Forum
NO TU JE NOVA TEMA IN SICER O VICIH. NAPIŠITE SVOJ THE BEAST VIC.MED VSEMI BOM IZBRALA TISTEGA KI MI JE NAJBOLJ VSEČ. VELIKO SREČE.

KAJ MENIŠ O VICIH?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. marec 2013
Babica ima 3 starejse vnuke mislila je da jo nimajo vec radi pa jih je preikusla prvega vnuka je povabila na pohod ob rekik med sprehodom pa se
je vrgla v reko da vidi ce jo bo vnuk resil zacela je klicati na pomoc skocil je v vo do in jo
resil naslednji da n je pred hiso dobil nov mrcedes. v njem je bil listekna katerem je pisalo hvala ker si me resil tvoja babi naslednji dan je povabila se drugega vnuka. in se vrgla v reko vnuk jo je resil naslednjidan je pred hiso videl nov marcedes v njem je billistek na katerem je pisalo hvala ker si me resil tvoja babi nato je povabila se tretjega vnuka in se vrgla v reko a vnuk je ni resil sploh se ni zmenil nanjo naslednji dan pa je pred hiso videl nov ferari v prtlaznjiku je bilomiljon evrov. za brisalci pa je bil listek na katerem je pisalo hvala ker si me resil tvoj dedek
15. marec 2013

bravo
12. april 2013
učitelca upraša<kako se sklanja dedek?> janezek pa ji odgovori<ja brez kozmodiska bol težko>
12. april 2013
hahahahahahah
13. april 2013
Kaj dobimo če Kekec pade s Triglava
13. april 2013
kekec pašteto hehehe
13. april 2013
ja res je
14. april 2013
Kaj nastane čew blondinko in rjavolaska padeta iz triglava
22. april 2013
eurokrem!
22. april 2013
nekoč so bili trije komarji mama, oče in sin nato mama reče očetu in sinu naj gresta na sprehd in ko pridesta nazaj mama vpraša kako je bilo sin pa reče odlično vsi so nam ploskali
23. april 2013
ful dobre vice mi dajaste
25. april 2013
ful dobre vice mi dajaste
25. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg