Forum
u68371
u68371
Heej punce! Jst sem se odlocila da naredim eno tekmvanje za naj pistateljico! Tukaj se boste preikusile katira je najboljsa v pisanju zgodbic! Izzivi bodo lahki, proti koncu pa tuti tezji c;
Prijavnica;
Ime:
Priimek:
Slika:
Zakaj rada pises,imas ze kaksno zgodbico:
Vasa voditeljica Taraa

Prijavite se nebo vam zal;*
16. december 2011
u68371
u68371
http://www.igre123.com/forum/tema/naj-pisateljica-by-luxey/26301/ rada pises zgodbice? Prijavi se;*
/sory kr tule oglasujem!
16. december 2011
u60408
u60408
Ime:

Priimek:
16. december 2011
u60408
u60408
Oprosti prehitro sem stisnila pošlji pa nisem napisala podatkov

Ime: Ashley

Priimek: Tisdale

Slika:

Zakaj rada pišeš, imaš že kako zgodbico : Zgodbice rada pišem ker v njih najdem ves tisti popolni svet katerega v resnici niti ni. Napisala sem že veliko zgodbic sedaj pišem BOŽIČNA ROMANCA napisala pa sem že PLES V DEŽJU, KOŠARKARSKO IGRIŠČE, STAVA LJUBEZNI, PRIJATELJSTVO IZ OTROŠTVA...
16. december 2011
ime: Lauren
priimek: Conrad
slika:

zakaj rada pises,imas ze kaksno zgodbico: rada pišem zato,ker lahko opisujem življenje,občutke neke druge osebe...
pišem zgodbico Troubles and me,ki je najstniška,večinoma je smešna,ne preveč čustvena,ne govori veliko o ljubezni...
16. december 2011
u65375
u65375

Blake Lively
Pišem zelo rada saj imam s tem izkušnje in, ker preprosto to obožujem. Najraje pišem romantične zgodbe. Všeč mi je to, da lahko opisujem življenje druge osebe (tako kot je že povedala Frozen*Doll ).
Imam svojo zgodbo z naslovom Sudden love ;33, ki je najstniška, romantična, ljubezenska ...
16. december 2011
ime: pandora
priimk: blackbird
slika: profilna

rada pišem, ker rada opisujem življenje drugih oseb
imam 3 svoje zgodbice: life trought camera, something that's not possible :/, i was fucking famous
16. december 2011
u68371
u68371
Super vse sprejete se 6 punc pa lahko zacnem!
16. december 2011
Ime: Nina

Priimek: Jones

Slika:

Pišem zato, ker mi je všeč in nebi rekla da imam izkušnje s tem. Doma sem že napisala eno zgodbo, ki je kar dolga (odvisno kaj je za vas dolgo ima okol 300 strani) in ubistvu opisuje življenje 4 punc. Drugače pa pišem zgodbo Christmas love in New York :3
http://www.igre123.com/forum/tema/christmas-love-in-new-york-3/25979/
16. december 2011
u44487
u44487
Ime: KaTyy
Priimek: MoNSTeeR
Slika:

Zakaj rada pises,imas ze kaksno zgodbico:
JA PIŠEM ŽE DVE ZGODBICI. NOBENA SE NI KONCANA, OBE PA STA V TEKU. ČE BI GDO RAD BRAL NAJ POVE ZA LINK. V SVOJE PISANJE RADA VKLJUČIM TUDI ZANIMIVE, LEPE SLIKE, KI JIH MORDA ŠE NISE VIDELI. V OBE ZGODBI VLIJEM SVOJA ČUSTVA, KAR PA MI DA NOVO MOČ, DA GREM LAHKO NAPREJ! ZGODBI MORDA NISTA POPOLNI, AMPAK CE KOMU NISTA VSEC MU NI TREBA BRAT. V SVOJIH ZGODBAH RADA PODROBNO OPISUJEM POMENBNE DOGODKE, NE TAKO POMENBNE PA CIM HITREJE OPISEM, DA SE BRALCI NE DOLGOČASIJO. PONAVADI KONČAM DEL PREDEN SE ZGODI NEKAJ ZANIMIVEGA, SAJ POTEM BRALCE BOLJ MIKA NADALJNJE BRANJE ZGODBE. UPORABLJAM IMENA IN FOTOGRAFIJE LJUDI KI SO MO VŠEČ. OB PISANJU SE TUDI KRATKOČASIM, IN VČASIH V LASTNIH LIKIH VIDIM SEBE. VERJAMEN, DA SE TUDI BRALCI KDAJ NAJDEJO V MOJIH ZGODBAH!
16. december 2011
u44487
u44487
VELIKO RAJE PA PISEM NA RACUNALNIK KOT NA ROKO

zelo rada pa tudi berem

16. december 2011
u66581
u66581
Casey
Love

Rada pišem zgodbice zato ker lohko pišem o čemer koli kar si želim da bi se zgodilo ali pa se mi je res ( sej nobeden ne ve ) Pišem pa tri zgodbice
17. december 2011
u68371
u68371
sprejete! < 3
17. december 2011
u68371
u68371
še 3 punce! pa lahko začnemo ;**
17. december 2011
u68371
u68371
očitno se nebo noben več prijavu tko da lohk začnemo! < 3
18. december 2011
u68371
u68371
Taraaa's mail.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pozdravljena dekleta. pred nami je prvi izziv.
napisati morate kratko zgodbico z naslovom; poljub v snegu.
ne pozabite vsebina zgodbice se mora nanašati na naslov. < 3
& če dodate še slike junakov v zgodbici dobite višjo oceno oz. več možnosti za zamgo!
Good luck, tara. ;**
18. december 2011
u65375
u65375
.. Bil je božič. Zaskrbljeno gledam skozi okno, kako pada sneg, a zavzamem se, da bom letošnji božič preživela sama - brez ljubezni. Hkrati pa sem bila vesela, saj za božič še nobeno leto ni snežilo. Oblekla sem se v zimska oblačila, pojedla piškote ter odhitela ven. Tekla sem od hiše in se naenkrat znašla v nekem prostoru. Vsedla sem se na tla in opazovala okolico. Tedaj me je nekdo prijel za oči ter me obrnil prosti sebi. Bil je on. Le njega sem hotela ! Poljubil me je in stala sma v snegu za najboljši božuč na svetu.

18. december 2011
u68371
u68371
super. < 3
18. december 2011
u66581
u66581
Božič. Pa ne že spet. Spet ga bom preživela sama. Sekla sem ven. Še nikoli v mojem življenju ni na Božič snežilo. Skakala sem od veselja. Skočila sem visoko in padla v sneg. A er ga ni bilo zadosti sem se udarila v glavo. Pobrala sem se in prd sabo zagledala mojega oseda. Že od nekdaj mi je bil všeč in zgleda da sem tudi jast njemu. Kar naenkrat je priletelo. Poljubil me je in mi rekel da me ljubi in da bi božič rad preživel z mano. Obesila sem se mu okoli vrata in ga še enkrat poljubila. Padla sva v sneg in se poljubljala. Hotela sem za vedno ostati tam na točno tistem mestu.

18. december 2011
u44487
u44487
POLJUB V SNEGU
Sem katja. Imam fanta. Tadeja. Res se zelo ljubiva . No danes je Božič. In ja...Ne bo ga ob meni. Njegova teta Smilia v londonu je hudo zbolela, in prosila ga je če jo za božič obišče. ker bo zaradi hude bolezni kmalu umrla, mu ni preostalo drugega kot da ji uresniči zadno željo. Ampak jaz ga TAKOOO potrebujem D;....Zvećerilo se je. Ne zdržim več v tem stanovanju! SAMAA! tako ne gre več naprej...moram ven.
sprehajala sem se po zasneženi potki...takrat pa...VIDIM TADEJA KI SE POLJUBLJA Z ENO PUNCO?!

saj to ne more biti res?
ali pač?
čisto obupana in objolkana stečem domov.

Jokala sem še dolgo v noč...Zavedala sem se, da mi je Tadej lagal tisto o teti, saj je želel božič preživeti z drugo.
No od tega je že natanko 1 leto...Tadeja sem pustila. Zopet je božič. Zopet sem sama!
dolgo sem zasanjano sedela na kavču...

Beseda "poljub v snegu" je zame kot smrt. tabu tema v vseh pogledih...
no in potem sem zaspala...
sanje so bile prečudovite.
ne bom jih podrobno opisovala, lahko pa vam povem, da od takrat verjamem vase. vem, da nekje je tisti "gospod pravi" zame...srečala ga bom...nekoč...od tistega božiča se veselim življenja, in ne čakam smrti. Niem pa začela verjeti le vase, temveč tudi v božička. Gdo druk pa bi moi poslal tako čudovite sanje ;D

18. december 2011
bil je dan pred novim letom in sprehajala sem se po parku. trgovine so bile odprte in par poznih ljudi je kupovalo stvari za novoletno zabavo. mlad par se je poljubljal na klopci. bila sem edina oseba, ki je bila za novo leto sama. fant me je včeraj pustil, prijateljica je z starši odšla v novo mesto, moji starši pa so na službenem potovanju. ko sem tako zasanjano hodila se je vame zaletel fant. "oh, oprosti" sem rekla. nato pa sem opazila, da je to moj bjuši rok. hitro sem stekla naprej in o tem nisem hotela razmišljati.

sedela sem v parku in čakala sem da bo minila 1min in bom iz klopce v parku opazovala ognjemet. začelo se je odštevanje, ko je k meni prišel rok in me poljubil. zaslišala sem da je za nama začel pokati ognjemet. novo leto je bilo tukaj.

19. december 2011
u60408
u60408
Poljub v snegu

Počasi sem hodila po polnem mestu in opazovala ljudi ki so hiteli iz trgovine v trgovino in kupovali zadnje malenkosti za Božični večer. Naenkrat sem na obrazu začutila snežinke pogledala sem v nebo iz katerega se je vsul prvi letošnji sneg. Po licih so mi zdrsele majhne skoraj nevidne solze, zopet se mi je nevede kdaj prikradel v misli. Potrebovala sem le njega da bi bila resnično srečna toda ne, kot največja trapa na svetu sem ga zavrnila. Nisem verjela v ljubezen na daljavo zato je z veliko bolečino v srcu odšel.

Naredila sem par korakov proti trgovini ko sem ga zagledala med množico ljudi, čeprav je bil obrnjen stran od mene k eni izmed izložb trgovine sem dobro vedela da je on. Nisem morala verjeti da je bil tukaj še tisti večer ko je odšel je odločno rekel da bo Božič praznoval doma sto kilometrov stran od mene. Z zadnjimi močmi sem stekla do njega in ga močno zgrabila za roko, nisem ga znova hotela izgubiti pa čeprav ni bil več moj. Obrnil se je k meni in me pogledal v oči. »Vanja Vesel božič« je rekel presenečeno kot da ne bi moral verjeti da stojim pred njim. Obrisala sem si na pol posušene solze »tudi tebi vesel Božič« sem odvrnila in ga stisnila v objem. V tistem trenutku se je zame ustavil čas in na moj obraz se je znova narisal nasmeh, bilo je še malo upanja da je tukaj zaradi mene. »Nisi v Ljubljani« sem ga vprašala in se zastrmela v njegove božanske modre oči v katere sem bila zaljubljena že od prvega trenutka. »Ne, po Božiču sem te hotel poiskati in govoriti s tabo« je odvrnil in me pobožal po laseh. »Matej ljubim te« sem kar bleknila. »Misliš resno« je vprašal in me resno pogledal. »Ja nočem te izgubiti pa čeprav si tako daleč« sem odvrnila in po obrazu so se mi znova vsule solze. Zgrabil me je v objem »naj ti povem da imam se namen po Novem letu preseliti v Maribor. Boš potem končno moja?« mi je šepnil na uho. Odmaknila sem se za dva koraka nazaj in prikimala »ja tvoja bom« sem odvrnila brez pomisleka in ga gledala v oči. »Prav torej začneva znova od tega trenutka dalje« reče čez nekaj sekund in me potegne k sebi. Nežno me poljubi, najine ustnice se združijo v eno. Sedaj sem tudi sama končno začutila srečo in čar ki jih prinašajo Božični prazniki.

19. december 2011
juttr..... sory šola.....:/
19. december 2011
Poljub v snegu
Končno. Sneg. Sedela sem ob oknu in gledala kako snežinke padajo po zmrznjenih tleh. Saj je bil že čas-počitnice so se začele že pred dnevi in novo leto se je nevzdržno bližalo. Prav tako pa novoletna mrzlica v moji veliki družini. Vsi so skakali sem ter tja,okraševali hišo,mama je pekla piškote. Jaz sem kot ponavadi samo sedela,saj se mi je vsa ta glasba,lučke…zdeli dolgočasni. Poleg tega sem bila najmlajša med vsemi,saj so vsi moji bratje in sestre(imam jih šest) že odselili. Zato si tudi nikoli nismo bili blizu. Vsaj z mano ne. Toplo sem se oblekla in odšla k jezeru. Tam je verjetno edini kraj v mestu kjer ni vse okrašeno in se ne zbirajo moji sošolci.
No,saj ne da jih ne maram-enega imam še posebej,samo kaj ko se mu jaz verjetno zdim totalna čudakinja.

Na zasneženih tleh sem tako sedela približno pol ure,ko je k meni nekdo prisedel. Rekel ni niti besedice,samo sklonil se je in me poljubil. Tista kepa,ki mi jo je vrgel za vrat najin sošolec ali pa hihitanje najinih sošolk me niso motili. Bila sem srečna,da se bo to leto tako zaključilo.

19. december 2011
kul tema...
19. december 2011
ok, js se odjavlam, res fuuul sory k ful hočm sodelovt samo nimam časa zdele pred počitnicami....res, povej če boš mela še kkšno tekmovanje....
21. december 2011
u36102
u36102
js bi se pa pijaula če je možno:
Nina Plečnik

pišem zato ker mi je všeč. Nekaj zgodb pišem tudi tukej samo so bedne

Zgodba:

Bil je božič. Na živce mi gre, ker je vsem božič tako pomemben! Sama ga ne morem z nikomer praznovati.
Živim samo z svojo babico. Božič praznujeva tako, da imava skupaj večerjo , potem pa greva spat.
Danes nisem bla zaspana in sem šla na sprehod po parku.

Hodila sem in gledala snežinke, kako padajo na tla. Med tem, ko sem z pogledom opazovala park sem videla, da nekje na negu stoji fant. Približala sem se mu in se skrila za drevo, ko sem ugorovila, da je Tim.
Tim. V njega sem zaljubljena že od drugega razreda, samo one me ne mara. Vsakič, ko se mu približam, se zasmeji in mi pove, da sem grda. Ahh, ko bi le vedel kako-
Sranje, pogledal je proti meni in me-seveda-opazil.
-Lina, je rekel in iztegnil roko proti meni.
Gledala sem ga, ampak premaknila se nisem.
-Se me bojiš?, je vprašal
Zmajala sem z glavo on pa je šeenkrat ponudil roko.
Stegnila sem jo proti njemu, a roke mu vseeno nisem dala.
-Nočem da se me bojiš Lina. Že od prvega razreda sem zaljubljen vate, čeprav tega nisem hotel. Zato sem te ves čas izzival. Daj no...
Podala sem mu roko, on pa me je potegnil k sebi in poljubil. Izgubila sem občutek za čas in se izgubila v poljubu.

mal je bedna sam nism mela idej
21. december 2011
u36102
u36102
a se bo kle kej premaknl?
24. december 2011
u59711
u59711
Jaz bi se še prijavila!

Tea

Gomez

Pišem rada zgodbe, ker kot je že povedala neznanka0, rada v njih opišem tisto, kar se drugače ne more zgoditi, ker pač v njih lahko izrazim tudi občutke, če razumete.... zgodbo bom pa še napisala...
24. december 2011
u59711
u59711
POLJUB V SNEGU

Bilo je decembra, sneg je že prekril pokrajino. Stala sem sredi parka in strmela v zvezde, ki so me vedno očarale. Kadar me je zajela žalost in obup, sem se ozrla proti nebu, gledala zvezde in tako me je znova zajela toplina in radost. A tokrat ni bilo tako. Solze so mi polzele po licih, roke sem imela zakopane v žepih in mislila na mojega Timmya. Še zdaj, po 2 dneh nisem dojela, da me je pustil. Snežinke so mi padale na obraz, jaz pa sem strmela tja v daljavo, kjer stanuje Timmy, moj lepotec. Iz obupa sem se pognala do mostu, tam pa zagledala njega. Timmya. Ali se mi samo blede, ali je res? Na obraz se mi je razpotegnil nasmeh in od samega veselja sem vzkliknila. "Oj," se mi je blago nasmehnil in razprl roke. "Oprosti mi, tepec sem bil," reče in pomežikne. Nisem si mogla kaj, le stekla sem mu naproti, v njegov objem. Znova sem čutila toplino v srcu, nič več tesnobe. Zopet sem ga lahko objela, njegovo mišičasto telo. "Skupaj sva kot eno," mi zašepeta in ustnice približa mojim. Nisem si mogla kaj, tudi jaz sem hrepenela po njem. Poljubila sva se. Poljub se mi je zdel, kot, da se ne bo nikdar, nikdar končal. Duhala sem njegove lase, ki so mi padali na nos, dišali so, lepo, prelepo. "Nikdar te ne zapustim," reče in me še bolj tesno objame. In želela sem si, da se poljub ne bo nikdar končal, da bo trajal večno...

Vem da je dolgčas, pa kaj nej...
24. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg