Forum
Okej pisala bom o dekletu po imenu Amy živi v zelo bogati družini,in nima prijateljev zato ker se ji vsi prlizujejo zaradi denarja.Poleti se pa use spremeni.

Ali boste brali.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. januar 2011
Osebe:

Amy.(glavna oseba)
Adam.(njen starejši brat)
Alica.(njena starejša sestra)
Starši od Amyi.
Ina.(ex-najbolša prijatlca od Amyi)
Gos.Mustanihov.(Amyina učiteljica)
Miha.(Ex-fant od Amyi)

In še več...
25. januar 2011
NEXT-1. SMMMMMMMMM
25. januar 2011
Amyi je prišla iz šole! je Alica zakričala na ves glas.Alica je imela svojo sestro tako rada da je nebi zamenjala za nič na svetu in obratno,Amy je sestri lahko use zaupala še posebi kaj se tičefrendov in to.No pč Amy je bila zelo bogata in zaradi tega ni imela prijateljev,prej je ila pa najbolj priljubljena na celi šoli.Kaj se je zgodilo? se še vedo sprašuje Amy.no saj je to zdaj veliko časa nazaj,Kako si upraša Alica njeno sestro,pa uredu samo a so mi danes spet torbo premetavali in mi grozili a bodo zažgali našo hišo da bomo videli kako je živeti brez denarja.Ah p ne jih poslušat nič niso vredni,je Alica odgovorila Amyi.Čez eno uro jo pa kliče Ina (njena Ex-bff) A-Amy I-ina

A-ko je?
I- nič samo zanima me kako si?
A-ko to tebe briga?!
I-ah Amy zmotila sem se a sem ti nagajala zato bi ti ala 2 možnosti!
A-kateri dve?
I-1.a mi daš ves tvoj keš. al pa 2.da se ubiješ pa bo problem rešen.
A-zakaj si taka ko sm ti nardila?
I-se ne spovneš kar nisem bila več dobra zate ko si postaa bogata use se je vrtelo okrog Miha.
A-ah pozabi to to je zgodovina.
I-zame ne in to me je prizadelo veš!
A-ah mene pa to da men vedno zajbavate in moje stvari mečete,če še neveš moja torba je bila 500 eurov tok da prosim.
I-vidiš spet sampo denar.
A-pč sem bolj bogata kot ti pa kaj zadaj mi zavidaš?
I-ne ampak...
A-ampak kaj?!
I-okej zavidam ti si srečna.?
A-ne nisem ker hočem da sma prijateljici?
I-midve?
A-ja kaj meniš?
i-ja itak.
A-prijateljici?
I-prijateljici rada te imam.
A-jes tut tebe. < 3
I-zdej morm pa prekint,okej?
A-okej.
I-čaaaaau.< 3
A-adijo.< 3
Amy je use povedala sestri in staršim bila je tako vesela ampak nasleden dan v šoli...
Next?
25. januar 2011
maja5133:
ej ko še lohka frendim poveš za tto zgodbo plis?!
25. januar 2011
Use je bil en vlki laž,nism mogla verjet jokala sm se in stekla na wc.Gos.Mustanihov je seveda to vidla ko sem se jokala in mi je rekla:
(najin pogovor)

A-amy
M-Mustanihov

M-Amy poslušaj me,tudi če te sošolci ne marajo imaš še sosošolce.
A-in kaj mi to pomaga tudi oni me ne marajo!
M-kaj pa govoriš seveda te imajo radi.
A-in zakaj me usi zajbavajo?
M-nevem,no poslušaj jutri so govorilne ure in hočem da prideta tvoja starša in ti zraven,
zmenjeno?
A-ja okej.
M-se vidima potem,nasvidenje.
A-adijo.

Ko sem prišla domu mi je mami povedala da imamo nove sosede in eno deklico ki je toliko stara kot ti.Nisem bila ne vesela ne žalostna pč neki umes,mami sem povedala za govorilne in seveda je rekla da bo šla.Ob 5 popoldne so na ubisk prišli naši novi sosedi,in Lily Oh Chang,njen oče je bol iz kitajske zato ima takšno ime ampak kličijo jo Lily.Bila je prijazna in njeni starši so bli bogati zato sma se dobro razumele.Ko so odšli sem bila žalostna ker Lily ni hodila na našo šolo ampak na zasebno šolo v drugem mestu.Staršim sem rekla da hočem iti na zasebno šolo tako kot Lily...
28. januar 2011
Ampak starša sta mi rekla da gresta ta pru na govorilne ure potem se pa bomo zmenili.
Nasljedni dan sta moja starša šla v šolo in jaz zraven gospa jima je use povedala mami je pa rekla:
(Pogovor)
M-mami
G-gospa
A-ati
J-jas

M-midva že to use vema.
G-aha,no potem se moramo pa pogovoriti kaj bo vaša hčerka naredila.
A-ja že vem kaj boma storila.
M,G-kaj?
A-najina hčerka bo šla na zasebno šolo.
M-okej,jas nimam nič proti.
G-ampak,ampak... a tem se mora tudu vajina hčer strinajti.
J-jas se strinjam s starši.
M-potem je naš pogovor zaključem,ker je samo še en teden šole najina hčer ne pride več v šolo in drugo leto je ne bo več tukaj.Nasvidejne
A-nasvidenje
G-kaj? kako? aja nasvidenje.
J-adijo.

Bila sem tako vesela,ampak nisem vedela na katero zasebno šolo.Oče je pa rekel:
Draga Amy lahko greš tja kjer je Lily ampak moramo se posvetovai z vso družino,samo mene se zdi to prava odločitev.Zelo sem bila vesela skoraj sem začele cvilti ker je bil to naj day ever.V sobi me je pa poklical Miha!Bila sem začudena on? zakaj on? kaj mu ni? sem se v glavi spraševala in se oglasila.
M-miha
A-amy

A-halo!
M-zdravo,kak si?
A-jes? uredu. in zakaj te to zanima?
M-pa pč tok neki bi te uprašu.
A-upraš!
M-mami mi je povedala da greš na zasebno šolo a je to res?
(njegova mami je moja razredničarka)
A-ja čista resnica.
M-ampak nesmeš iti.
A-zakaj ne?
M-pč zato.
A-ja zato ker potem nimate nobenega za zajbavati ane?
M-mogoč pa res.
A-men je usejen,Adijo.
M-počakaj,Adjio.
28. januar 2011
Bla je sobota,čist zaspana sm ustala šla u kopalnco in se oblekla.Prišla sem v kuhinjo naš kuhar mi je ži pripravljav palačinke ko sem zaslišala psa.? Čudno se mi je zdelo saj mi nimamo psa.Kar naenkrat je v kuhinjo mami prinesla najlepšo čivavo,in bila je moja saj sem jo dobila za moj rojstni dan.Dala sem ji ime:Amor (v slo pomeni to ljubezen)
28. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg