Forum
No tuki se lohka prjavte na tekmovanje v pisanju grozljivk ki ga bova vodili TheSufferShow in jst!!
Prijavte se sam tko da poveste da hočte sodelovat.
Ocenjevale bove grozljivost,izvirnost in seveda upoštevanost navodil! Izzive bove pošilale tut po zasebcih!!
No ja zdej se pa kr prjavte!!

10. marec 2012
prjaute se pa povejte še ostalim, da bomo čim prej začel ane
10. marec 2012
Jst hočem sodelovat
10. marec 2012
ok. ti sporočimo ko začnemo
10. marec 2012
supr!!!! Še kdo?
10. marec 2012
u58203
u58203
Js tud!!!
10. marec 2012
sprejeta ! povej še drugim da bomo čim prej začel :3
10. marec 2012
jaz bi tuji
12. marec 2012
Sprejet
12. marec 2012
jz tut
14. marec 2012
ok ! vs je že 4 še mal no ! povejte še drugim.
14. marec 2012
Torej zaenkrat ste na tekmovanju:
-venus
-1Smrketa1
-Skyguy
-sara_the_girl
Dobrodošli!!!!!
Tisti pa k se še niste prjavl....

Vrata so še vedno odprta!
22. marec 2012
A lahko kr začnemo?
22. marec 2012
sam en se nej se prjav pol pa damo pru iyyiv pa med tem prvim iyyivom se bo lahk se gdo prjavu.
23. marec 2012
u58203
u58203
okejj, kdaj bo pol izziv?
24. marec 2012
k se se en prjav
24. marec 2012
bove sporocile po zasebcih use izzive
24. marec 2012
no dejmo no !
30. marec 2012
u85555
u85555
Se lahko jas tut prjavim ?
31. marec 2012
jaaaaaaaaa koncn!!
01. april 2012
Haj :3 prosim si prebereš? upam da ti bo ušeč
http://www.igre123.com/forum/tema/dreams-or-really-life/31601/
01. april 2012
Sam se pomenva se s TheSufferShow za pru izziv pa gremo. Pa med prvim pa mogoce tut drugim izzivom se bodo ljudje se lahk prjavlal.
01. april 2012
ok tu je 1. izziv :

Vaš prvi izziv je da napišete čim bolj grozljivo zgodbo oz. odlomek in v njej morate vključiti en predmet. Vsak naj proba opisati predmet čim bolj grozljivo in napiše zgodbo o njem. Vsak bo imel svoj predmet :

venus : ogledalo

evααεϊзαɴɢel : nož

1Smrketa1 : lutka

Skyguy : slike

sara_the_girl : maska

- v tem izzivu ne bo izbadel noben ampak bojo te zgodbice pomagale pri odločitvih kdo izpade in kdo ustane če se ne bomo mogle odločit pri naslednjih izzivih.

- rok je do nedelje . ampak če boste že vsi prej napisali bojo rezultati že prej (v prvem izivu kdo je zmagal)
- zgodbica je lahko cela ali samo odlomek .

- zgodba naj bo čim bolj grozljiva najbolj napet pa naj bo konec.
SREČNO !
01. april 2012
u58203
u58203
Končno izziv! < 33
***********************************************************************************************************
Leah je sledila glasu, ki jo je vodil v park. Usedla se je na klopco in čakala. Medtem se je zbegano ozirala okrog. Pogled se ji je ustavil na lutki. Bila je srhljiva, in Leah so se vse dlake postavile pokonci. A vendar jo je nekaj gnalo, da jo je pobrala. Strmela je vanjo, lutka pa je imela oči obrnjene stran od nje. Naenkrat pa je lutka obrnila oči proti Leah. Ta jo je v trenutku spustila, kakor, da bi jo speklo v roke. Začela je teči, lutka pa je, z glasom, ki jo je vabil v park, kričala za njo:
"Ne moreš zbežati! Slišiš? Ne moreš! Ujela te bom, tako da veš!"
Leah je brez sape pritekla domov in pri priči zaklenila hišo. Stekla je v sobo in se na postelji zvila v klobčič. Razmišljala je, ali ima privide in prisluhe, medtem pa je zazvonilo. Leah se je močno prestrašila, a ker je vedela, da je lahko lutka tudi na baterije, se je splazila do vrat in pogledala skozi kukalo. Zagledala je poštarja, ki je v roki držal paket. Odprla je vrata, poštar pa je rekel:
"Paket za gdč. Leah Audrey!"
"Da, to sem jaz.", je rekla, prevzela paket, ter se podpisala na list, ki ji ga je poštar pomolil pred nos. Odšla je v kuhinjo, paket pa postavila na mizo. Ko ga je odprla, je zagledala tisto, kar je pričakovala. Lutko, ki je strmela vanjo s tistimi groznimi črnimi očmi.
"Veš kaj, ti mala plastična stvar! Poznam tehnologijo in vem, kje te izklopiti!"
"Ti kar poskusi!"
Leah je zaman iskala gumb, ki naj bi ugasnil lutko.
"Ti si me našla, zato boš tudi odšla z menoj!", je kar naenkrat dejala lutka. Vzela je nož in zabodla Leah naravnost v srce. Leah je padla na kolena, in kmalu zatem..........................................UMRLA
*************************************************************************************************************
Upam d je urei, kr nism glih pisateljica...
01. april 2012
Zakai moj ime z lutko!!?? Cist zmeri sm nek z lutkam!!lol sej ne super zgodbica
01. april 2012
hahah pa še umreš
šala .. sej je uredu zgodba
zdej pa še drugi
01. april 2012
u58203
u58203
Ups sorry Čist avtomatsko sm to napisala, kr mi je to thebest name ever!
01. april 2012
ahaahahhahahahaha hvalla res
01. april 2012
u85555
u85555
Melanie se je nekega dne zbudila zelo zgodaj zjutraj. Vstala je, se oblekla in stekla po stopnicah navzdol v jedilnico. Tam so že sedeli mama Elizabeth, oče John, njen brat Aaron in mala sestrica Jannah. Mel (to je okrajšava za melanie, ki jo uporabljajo vsi prijatelji) je vsem zaželela dobro jutro in na lice cmoknila Jannah. Ta jo je po nesreči z nutello popackala po majici, vendar se Mel za to ni zmenila, saj je bila tisti dan nedelja in ji ni bilo treba iti v šolo. Tako se je mel vsedla na stol in si kruh namazala z margerino in medom, zraven pa srkala topel jagodni čaj. To je bil njen najljubši zajtrk. Ko je pojedla, je rekla:
"Z Lucy in Annie sem zmenjena, da gremo nakupovat"
"V redu, kdaj pa?", je vprašala mama.
"Jah, no, mislile smo, da bi se kar čez pol ure dobile pri Anne doma, nato pa se ob 1h odpravile."
"Ja, v redu, ni problema.", se je strinjala mama.
"Hvala mami!", sem zaklicala in še njo cmoknila na lice.
Nato je oblekla jopico in se poslovila, nato pa stekla skozi vhodna vrata.
Odločila se je za pot skozi park. Ko je hodila, pa je tik pred njenim obrazom švignil nož.
Fantu, ki ga je vrgel, je zaklicala:
"Pazi malo, ti! Si normalen? Lahko bi me ubil!"
"Op...oprosti!", je zaklical tisti mulc in začel teči na vso moč.
"Počakaj, no! Ustavi se! Saj ti nič nočem! Na, vsaj nož vzami!"
A fant se ni zmenil zanjo, le tekel je in tekel.
Mel je nož zamišljeno spravila v torbico, saj je bil zelo star in nenavaden. Kmalu je prišla do Annine hiše in prijateljicama takoj povedala, kaj se je zgodilo in pokazala nož. Lucy je v hipu prebledela.
"Tudi...Tudi proti meni je nek črnolasec vrgel ta nož in pobegnil. Nisem ga upala vzeti, doma pa sem šla na net in prebrala, da če vzameš ta nož, te naslednjih 100 let čaka prekletstvo!"
"Hahahah, 1. april!"
"Ne, res je!"
"Pokaži"
Lucy je nekaj vtipkala in punce so videle točno tak nož, ki ga je sedaj v rokah držala Annie. Nenadoma pa je nastala tema. Kljub temu, da je še pred sekundo sijalo sonce, je bilo sedaj temno kot v rogu. Dekleta niso niti pisnila od strahu. Nenadoma so zagledale nekaj duhu podobnega. Niso več zdržale - začele so kričati kot nore. Duhuca (bila je ženska, podrobneje deklica) je spregovorila:
"Dekleta, žal mi je za vas, a ti Mel, ne bi smela vzeti noža. Zdaj bi vas čakalo prekletstvo, a se nam, duhovom tisti smilite. Jaz sem doživela 3 leta prekletstva, a me je rešil duh, tako da me je ubil s tem nožem. Zdaj živim le od tega, da rešujem ljudi prekletstva - ubijem jih, nakar postanejo duhovi. Tudi ve boste to postale - kmalu."
Podrabila je nož in ubila vse tri po vrsti, da so postale duhovi, in tudi one 'reševale' ljudi prekletstva
*************************************************************************************************************
Upam d je urei, čeprou ni neki ful scary itak sm pa zanč pisatlca
01. april 2012
zgodba je res zelo dobra !! čeprav res ni velik strašljiva je meni zelo všeč
01. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg