Forum
u125381
u125381
No moje ime je lana in bom pisala zgodbo o naj prijatelju. Navdih sem dobila po tej zgodbi http://www.igre123.com/forum/tema/loved-you-first-ft.-one-direction/47626/1
ampak ta bo drugačna
have fun!
Lana:
Nemorem verjeti, da grem stran od mojega naj prijatelja Luka. Miril me je a sem še vedno hlipala grem v London in nikoli več te nebom videla sem zahlipala. N, da vam poven nekaj o meni sem Lana in sem strara 14. Živim v Ljubljani. In sedaj se selimo v London in nikoli več ne bom videla Luka bojega best friedds ever. In že sem bila na letalu gledala sem skozi okno in se mirila, da mogoče ne bo tako slabo ampak, ko sem pomislila na Luka mi je postatalo slabo.
Luka : Oh kako jo bom pogrešal sem si mislil ko sem stopal po Ljubljanskih ulicah. Ampak ona me čez par mesecev ne bo več poznala. O vsaj povedal bi ji lahko, da jo imam rad sem vzdihoval in prišell domov.
Lana:
prišli smo v London nisem si mogla pomagat poklicala sem Luka a on mi ni odgovoril. Verjetno je na košarki me bo že poklical nazaj sem si mislila.
next?

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. marec 2013
dj če je kj od 1d ne berem nč tega sranja
10. marec 2013
u125381
u125381
Ne itak mogoče so omeneni pač tko sam stavk drgač pa nw
10. marec 2013
u125381
u125381
NAJ PRIJATELJ
1.DEL se vidiva
Lana:
Ne morem verjeti, da grem stran od mojega naj prijatelja Luka. Miril me je a sem še vedno hlipala grem v London in nikoli več te ne bom videla sem zahlipala. No, da vam povem nekaj o meni sem Lana in sem stara 14. Živim v Ljubljani. In sedaj se selimo v London in nikoli več ne bom videla Luka mojega best friends ever. In že sem bila na letalu gledala sem skozi okno in se mirila, da mogoče ne bo tako slabo ampak, ko sem pomislila na Luka mi je postalo slabo.
Luka :
Oh kako jo bom pogrešal sem si mislil ko sem stopal po Ljubljanskih ulicah. Ampak ona me čez par mesecev ne bo več poznala. O vsaj povedal bi ji lahko, da jo imam rad sem vzdihoval in prišel domov.
Lana:
prišli smo v London nisem si mogla pomagat poklicala sem Luka a on mi ni odgovoril. Verjetno je na košarki me bo že poklical nazaj sem si mislila. Imeli smo prelepo hišo, dobila sem kup prijateljev ampak manjkalo mi je nekaj manjkal mi je Luka. Nisem mislila, da ga bom tako pogrešala. Nisem jedla nisem pila. Nič.
Čez nekaj tednov bom imela R.D a ta bo drugačen. Rojstni dan sem vedno že od malih nog praznovala z Lukom a to leto bo drugače in spet me je stisnilo pri srcu. Pa kaj je z mano pozabit moram na njega on si bo našel punco in spet bo vse lepo zanj. V tednu dni bo pozabil name sem si mislila in lega na posteljo.
Večerja sem zaslišala vpiti mamo, ki je malo prej prišla iz trgovine. Ja sem rekla in šla dol. Prižgala sem TV. Naš sprejemnik je lovil tudi SLO TV zato sem dala tja. In videla oglas za Slovenija ima talent. Mama mi je vedno govorila, da bi že lahko šla na oder ampak mene ni mikal oder. Upala sem, da če gremo v Slovenijo bom videla Luka. Pogovor med mano in mamo.
J: Mami rada bi se prijavila na SLO ima talent.
M: jaz sem za.
J:tanx mami.
In tako sem spakirala kovčke. Tedaj pa sem se zamislila…
Luka: Klicala je Lana nisem se hotel oglasiti. Bo že mislila, da sem na košarki. Ne nebi prenesel še enega slovesa sem rekel in se usedel na posteljo. Zazvonil mi je telefon. Tokrat je bil Mark. Ej Luka bi šel igrat košarko. Ja sem rekel žalostno in odložil telefon.
M: (mark) Kaj pa je?
J: (jaz) Lana se je odselila.
M: Ja prijateljstvo je težko je rekel in se usedel zraven mene.
J: Ampak meni je bila ona nekaj več kot le prijateljica.
M: Sem vedel.
J: Kaj?
M: sem vedel, da ti je všeč.
In tako sva začela igrati košarko.
a) Kaj se je spomnila Lana?
b) Ali se bo res prijavila?
c) Komentarji?
Moja soba:

kuhinja:

jedilnica:

spalnica:

računalniška soba:

kopalnica1:

kopalnica2:

10. marec 2013
a) ja da bo Luku poslala karto
b) ja itak
c) cool
next
10. marec 2013
a) luku bo poslala karto
b) ja
c) nextt
10. marec 2013
u125381
u125381
Lana:
Mislim,da bi lahko zaprosila moje sošolce in sošolke(nove), in bi naredili skupino. Super Lana.
Jej dobila sem 3 sošolke in 2 sošolca. Imenoval se bomo pa Smile. Prvič bomo peli hot and cold od Katty Perry.
Že smo bili na letalu za Slovenijo.
------------------------------------------------čez nekaj dni-----------------------------------------------
Joj sem v zakulisju SLO ima talent. In stopila sem na oder.
Pozdravljena so me pozdravili nato pa sem povedala tole. Smo skupila Smail. Jaz pojem ostalih 5 pleše. Za prijavo me je navsihnil takrat še najboljši prijatelj.
In začeli smo peti. Ko sem zapela you up sta me sošolca dvignila and you dawn sta me pa spustila. In dobili smo ti da saj ne morem verjeti. Sem zakričala tako mislim, da so me slišali ven na oder. Jaz sem se le zasmejala.
Luka:
Luka pridi dol in poglej kdo je na TV je zaklicala mama. Pritekel sem dol. In koga sem videl. Videl sem Lano. Ko je rekla, kdo jo je pripravil, da se vpiše mi je zastel tih. Rekla je mene. Torej me še ni pozabila. Joj kako sem vesel. In tako sem poklical moje sošolce.
-----------------------------------------------naseldnji dan------------------------------------------------
R-Rok(my friend) j- jaz
R: Ej a s videl lano včeraj
J: Ja(naredil sem spačen obratz)
R: A jo greva obiskat?
J: Kako ja daleč stran.
R: Joj bučman, če se je prijavila na talente SLO potem je verjetno v SLOveniji?
J: Joj sam res.
Še tisti dan mi je poslala SMS. Hojla. Jaz sem bil čisto kaj? Nisem se obremenjeval s tem. Zaspal sem.
Lana:
Zjutraj me je zbudila moja prijateljica Andy. Greva po trgovinah je rekla. Oblekala sem tole (prva slika čisto spodaj. In sva šle. Ko sva se odpravljale z vsaj tone vrečkami nazaj sem zagledala
a) Koga je zagledala Lana?
b) Komentarji?
c) Next?
slike niso prave:
moja obleka:

brez čevljev
jaz:

Luka:

Rok:

Mark:

Andy:

10. marec 2013
a) Ja itak da Luka
b) cool zgodba
c)ja itak next
10. marec 2013
u125381
u125381
3. del
Lana:
Zagledal sem Luka. O…………..m………………………g………………………….. sem še spravila iz sebe nato pa padla v nezavest. Z vrečkami vred.
Luka:
zgodaj zjutraj sva se z Rokom šla sprehajat. Ustavila sva se pri vodnjaku, da bi nekaj spila. Ko sem pil sem za sabo slišal znan glas. O………………………………m……………………………………g je bilo vse kar sem slišal. Nisem se obrnil dokler ni nek ženski glas zavpil Lana, Lana zbudi se. Obrnil sem se tako sunkovito, da sem skoraj padel. Zagledal sem kako ja na pločniku ne zavestna ležala Lana. Zraven nje je čepela Andy moja sošolka. Skočil sem k njej in ji pregledal srčni utrip. Taklad sem zagledal njene prelepe oči njen prelep obraz. Takrat sem bil zamišljen vase, da sploh nisem opazil, da si mi je nekdo obesil za vrat. Bila je Lana. Objela me je jaz sem ji objem vrnil. Kaj delaš tukaj sem jo vprašal. SLO talent se je zahihitala. Joj ko bi ji vsaj lahko povedal kako mi je všeč. Nisem si upal kaj če me zavrne vedno me je imela le za best friedns. Nisem si upal. Takat me je vprašala kaj mi je. Zardel sem. To pa je opazil tudi Rok in rekel Luka midva morava it.
Lana:
Luka se mi je nasmehnil nato pa zdirjal za Rokom. Joj ko bi vedel kako mi je všeč ampak on je name vedno gledal kot na sestro oz. prijateljico. Takrat sem dobila SMS. Ej pridi v park nekaj bi ti rad pokazal je rekel in zdirjala sem ven. Pokazal mi je peščeni grad v stekleni posodi. Obrnila sem se. Bila sva si nevarno blizu. Ampak tedaj…
a) Kaj se bo zgodilo?
b) Komentarji
c) Next?
10. marec 2013
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttt
06. april 2013
next!!!
07. april 2013
u125381
u125381
hej samo toliko, da vam povem z tole zgodbico ne bo nič začela sem pisati novo in prosila bi vas da jo berete hvala
rada vas imam
11. april 2013
u125381
u125381
ok
11. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg