem manca in kolikor ste že prej ozvedeli živimo v dijaškem domu. nisem kaj prida učenka. ucena zmečem komaj za 2 ampak bom preživela. kadar se razjezim padem v depresijo takrat izgovorim veliko ne primernih besed.zato imam že dva upomina pri šestem moraš oditi iz šole. imam prijatelico nino k je najlepša na šoli, nino velikokrat sprašujejo zakaj se druži zmano nina pa jim vedno odgovori ker sem zabavna in v srcu tudi zelo prijazna oseba, in pa da me morajo samo spoznati. nini najbolj zavidajo nastja sara in lana. vedno se znašajo nad njo a nina se jim nepusti tako zlahka.zdaj pa dosti zaenkrat o nini.na šoli sta dva fanta ki sta zaljubljena vame piflar anže in sandi ki nemore povedati stavka neda bi jec lav. bilo je jutro samo še 1 tedn do počitnic in da se vrnemo domov nemaram se vračati domov saj je moj pče alkoholik mame pa ne poznam, zato sve z nino sklenile da bom pr njej za počitnice jaz sem se seveda strinjala.saj mi je bila to najboljša priložnost se izogniti domu in oditi k prijateljici.nina mi je povedala d bota za počitnice prišla h njej tudi bratranca jure in miha.miha je zelo sexy jureta pa še nisem spoznala.samo te počitnice bodo zagotovo ne pozabne saj tudi nininih staršev nebo doma saj greta za cele pučitnice na službeno pot v avstrijo.mislila sm siii carskoo. in mineval je dan za dan in počitnice znino sva pakirali in se pogovarjalii

Nina -n jss-m

m- nina ??
n-kaj??
m-kako da ko si najleppša na šoli nimaš FANTA ???
n-nevem nubedn ni pravi saj ko bom koga spoznala boš 1 ki bo izvedela sicer pa zakaj te to zanima?!?!
m-pa nevem kr tko ker pri taki lepoti da nimaš fanta??!!?? samo ali nisi opazila da se fantje kar lepijo nate ??
n-sem samo negdo mi je pa res ušeč!? ampak čisto maloo ! amm.. no nevem če mi je ??
m-dajno useno mi povej gdoo prosimmm nebom nubenmu puvedala***!!??
n-vem da neboš!! in ti tudi zaupamm !!
m- no še dons ali moram penzijo počakat ???
n-jaja no ušeč mi je MAX
m-kaj??????? (kar izbulila sem oči ) pa ne ta kreten
n-saj ni kreten!! 1.luškan je 2.prijazen 3.ni dovgočasen in še 4. ni sam sebi ušeč
m-halooo katastrofa
n-zamenive temo

takrat pa sem se zadrla nooo jazz semm žeee spakiraalaaa.nina mi je zabila da se ji nitreba dretii na uhoo ker je ona tudi že.

n- avtobus odpelje čez 15 minut ! vidiš ti in tvoj govor čvekla !! ( to je izgovorila šaljivo ) pa še na maalico morave oditi!!!??!!!
m-jaz čvekla ?? saj nama ni treba na malicooo noo
n- prav imaš pohiiti usajj

zdrvele sve po stopnicah a ttakrat so po stopnicah na vzgor prihajale nastja,sara in lana. nina se ni želela kregat zato sve oddrvele v dvigalo bilo je še 7 minut pa avtobus odpelje. in kot vedno moram jaz imeti probleme mojaa prtlaga gre kumi čezz vrata haloo. znino sva se pomatrali in jih porinili v dvigalo.hiteli sva tako da se mi je petka odlomila. jaz sem želela se ustaviti a takrat me je nina prijela z roko in me vlekla dokler nisve prispeli do avtobusa.vsi na avtobusu so nama zaploskali ker sva ujeli zadnjih 45 sekund. usedli sve se na sedež in se pogovarjali.potem pa sem uzela svoj ipad in poslušala musko. prispele sve k ninini hiši tam pa stanaju čakala jure in miha hitro sve priderveli knijima jure je bil še bl sexy k mihaaa.kar topila sem se. naenkrat pa me za tamo pograbi.........
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- a nej nexam ???
14. januar 2012
u62581
u62581
next
14. januar 2012
u38558
u38558
ne boste vrjel za ramo me je pograbil piflar anže bla sm čist paff in sm ga uprašala kaj počne tukaj

pogovor je puteku tkule anže-a jss-m

m- anže kaj počneš tule (ta čas pa so nina jure in miha odšli v hišo)
a-veš manca js sm doo fula zalublen vate !?!? a bi hodla zmano
m- (kar na bruhanje mi je šloo ! ) nee js mam tipa jureta ! (kar na enkrat sm izgovorila ta ime nevem zakaj ampak...?)
a-sej ga lahka pustiš! saj sem lepši ko on
m- OMG to pa ne bo držal lepši je on nebi rada hodila z piflarjem? in pa saj imaš špelo piflarko ona je bolj zate? zdaj pa bi prosila če odideš ker to ne pelje nikamor
a-no dijo sam take priložnosti nebo več ker tut pol nom hotu bit tvoj fnt
m-uprosti anže ampak ni mi mar zate in pa adijoo !!!!

oddivjala sem v hišo anže je zamano gledal dokler ni prišev ven jure in takrat sem ga poljubila da bi pokazala da je res kao moj fant.jure se mi je kar prepustilbilo je tako leppoo ampak usega lepga je konc in pozabila sem omeniti da je takrat anže odvihrav nazaj v gost. no ke smo ostali usega lepšga je enkrat konec. jure me je začudeno pogledal.hotela sem se kar u zemljo udreti pri sebi pa sem si mislila kaj sem storila?takrat me je jure uprašal

jure-j jss-m

j-kaj ti pa je
m-ammm... (nism vedla kaj naj no odločila sm se d mu bom puvedala resnico ) amm... noo
j-noo????????
m-pač ta fnt k je biu tle prej ane amm.. je zaljublev vame in jst sm mu rekla d si ti moj fnt!?! vem ja glupoo sej te bom pustila čist prmir
j-aja sam a bi bla moja puncaa ????
m- (kuaa a sanjaa a mi je reku če bi hudila z njemu?? iz mene je kar butnilooo !!! ) jaaaa
j-me je ubjev in zalizala sva se !!..

takrat pa je prišla ven nina in naju zagledala bila je presrečna končno sm si najdla tipa k je nini ušeč. nina je začela ploskat nama pa je blo kar nerodno ubadva sva zrdela do koncaa puu eni strani sva bla pa heppy ker nama ni blo treba skrivat dsva parr.odšli smo nzaj v hišoo moja sobaa je blaa zakonn mela je zakonsko pojstloo cool glih fajn d je jure lajha gdaj pr men.pupoudne smo šlii u kinoo gledal smoo romantičn fill.nina nama je celoo pot guvurila GOLOBČKA.mhmm... ampak boo nina in miha sta odšla v McDonald`s in ker je bla vrsta ju ni blo še 30 min. pred tem pa smoo se odločili da si gremo sogledat še en film. odšla sm kupit vstopnice. za šajtrgom pa je stall.............

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
a nej nexam ???
14. januar 2012
u62581
u62581
neeeeeexti zameeeeeeeeeee
14. januar 2012
u38558
u38558
za šajtrgom je stala nastja in js takoj u smehh hahah nastja me je upazla in se obrnila stran js sm še zanleš odšla na tisto blagajno še prej pa sem juretu dala tlefon naj jo slika potem pa sve se z nastjo pogovarjale takole

nastja- n jss-m

m-hahahha a ste duma u finančni stiski hahahah ??
n-ne samo malo moram zaslužiti!
m-že vem zakaj!?!?!
n-zakaj????
m-ker ti fotr več keša nedaje ker ga purabš usega za party pa za pupraviu avta.saj si ga ta mesec že dvakrat razbila hahahaha kua bojo vesel u šol k bojo to zvedel hahahahah
n-da si nebi drznla krava ker če ne ti bom spelala jureta!!!!!
m-itak !?!!? jure je sam moj in je zalublen vame in tut dubrdan al pa adijo ti nebi reku!
n-to bomo še vidl sej je jure prej hodu zmano preden je stabo!! ha
m-too pa ni ress! ker jure nebi hodu stako kozo kot si ti !!!!
n-a ti pokažem dokazz !!??!! a????
m-saj ga nimašš!!

nastja z torbice potegne denarnico in v denarnisi je mela sliko nje in jureta kako sta se kušvala na travnikuu.takrat sem se užalostila saj sem prejšni dan jureta uprašala če je imel gdaj kaj z nastjo,saro ali lanoo in mi je odgovoril da ne.nastji sem rekla naj mi da 3 vstopnice.takrat pa sem pogledala jureta in mi je po licu stekla souza ena za drugoo kar na enkrat pa se je kar ulilo nina bi rekla da s krokodilje souze too.pograbila sem ustopnice jih jokajoče predala juretu jure je opazil da jočemm uprašal me je kaj je narobe jas pa sem ga samo pogledala grdo in odhitela na wc.takrat sta prišla miha in nina nina je jureta vprašala kaj se je zgodilo jure je povedla d je iz šajtrga priletel jokajoče in da poleg tega sem kupila samo 3 vstopnice namesto štirih.nina je uprašala jureta kam se odšla jure ji je povedal da na wc nina je pritekla za mano.videla me je vso objokanoo in počepnila zraven mene saj sem sedela na tleh.

nina-n jss-m

n-manca kaj se je zgodilo??????
m-sem vedela da bo to vedno ko mislim da sem našla ljubezen svojih sanj pa te odhitijo stran!!!
n-manca ppovej mi kaj se je zgodilo??
m-na šajtrgu je bila nastja ane.. in takrat sem ji rekla da bo zvedla cela šola kje dela in zakaj!!potlej pa mi je rekla da mi bo spelala jureta jaz sem seveda odvrnila da to ni možno saj on ljubi mene potem pa mi je pokazala sliko kako se kušuje z juretom na travniku bila sta tako srečna na sliki!! ....
n-in kaj je narobe s tem saj ne hodi več znjo??!!??
m-vem samo prejšni dan sem jureta uprašala ali je gdaj imel kaj z nastjo,saro ali lano.in veš kaj mi je odgovoril...!!! NE
n-že vemm imam idejoo
m-kakšno???
n-pojdi do njega se lepo obleči na tu imaš denar pojdi se obleč časa imaš 30 min pred filmo.in mu povej ni tvoj tip in da želiš prenehat z zvezoo!!!

ninin načrt se mi je zdel carskii odšla sem po najdražje stvaari ko sem prišla do jureta je biu ves na udušenn ko me je videl jaz pa sem mu rekla če greva lahko kam nasamem.buh vej kaj si je on mislu na samem lepo ublečena saj pa veste kaj si mislijo fantje a žau njegove misli niso bile prave!

jure-j jss-m

m-jure neki ti morm puvedat !!
j-(jure zmedeno) k..kaj ??
m-želim prenehat najino zvezo!!
j-kaj pa saj me ljuiš
m-ne spoznala sem da te ne in nisi pmoj tip poleg tega si mi pa še lagav
j-jzz tebii lagauu???!!!??!!??
m-ja ti menii ja!!
j-saj sem vedel d abo nastja vse ščvekala
m-no zaj veš u čem govorim prosila pa bi te da me tudi ne pozdravljaš in nič pusti me primeru kod da ne obstajam če ne se pa vrni K NASTJI !!
j-ampakk .. sa..
m-nič ampak (sem ga prekinila)tako bo kot sem jaz rekla je jasno
j-če more bit

takrat pa sem tekla do nine in ji use povedala nina je bila vesela ker sem bila tudi jaz vesela.odšli so gledat filem nina me je še enkrat uprašala če grem zraven odgovorila sem ji da mi ni do gledanja filmovv raje se bom sprehodila po mestu saj me lahko pokličeš ko bo konec prav nina je rekla ok. odšla sem op mestu in zagledala klopco hosila sem ampak moja napaka je da sem se zatopila v kjigo.in zaletela sem se v tipa nibiu najlepši ampak biu je hot usejnpo brav mi je knjigo in se mi predstavilpravil je da je žana povabiu me je na sokk na soku sva se opisala jaz njemu in on meni tako da sva postala boljša prijatelja ko sva od hajala do kina me je žan vprašall

KAJ MISLITE:

a) bi hodila zmano
b) se bova še kaj videla
c) ali imaš fanta

napiši črko a b ali c zakatero si se odločiu ...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------a nj nextam ??
14. januar 2012
u62581
u62581
črka c) pa nextej
14. januar 2012
next
14. januar 2012
u61520
u61520
ista črka c in next itax
14. januar 2012
u62581
u62581
next
14. januar 2012
u38558
u38558
bom jutr nexala zele niam idej
14. januar 2012
u38558
u38558
http://www.google.si/imgres?q=beautiful+girl&um=1&hl=sl&client=firefox-a&sa=X&rls=org.mozillalfficial&channel=np&biw=1920&bih=910&tbm=isch&tbnid=2JySwArl6lyr5M:&imgrefurl=http://mi9.com/alexz-johnson-beautiful-girl_90936.html&docid=3swdOeWfteWSjM&imgurl=http://mi9.com/uploads/female-celebrities/4914/alexz-johnson-beautiful-girl_1920x1200_90936.jpg&w=1920&h=1200&ei=fhUST8XQGcunsgaY4dyADg&zoom=1&iact=rc&dur=253&sig=101191222865356293500&page=2&tbnh=160&tbnw=193&start=40&ndsp=39&ved=1t:429,r:31,0&tx=95&ty=54
15. januar 2012
u38558
u38558
tle naj bi bla js sam neki ne dela čakte maal
15. januar 2012
u38558
u38558

15. januar 2012
u38558
u38558
to je ninaa
15. januar 2012
u38558
u38558

in to sm jss manca
15. januar 2012
u38558
u38558

15. januar 2012
u38558
u38558
to je jurree
15. januar 2012
u38558
u38558

15. januar 2012
u38558
u38558
lanblonĐa ej sra una na sreduni je nastja in una je lana
15. januar 2012
u38558
u38558

15. januar 2012
u38558
u38558
ud nine hiša tle žvimo zej
15. januar 2012
u38558
u38558

15. januar 2012
u38558
u38558
to je miha
15. januar 2012
u38558
u38558
http://images.sodahead.com/polls/001402215/cute_young_guy_wearing_glasses_thumb8367219_answer_2_xlarge.jpeg
15. januar 2012
u38558
u38558

15. januar 2012
u38558
u38558
to pa je anžee
15. januar 2012
u38558
u38558
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQYqojuyrVjQiDke5kE6sNr4lao0gPeC6sXK76Ty-81wZqQJxCakQ
15. januar 2012
u38558
u38558
neki me comp jebe !
15. januar 2012
u38558
u38558

15. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg