Forum
u32370
u32370
OSEBE:
Nelly : me
Shaninna : my bff
Elle : najbolj lepa na school
Elise : Novo dekle v mojem razredu
27. november 2010
u32370
u32370
heyyy
sem Nelly in sem stara 14 let.sepravi veste da hodim v 9. razred.imam bff shan in sovražnico ki misli da je popolna elle.danes je v razred pršla nova učenka elise.tako kot jast je najmanj zaželena na šoli.nevem zakiaj vendar nekega dne je elise rekla če pridem kaj k njej.seveeda nisem mogla odkloniti in zmenile sva se za soboto ob 7.30 zjutraj.prišla sem in imeli so še večjo hišo kot nevem kdo.lin njena soba.....zasegla je skoraj eno nadstropje 7 nadstropne hiše.to je že skoraj blok se pomislila.ko je prišla elise mi je povedala da je njena mam...kjraljica!?.ona pa je najmanj zaželena?!pa saj je princesa!bila je oblečena v kratko rumeno oblekico in rumnene čevlje visokih pet.to je bila super frendica.in tako mi je rekla naj jo kličem el jast pa njej nisem odgovorila nič,le strmela sem v njeno mamo in očeta.to so super starši,bogati,lepi,prija...takrat je prišel rody,elisin brat.to je lepotec in pol.eleganten,suh kar ostrmela sem.el je rekla da je samski kar je bilo meni super všeč.el je stekla k njemu in povabil me je v svojo sobo,potem pa v kino.in med filmom...me je poljubil.hey ljudje to je naj poljub na svetu.nemorem vrjeti da je moj fant bogataš.seveda sem mu poljub vrnikla in uradno sva postala par.takrat pa.....
27. november 2010
u32370
u32370

to je tinny.elisina sestra

rody

ben in tess starša od el
27. november 2010
nexxt pl8ssss
19. november 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg