Forum
Moja starša sta dobila novo službo zato smo se preselili v ljubljano. Morala sem začeti hoditi v drugo šolo. Šola ni bila daleč stran približno 5 minut stran od mojega novega stanovanja. Stopila sem v svojo novo šolo vsi so me gledali čudno se mi posmehovali ali si kaj potiho govorili takoj ko so me zagledali. Gledala sem okoli da bi videla kakšnega učitelja da bi mi pomagal najti mojo učilnico. Končno sem zagledala odraslo osebo hitro sem stopila do nje in jo vprašala kje učilnica matematike. oseba se mi je nasmehnila in rekla da ni učiteljica. hodila sem nazaj in se opravičevala gospe ki sem jo zamenjala za učiteljico ter se zaletela v ravnateljico. že prvi dan sem sedela pre ravnateljici in vrjamite uničila sem ji oleko saj ko sem se zaletela v njo je polila kavo in ni jo po meni. verjamite ni bila vesela ko sem ji uničila njeno ljubko oranžno oblekico. Pospremila me je v razred ko sem stopila v razred so se mi vsi glasno smejali...

ČE PIŠETE NEXTE NADALJUJEM ZGODBO!

boš sodeloval/a??????????????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. junij 2012
rabim samo 2 nexta
25. junij 2012
next
25. junij 2012
next
25. junij 2012
vsi so se mi smejali še profesorica se ni mogla zadržati saj se je na moji obleki videl velik rjav kavni madež ki sem ga dobila ko sem se zaletela v ravnatejico. neka punca njeno ime je bilo špela to sem zvedela kasneje je imela lepe oranžne lase in prikupno oranžno oblekico se je zelo naglas zasmejla se zadrla mia čes cel razred in pokazala name. punca po imenu mia (kraljica razreda) je vstala in mi rekla da imam grozno spodnje perilo moje črno perilo je zelo izstopalo saj sem imela oblećčeno belo majico.
vsa osramočena sem se usedla v 2. vrsto tik pred mio. mia se je nagnila k meni in mi pogledala torbo vzela en zvezek in mi rekla potiho mislila sem da bo barbie zvezek mrha.
ker se ne pustim zafrkavat sem vstala jo porinila s stola in ji rekla prasica fantje so nekaj govorili slišala sem samo mia...novinka...facebook ostali pa so samo komentirali zadevo. profesorica me je nadrla in je naju z mio poslala k ravnateljici. ravnateljica je mio prijazno ogovorila in jo vprašala kaj se je zgodilo. mia je vso krivdo zvrnila name rekla je da sem ji brskala po torbi in ji rekla mrha prasica...ravnateljica me je nadrla: KAO SI DRZNEŠ UŽALITI MOJO HČERKO TI...TI...TI NEHVALŽNICA DALA TI BOM PRIMERNO KAZEN. takoj ko mi je povedala kazen sem jo debelo pogledala hujše kazni ne more biti kako grozno...
25. junij 2012
VAS ZANIMA NADALJEVANJE 3 NEXTE
25. junij 2012
OK TUD 2 NEXTA STA DOVOLJ
25. junij 2012
next
27. junij 2012
next
27. junij 2012
ravnateljica je rekla: cel teden boš bila asistentke neše edine čistilke gospe brezovnik ona ti bo govorila kaj ona naredi ob koncu pouka kaj čisti ti pa boš opravlala njeno delo pod njenim nadzorom še posebej bi rada videla čista stranišča. mia se mi je zarežala in odšla is pisarne jaz pa sem se počasi odvlekla nazaj v učilnico matematike. mia je že vsem povedala to sem vedela saj so se vsi glasno smejali ko sem prišla v razred pa so vsi utihnili. vsi so šušljali in se potiho pogovarjali o meni. neka punca zraven mene njeno ime je zala imela je rahlo skodrane blond lasemodro sive oči in lep glas rekla mi je da ponavla 1. letnik zato se nobrn ne druži z njo bila je razočarana in le z redkimi je bila prijateljica. rekla mi je tudi da ve kako se počutim in mi v roko stisnila nek listek.pogledala sem jo ter začela odpirati listek ruknila me je in odkimala nato pa pogledala profesorico. razumela sem bistvo (LISTEK NE ODPRI TUKAJ PROFESORICA TE BO VIDELA) namesto da bi odšla domov sem imela prvo srečanje s čistilko bila je maljhna suha vendar njen glas ni bil tih bil je precej močen. najprej me je gledla zelo budno in me opozarjala ampak ko je videla da znam čistit kar dobro in da nisem nobena princeska sej je malce omehčala. povedala je svoje ime priimek in mi malo opisala svoje življenje v dveh stavkih. povedala mi je tudi zakaj tukaj dela in kaj bi v resnici rada počela ona. tudi jaz sem se ji predstavila. rekla mi je naj me ne kliče gospa brezigar kar helena. ko sve počistile šolo sem se lahko končno odpravila domov. prišla sem domov in staršev ni bilo nikjer kar naeenkrat sem se spomnila delata zgodaj zjutraj se vrneta ob treh in ob šestih gresta delati še za tri ure. očitno se bom ta teden z svojimo starši pogovsarjala le preko samolepilnih listkov na hladilniku. skoraj bi pozabila na listek na njem je pisalo...
28. junij 2012
RABIM TRI NEXTE ZA NADALJEVANJE
28. junij 2012
next
28. junij 2012
next
29. junij 2012
next
04. julij 2012
u73804
u73804
nexxttttt
04. julij 2012
u81497
u81497
next!!!!!!!!!!!!!
10. julij 2012
next!!
10. julij 2012
na listku je pisalo...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------pridi za šolo ob požarnih stopnicah po svpjih čistilnih urah...

NE POVEJ NIKOMUR ZA TO...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

malo se mi je zdelo čudno razumela bi če bi na listku pisalo kaj kot recimo neskrbi saj je čistilka prijazna ali pa sej bo no vseeno pa sem stekla nazaj do šole kajti vedela sem da bo zala mogoče moja edina prijateljica in nisem je želela pustiti na cedilu. in zdaj sedim tu za šolo in no... zale ni nikjer mogoče se je naveličala čakati ENO uro. tato pa je za požarnimi stopnicami visel listek enake barve kot tisti ki mi ga je dala zala in z njeno pisavo je pisalo
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
se vidive tukaj jutri... resno bodi tukaj N.U.J.N.O. tega jaz nezdržim več resno...

zelo me je zanimalo kaj je mislila z ...--tega jaz nezdržim več resno--
malo mi je bilo čudno...
ampak ko sem spet prišla domov je bila ura pol devete in opazila sem da listek ki mi ga je dala zala ni bil edini listek zame dns in na hladilniku je bil listek na katerem je pisalo...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------večerja je v hladilniku mami in oči

sploh nista bila jezna o tistem z ravnateljico (sodeč po srčku) mogoče sploh nista vedela da sem to... sploh naredila ampak saj je vseeno zdaj grem spat...

ne obstaja bolj groznega začetka šole zato pa sem pred spanjem napisala liste ki ga bom v šoli dala zali SKRIVNO
napisala sem...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------zelo mi je žal zala prosim oprosti mi tega nisem naredila ZA NALAŠČ samo res je stresno v šoli ko me vsi tako zafrkavajo ampak prosila bite če lahko naredive tako jutri res ne morem priti k tebi no za šolo zao pa lahko pojutrišnem... TINA

P.S.: RES mi je žal...
no vem da je dolgo ampak pišem na majhno zato sploh ni problema...
no tosem ji dala v torbo med športno vzgojo vedela sem da ga je dobila ker me je že naslednjo uro pogledala malče nehvaležno in malce grdo ampak potem je spet pogledala listek in me pogleedala malce bolj razumevajoče in mi pokiimalanato pa je istrgala nov listek iz beležke in mi napisala
veem da je stresno in te razumem se vidive v čet

še vedno ne vem kaj je zala mislila s tistim tega ne zdržim več...
ampak zvedela sem pojutrišnem ko sem stopila poleg požarnih in zagledala zalo ki sloni na zidu in....

KRIKNILA SEM ZELO GLASNO ZALA JE ZBEŽALA STRAN AMPAK ZARADI TEGA NISEM OSTALA SAMA PRITEKLA JE HELENA...

pomirjajoče mi je prigovarjala: vse bo vredu ... kaj se je zgodilo je nato malce bolj ostro rekla...
tega nisem več mogla zadržati v sebi iz mene je kar bruhnilo od vsega začetka kaj se je zgodilo zmano v teh nekaj dni šole a ko sem povedala to o zali me je helena debelo pogledala se za nekaj korakov umaknila in zavretela telefonsko številko...113... nato pa me je peljala domov pojedla sem večerjo iz mikrovalovke in šla spatše vedno ne morem pozabiti zale in...
31. julij 2012
OPROSTITE MI ZA TOLIKO NAPAK PA MIMOGREDE TAM KJER PIŠE TINA JE V RESNICI ALEX ZATO .....

NO RABIM 4 NEXTE ZA NADALJEVANJE...
31. julij 2012
u73804
u73804
nexttt
31. julij 2012
u81497
u81497
next
31. julij 2012
u81497
u81497
next neexxttttttttttttttttttttt!!! zdej jih maš dovol
31. julij 2012
u83620
u83620
next
24. avgust 2012
next
24. avgust 2012
ok
04. september 2012
nadaljevanje zgodbe...

zala je prišla v zapor za mladostnike le nekaj mesecev je delala prostovolno delo in pomagala starejšim plačale je pa tudi denarno kazen vendar me nikoli ni več niti pogledala a ko je prišla nazaj v šolo me je zlobno pogledala i rekla da si mi bo maščevala a no nič ni bilo s tem večkrat je pogrnila pri predmetih in so jo vrgli iz šole nooooooo saj veste krala je iz bornice ko majo učitelji kosilo delala se da jo boli poklicali so starše in ko so učitelji šli iz zbornice je vzela kolačke piškote malo redovalnico učiteljice zgodovine kemike svinčjnike in take stvari ampak v prostovoljstvo je šla zaradi tega ker je ukrala zaočni prstan v zbornici za gospo peteh no to je ukrala
THE END
04. september 2012
zaka pa je tko hitr konc.?
okej js te zgodbe nism čist dobr razumela.

še vedno ne vem kaj je zala mislila s tistim tega ne zdržim več...
ampak zvedela sem pojutrišnem ko sem stopila poleg požarnih in zagledala zalo ki sloni na zidu in....

KRIKNILA SEM ZELO GLASNO ZALA JE ZBEŽALA STRAN AMPAK ZARADI TEGA NISEM OSTALA SAMA PRITEKLA JE HELENA...
kuko to mislš.???
04. september 2012
kr se mi ni dal več pisat
ok
20. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg